Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **monika****

problem

Polecane posty

Gość **monika****

Witam chciałabym sie Was poradzic, mam 19 lat i jakis czas temu dowiedziałam sie ze jestem w ciązy.Chodze na studium kosmetyczne i niewiem czy powinnam przerwac nauke czy wyjechac do mojego chłopaka zagranice. Rozważam wszystkie za i przeciw ale chciałabym wiedziec czy jest ktoś moze w podobnej sytuacji?i moze coś ktoś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przerywaj nauki! Ja zaszlam w ciaze tez jak mialam 19 lat, tuz po mojej studniowce :) urodzilam 2 miesiace przed moimi 20 urodzinami. Skonczylam szkole, zdalam mature, wzielam slub, urodzilam i mieszkalam z moimi rodzicami, a moj maz teoretycznie mieszkal ze mna ale wlasciwie wiecej go nie bylo niz byl. Pomagal na gospodarstwie u swoich rodzicow, 30 km ode mnie, nie raz nie wracal na noc, oprocz tego co drugi weekend jezdzil na studia, ale jakos przezylismy. Oliwia teraz bedzie miala roczek, od miesiaca mieszkamy juz u tesciow, razem z moim mezem. Dlugo zwlekalam z ta przeprowadzka, chcialam jak najdluzej zOliwia byc u siebie w domu. Jak na razie jest dobrze, jakos sobie radzimy. Zaczelam studium kosmetyczne (zaocznie) i jakos czas plynie, chwilami za szybko.. :) A jak skoncze studium to chcialabym otworzyc jakis salon ;) Pozdrawiam, napisz co postanowilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bry wieczorek ... mam pytanie
monika a powiedz mi do jakiego kraju mialabys ewentualnie wyjechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×