Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawa rynku a nie ludzi

beda cuda ale becikowego juz nie bedzie

Polecane posty

Gość prawa rynku a nie ludzi

niestety pozegnajcie sie z tym od stycznia z becikowego nici wiec musicie rodzic wszsytkie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile będzie się to wiązało z choć minimalnym obniżeniem podatków, to mi to się i tak opłaci. Ten socjal to myślicie że skąd - z drukarni? Z waszych portfeli! Z tym że zabierają wam nim tę kasę w ogóle na oczy zobaczycie, a czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. P.S. Nie głosuję na PO. Żeby nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeeeeeeeeeeeee
głosuj na Po by zyło sie lepiej tym z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BARDZO BARDZO DOBRZE, tez mi motywacja do robienia dzieci - żaenada i żart, i żeby nie bło JA głosuję na PO i jestem za prywatyzacją spzitali bo takiego dna do jakiego doprowadził PIS to nawet w krajach 3 świata nie ma jak u nas w służbie zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie j.w. :) od siebie dodam - 1000 zł w świetle całości ponoszonych na dziecko wydatków to śmiech na sali :O za takie pieniądze to chyba tylko menelom sie opłaca dzieci rodzić wyjmą z naszej kieszeni w podatkach, opłacą urzędasów, nawypełniają papierów i zaświadczeń i łaskawie oddadzą resztkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
PO nawet ci resztki nie odda Becikowe zostało wprowadzone bez wczesniejszych podwyzek podatków zamiast młodym rodzicom dadza rolnikom Bo TUSK uwaza ze rolnikom trzeba zwiekszyc dodatki na biopaliwa komus zabierze by innym dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
bo takiego dna do jakiego doprowadził PIS to nawet w krajach 3 świata nie ma jak u nas w służbie zdrowia! bo takich skorumpowanych lekarzy to nawet w krajach 3 swiata nie ma jak u nas a ci lekarze własnie popra PO!!! by zyło sie im! lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
Po wcale nie bedzie dobrze rzadzic ..nie łudzcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a PIS to niby dobry
moze akurat cos z tego wyjdzie, bo PIS jakl dotad to nic nie zrobił. Jaroslaw na kazde pytanie ma jedna odpowiedź "walcza z ukladami" tylko mnie to gowno obchodzi i guzik dotyczy ta ich walka z ukladami. Mnie interesuja placówki oświaty i służby zdrowia, ceny paliwa i żywności, mieszkania i polskie drogi a nie walka z ukladami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna sprawa, wyznawcy sekty PIS i LPR znowu przechodzą do ataku!!! A skąd ty wiesz co komu dadzą uważam że becikowe było największym absurdem od początku świata!!! Chory rząd chore pomysły w końcu ktoś zrobi z tym porządek! Gdyby było to 10 000 zł to było by zal, ale tysiąc niech sobie Kaczory w buty wsadzą będą wyżsi ! hihi kurduple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja głosuję na PK
Glosuj na kogo chcesz, jak na razie po dwoch latach rządów nic pozytywnego nie wyszło. A kto rządził, to już wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
no tak a w poprzednich latach to był cud ekonomiczny i medyczny ???? Co zrobił Kwach przez 10 lat ??? Dlaczego dopiero teraz wychodza na ulice strajkowac ??? Gdzie byli te dwa lata temu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie to czy wygra PiS czy PO czy LiD to nie ma najmniejszego znaczenia :O będzie tak samo - bo w kwestiach gospodarczych oni wszyscy są lewakami (nawet \"liberalna\" PO) jedynie liberalna gospodarczo i prawicowa jest UPR cała reszta różni się tylko stosunkiem do spraw narodowych i kościoła a oprócz UPR nie widzę nikogo kto np. zdecydowałby sie odważnie obniżyć podatki - bo przez kilka lat może być ciężko z pieniędzmi i wszyscy którzy do tej pory rządzili zwyczajnie się tego boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canberra dobrze pisze :) W całej bodajże Europie, kto by nie rządził, to i tak zawsze jest socjalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
Na PiS głosują głównie starsi ludzie bo dostali podwyżkę emerytur i myślą że jak zagłosują to dostaną więcej ludzie tego pokroju nastawieni są na branie a młodzi chcą mięć możliwość godnych warunków i zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie też pod uwagę że lata PRL zrobiły swoje - pranie mózgu okazało się skuteczne ludzie wierzą w darmochę i nie rozumieją że jak państwo daje to z ich własnych kieszeni i zaraz na pewno wyciągnie po to co dało łapę (np. wzrost cen, podatków itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co z tego
ale zato bedziecie mogli odliczyć 1145 zł na kazde dziecko, czyli wiekszosc ludzi co ma dzieci bedzie miała w całości zwrócony podatek, czy to źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa....
