Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzybiara

Jak nie dostać po raz drugi rozstępów ???

Polecane posty

Gość Grzybiara

Jestem drugi raz w ciąży. Przy pierwszej wszytsko było ok do 7 mies. dopóki dzidziuś siedziła w biodrach bo potem nastąpił gwałtowny wzrost i brzuch urósl do przodu tak szybko że zrobił się cały fioletowy :) oczywiscie z rostepów. Dodam że całą ciąże przygotowywałam skórę do tego bo nacierałam się oliwką i kremem ale nic niestety nie pomogło. Nie chciałabym żeby historia się powtórzyła . Co zrobic ???? Pomóżcie pilisss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie z tym
w pierwszej przenoszonej o 4 dni ciąży mialam wielkie rozstepy na udach i po bokach brzucha. smarowanie nie pomoglo, to jest kwestia predyspozycji genetycznych i słabej delikatnej lub mocnej i zwartej skóry. jestem w 7 miesiącu, jeszcze rozstępów nie mam, ale już sie ich obawiam. jesli zrobia się w tych miejscach bezrozstępowych to będę juz jednym wielkim rozstepem. smaruje się ale jak wiemy to niewiele daje. taka skóra.... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
No tez mi mówią że taka skóra ale te głupie pielęgniarki stekały ach i ohhh ale Pani ma straszny brzuch . Bo niektóre laski miały sliczne brzuszki różowiotkie a ja jeden wielki siniak. Mam ciało bardzo delikatne. Małe uderzenie nawet zaraz powoduje siniak :( Ale słuchajcie tak myśle że może zbyt póżno zaczęłam nosic majteczki ciążowe które jednak sa bardzo elastyczne i podtrzymiją brzuch . Może to pomoże tylko trzeba zacząć duzo szybciej je nosic no i smarowac nadal. Bo mimo wszytsko skóra się uelastycznia a to przeciez nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żreć
10 kilo w zupełności wystarczy przybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie z tym
rada o przytyciu 10 kg jest zalosna. mozna przytyć 8 kg i miec wielki brzuch albo 20 i mieć brzuch mniejszy niż ta co przytyła 8. to jest kwestia skóry. takie jest moje zdanie. wiem po sobie, po mojej mamie, siostrze. mamy bardzo delikatną, jasna, cienką i miekka skórę, która się nie opala, siniaki robia się latwo, rozstepy też. taka nasza "uroda" :( pamiętam, że bylo mi bardoz przykro, że mam te rostepy i niektórzy się temu dziwią, ale teraz już sie otrzaskałam z ta myslą. za to mam skórę jak aksamit (tam gdzi enie ma rozstępów, ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
O i jeszcze nie wiecie ile przytyłam a już obrażacie - " nie żreć " Ja przytyłam 12 kg wiec dopuszczalna waga. zreszta niekiedy nie mamy wcale na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
No haloo piszcie coś plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara, poleciłabym Ci zczypanie brzucha,ale jesli masz skłonność do sinaków, to nie stosuj. Smaruj się codzinnie, ale obawiam się, że rozstepów i tak nie unkiniesz. Ja nawet na to nie liczę. W pierszej miałam to i teraz będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
A co powiedzicie na kolagen naturalny ? Czy faktycznie jest skuteczny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×