Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madame night

Jaka komórka?

Polecane posty

Gość madame night

Kochane, możecie mi polecić jakiś ładny, nowoczesny telefon, żeby był kobiecy, ale też funkcjonalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitna
no to może czekoladke??ja sobie kupiłam chyba w sierpniu i zarazie jetem bardzo zadowolona, działa bez zastrzeżeń, bardzo fajne zdjęcia robi:) no i te mp3 które nie trzeba ze sobą taszczyc bo są w telefonie, to jest dal mnie zupełna nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_poświata
Albo LG Shine, tą z "błyszczącą" reklamą, na pewno kojarzysz. Ładna srebrna obudowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nokie 7373 moze nie jest juz zbyt nowa ale jesli nie chcesz brac na abonament to bedzie w sam raz ,mp3 aparat 2 mp ,ladny kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuckerro
Mi się podoba jeszcze Prada, jest uniwersalna, elegancka. Jak mala czarna :) I ma ten dotykowy ekran, jak ktos lubi takie nowoczesne rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame night
Ta nokia prismatic tak trochę dziwnie wygląda... Shine jest faktycznie ciekawy. Używał go ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapka na oczy
a ja mam se w300i i jestem zadowolona moge sluchac muzyczki w zestawie sa dobre sluchawki i karta pamieci 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MańkaBańka
Fajne telefony to Samsungi. Firma ta robi bardzo dobre telefony, ja od kilku już dobrych lat mam tylko te telefony. Obecnie używam Samsung Galaxy Note Edge, kupiony za niecałe 900 zł na http://goophones.pl/. Bardzo dobre telefony innych bym w życiu nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaolgaolga
FLOW Kruger&Matz za dobre pieniądze dostaniesz spoko telefon, dual sim, czuły, fajnie wykonay, stabilny system, nie wiesza sie i nie muli, mi odpowiada a mam go już jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz komórki i nie wiesz jaką wybrać. Z pomocą przyjdzie tobie strona internetowa http://www.cozacena.pl/ Jest to porównywarka cen. Na stronie znajdziesz komórkę która ciebie interesuje po najlepszych cenach na rynku. Bez stania w kolejkach i szukania między półkami sklepowymi. Wszystko masz w zasięgu ręki bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×