Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawa rynku a nie ludzi

beda cuda ale becikowego juz nie bedzie

Polecane posty

nie znam sie na polityce,ale nie lubie Kaczyńskich...sa tacy falszywi...nie moge na nich patrzec normalnie,pierwszy odruch jak widze ich w tv to szukam goraczkowo pilota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zlodzieje ci PO
najlepiej to innym zabrac.przeciez w kazdym zachodnim kraju jest cos takiego jak becikowe m.in.w wielkiej brytani w szwecji we wloszech nawet u ruskich.zobaczcie ile niemcy daja!!!!!a polscunia jak zwykle biedna.i to nie jest tak ze becikowe dostaja w tych krajach najbiedniejsi tylko wszyscy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tak odnośnie tego becikowego.. słysze głosy że to nie jest zachęta do robienia dzieci i owszem zgadzam sie z tym. Ale patrząc z drugiej strony to jak sie ma w planach dziecko, bo chce sie je mieć a nie z powodu becikowego, to jak wpadnie ci ten tysiąc na start to zawsze jest coś. Poza tym jak już o tym dyskusja to ja na przykład dostałam też drugi tysiąc ten socjalny, do tego 1,500 z ubezpieczenia i razem mieliśmy na start 3 500. Nie mówie że to powód do robienia dzieci ale 3 500 z nieba nie spada a tu ciągle tylko ktoś na coś narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×