Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podstawowe błędy

jakich Typowych błedów nie popełniac aby nie stracic jej/jego???

Polecane posty

Gość podstawowe błędy

No właśnie ..jak to z tym jest czy sa jakies uniwersalne" błedy których nie mozna popełniac...wiadomo kazdy jest inny ale chyba ..sa takie rzeczy które moga zrazic ją / jego.... piszcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka001
nie zdradzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawowe błędy
to wiadomo :) Chociaz moja dziewczyna powiedziała mi ze umiała by mi wybaczyc np. gdybym poszedł do bur.. na dz... zaskoczyło mnie to...tym bardziej ,ze zyciu bym sobie na to nie pozwolił i nie wgłowie mi to...bardziej była by zła gdyby wiedziała ze mysle o innej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł 456
tak zgadzam sie z tymi radami to prawda... ..czesto jest tak ze niektóre dziewczyny tak niestety robią...ale zalezy na kogo sie trafi... to moze teraz kilka rad dla panów ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady dla panów
- nie być chorobliwie zazdrosnym - wnikliwie nie wnikać w wcześniejsze życie kobiety, zwłaszcza, jeśli chodzi o partnerów i nie porównywać się z nimi - nie posądzać bezzasadnie - nie krytykować - oczywiście nie zdradzać - nie kłamać (faceci lubią czegoś nie dopowiedzieć:) ) - nie kombinować - być czułym, ciepłym, opiekuńczym, szczerym, no i oczywiście wiernym - troszczyć się i dbać o swoją kobietę, przynajmniej robić tak, by ona czuła się zauważana:) - nie wypominać ewentualnych jej błędów - nie ograniczać jej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa stopa.pl
nie szpiegować, nie wypytywać o wszystko partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady dla panów
przeważnie tak jest, przynajmniej jak tak uważam, że gdy kobieta jest atrakcyjna, mądra i jest zauważana przez innych facetów, to i tak w pewnym momencie pojawia się zazdrość... Najczęściej nieuzasadniona. I facet wcale nie musi być zakompleksiony, on poprostu czuje rywali:) A swoją drogą odrobina zazdrości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie:) Gorzej, jeśli chodzi o tą chorobliwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
ja dodam dla obu płci - nie przetrzepywać poczty, archiwum gg i telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×