Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadijaa

jak mam go rozumieć???

Polecane posty

Cały czas ta sprawa chodzi mi po głowie, bo nie rozumiem takiego zachowania faceta.... Kiedyś spałam u swojego znajomego w mieście w którym studiuje, po prostu musiałam zostac u niego z przymusu bo nie miałam już czym wrócić do domu. Spotkaliśmy sie już wcześniej. Było fajnie, posiedzieliśmy sobie razem wiezcorem przy Tv, zjedliśmy kolacje no i poszliśmy spać. On jak szliśmy spać, zaczął sie do mnie dobierać i chciał sei ze mną przespać...ja nie chciałam i nie dopuściłam do tego! Powiedziałam mu, że za mało sie znamy itp. on mi na to, że co za różnica czy znamy sie krotko czy długo i ze go denerwują te oje konwenanse:-)....Rano wstaliśmy jakby nigdy nic, ale czułam ze jest jakiś obrażony:-( za pare dni odezwałam sie do niego na gg,on tylko odpisał cześc i nic więcej nie odpisał do dzisiejszego dnia.. Chciałam sie tylko dowiedziec tego..,że facetom niby pochlebiają takie kobiety, które nie pchają sie do łożka, ale jednak przekonałam sie inaczej:-( Przecież gdyby chciał mnie \"przelecieć\" to by sie ze mną nadal spotykał, czy ja uraziłam jego dume??? czy jak. przecież powinien sie cieszyć ze spotkał dziewczyne, która nie wskakuje pierwszemu lepszemu do łożka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Ty miałaś być tą pierwszą lepszą, a dumni to faceci są jedynie ze swoich \"niedostępnych\" żon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na biało
widocznie nie myślał o tobie poważnie i nie zapunktowałaś. Gdyby myślał poważnie to doceniłby to.Byłaś niedostępna i cie olał bo widocznie nie miał w planach za tobą latać-mialaś być pierwsza lepsza a nie ta jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu potraktował cię jak
dziwkę. Oferował ci pomoc, ale nie zadarmo. Myslał, że mu to " w naturze" spłacisz. Tacy sa faceci, jak nie dasz dupy to nic dla ciebie nie zrobią, chyba, że to twój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×