Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manuela2_4

Po porodzie chęć na seks naprawdę może spaść do zera?

Polecane posty

Gość Manuela2_4

Znam wiele szczęśliwych małżeństw, które były szczęśliwe do czasu, do kiedy nie urodziło się dziecko i kobieta nie straciła ochoty na seks. Schemat zawsze wyglądał tak samo: żyją sobie razem, są szczęśliwi, pragną dziecka, dziecko się rodzi, kobieta wariuje na punkcie maluszka, nie ma seksu, bo ona nie ma ochoty, on jest przybity, zniechęcony, zjawia się ta trzecia i on odzyskuje radość życia.:( Boję się, że z nami będzie podobnie.:( Już teraz nie mam ochoty na seks, a co to będzie po porodzie? Mężczyźni naprawdę nie potrafią zrozumieć tego, że kobieta może nie mieć ochoty? Dlaczego idą na łatwiznę, szukają sobie kochanki, potem wracają do żony, a żona musi wybaczyć, bo to w końcu jej wina?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 4 miesięczne dziecko, po porodzie kochlismy sie kilka razy. Mój mąż owszem odczuwa niedosyt, ale rozumie całą sytuację i zamiast rozglądać sie na boki, stara się mnie poprostu zachęcić, masuje, uwodzi, czasem daje to rezultat czasem nie, ale rozmawiam dużo o tym i jesteśmy przekonai, że wszystko wróci do normy, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Nie czuję, że go tracę przeciwnie, ufam mu bardziej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka Sawicka
Po porodzie chęć na seks naprawdę może spaść do zera!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×