mówicie, że przez 2 lata PIS nic nie zrobił, a co przez 18 lat robiła lewica i pseudo liberałowie typu Po tylko pod innymi nazwami, ale to ci sami przecież.. UW, UD, AWS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie dobijaja teksty z w kraju jest tak dobrze, tak wspaniale że to jest dobry rzad, jedyny rzad, najlepszy rzad, normalnie kraj miodem i mlekiem płynący! opowiadanie ile to ludzie nie podostawali podwyzek, jak sie wszystko cudownie rozwija - ani ja ani nikt z mojego otoczenia od 3 lat nie dostal podwyżki! Kłamcy!!! Ten kraj wogole nie liczy sie z młodymi ludźmi i to mnie najbardziej boli, bo to ja mam kredyt na mieszkanie na 30 lat , mnie nikt nie dal mieszkania jak tym starym prykom w czasach komunizmu!!! ale tacy teraz wykuują coś co dostali nie dość ze za darmo to jeszcze za symboliczną żlotówkę!!! jak można blo coś takiego uchwalić?! To jest granda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canberra - to mało powiedziane. Jak wiadomo (choć chyba nie dla wszystkich to oczywiste), na te wszystkie becikowe i inne \"socjale\", pieniądze uzyskiwane są z podatków. Gdy rząd \"da\" kobietom dla przykładu \"darmowe\" pigułki antykoncepcyjne, to kasę na to uzyska podnosząc o kilka punktów procentowych podatek, bo przecież z próżnego i Salomon nie naleje. Wypłaty będą niższe, ale i tak wszyscy będą mordki cieszyć, bo \"darmowe\" pigułki. Podobnie ze wszystkim innym. Ulubionym sposobem oskubywania obywateli z pieniędzy, jest walka z biedą. Dlatego ulubionym, bo biedy nie da się zwalczyć, więc walka z nią stanowi nieskończone źródło dochodu dla złodziei \"na górze\". Poza tym jest to \"szczytny cel\", na który podatnicy zapłacą bez większego stękania (jak np. wspomniane becikowe). Walka z biedą fajnie szła Stalinowi. On bardzo skutecznie zrównał poziom bogactwa w Rosji. Z tym, że zrównał w dół. Wszyscy, za przeproszeniem, gówno mieli. Tak już na świecie jest, że do władzy dochodzą partie, które najgłośniej mówią o walce z biedą. I one walczą z tą biedą jak mogą, dając becikowe, zasiłki, \"darmową\" służbę zdrowia itd. Przy czym oczywiście muszą coś zagarnąć dla siebie (bo żadna wojna nie jest za darmo, za wojnę z biedą też im się coś należy), więc z reguły na wszystkie potrzeby pieniędzy brakuje. No i wówczas zaczyna się prawdziwa draka :) Bo w imię walki z biedą można narobić w imieniu narodu długów Nie wiem ilu z Was wie, że każdy Polak, począwszy od malutkiego oseska, który nawet nie wie że jego rączki są jego, na przysłowiowym moherowym berecie skończywszy, ma 58 000 zł długu, wchodzącego w skład długu publicznego (to nie to samo co deficyt budżetowy). Tyle nasze państwo pożyczyło, by zapewnić obiecaną kiełbasę wyborczą: becikowe, zasiłki itp. Bo oczywiście po tych wszystkich ich machlojkach pieniędzy zebranych z podatków nie starczało. Gdyby powiedzieli wprost, że kasy nie ma, to by się naród zbuntował, obalił, i skończyły by się dla nich dobre czasy, więc po cichu zaciągają te długi podtapiając Polskę i udają dobrych wujków, co to \"dają za darmo\". I tak jest wszędzie, gdzie panuje socjalizm! Polska tu nie jest wyjątkiem. Wszędzie, gdzie jest kasa, tam znajdzie się ktoś, kogo ona zainteresuje, a olbrzymie pieniądze zabrane nam z podatków to wielce kuszący kąsek. Dla przykładu Francja. Świetnie się tam żyje, prawda? Zasiłki, osłony... Ale tylko z pozoru. Koleś o nazwisku Breton, były chyba prezes France Telecom, powiedział wprost, że dług publiczny Francuzów wynosi obecnie 1,1 biliona euro. Wiecie ile wynoszą od tego odsetki? Na ODSETKI od tego długu idzie WSZYSTKO, co rząd zabiera Francuzom w podatku dochodowym! Nie wszystko złoto, co się świeci. Tym optymistycznym akcentem kończąc... I czekając na bluzgi w moim kierunku, które zaraz polecą za ujawnienie kilku niepokojących cyfr... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu Francja. Świetnie się tam żyje, prawda? Zasiłki, osłony... Ale tylko z pozoru. Koleś o nazwisku Breton, były chyba prezes France Telecom, powiedział wprost, że dług publiczny Francuzów wynosi obecnie 1,1 biliona euro. my mamy i dlugio i za wspaniale to nam sie tu nie zyje. u nich jest chyba troszke lepiej, nawet majac taki dlug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze troche na kafeterii i ogladam i na ogolnym i tu pojawiaja sie spoty anty po. To chyba jeden z elementow kampanii wyborczej wiec moze nie dajmy sie w to wkrecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinko, oni są bankrutami. Ich dług publiczny jest większy, niż przewidują jakiekolwiek normy. On jest większy, niż dopuszcza traktat z Maastricht. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej bolesne jest to że Poska jest pieknym krajem ktory przeszedl juz tyle złego... Jak się jedzie przez Polskę samochodem to az wzrusza jak jest pieknie i morze i gory i mazury i kaszuby... Tak bardzo szkoda będzie opuszczać ten kraj ale jeżeli PIS znowu będzie u władzy to my też wyjedziemy ja robiepaiery na pielęgniarkę i wyprowadzimy się do Nowej Zelandi chociaż bardzooo tego nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, a czy rodząc dziecko w tym roku podatkowym 2007, mogę skorzystać z tej nowej ulgi przy przyszłorocznym rozliczeniu??? i czy np. można ją \"sumować\" z rozliczaniem się jako samotna matka? bo wtedy nie dość że dochód na pół to jeszcze ulga.... WIEM, że to nie nie na temat, ale może ktoś odpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Platynowa;) możesz skorzystać w przyszłym (2008) roku z ulgi, bo odnosi sie ona do dochodów uzyskanych już w tym (2007) roku. co do \"sumowania\" to również możesz, bo to dwa odrębne tematy i nie ma zapisu , że albo to albo tamto. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS nie chciał becikowego, więc głosowanie na tę partię niewiele zmieni. Becikowe wywalczyła Liga Polskich Rodzin, a PiS już więcej w koalicję z nimi nie wejdzie. Z tego co zauważyłam PiS lubi sobie przypisywać zasługi innych, bo sam nie ma się czym szczycić. Kaczyński zapytany o to, co dobrego zrobił powiedział: \"spadek bezrobocia\". Spadek, bo ludzie masowo uciekają do Irlandii i to im się nawet opłaca. Jeżeli wygra PiS, to nie jest powiedziane, że becikowe w dalszym ciągu będzie wypłacane. Musiałaby wygrać Liga, żeby na 100% przyznawano becikowe. 1000 zł- niby nic, a na Onecie, WP i w lokalnych gazetach był artykuł o tym, że kobiety zaczęły masowo rodzić dzieci, odbierać becikowe, a potem pozbywały się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle
Na PiS to moherowe berety będą głosować ,emeryci młodzi mam nadzieję że nie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×