Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutas69

Uwierzyć??????????????

Polecane posty

Gość smutas69

mój chłopak nie odpisywał kilka godzin, a pozniej napisał , że przeprasza bardzo mocno mam wybaczyć itp, ale myślał że wziął telefon a pomylił go z pilotem od tv, napisałam mu że ''wybacz , że w to nie uwierze'' a on fochy stroi teraz:O Zawsze mu wierzyłam dopuki kiedyś nie próbował mi wcisnąć dawki kitów na raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
nie wierz odejdz od niego.. sprawa zakonczona next please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ci napisał bezczelnie, ze pomylił telefon z pilotem??? to jest dla mnie chore:-( nie wybaczaj mu, przynajmniej go przyczymaj przez dłuuuugi czas i się nie odzywaj, on sobie z Ciebie kpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie uwierzyla.Facet nie ma odwagi cywilnej i wymysla jakies durne kity-to ja bym sie obrazila ze ma mnie za idiotke zeby takie kity wciskac.No chyba ze Twoj facet naprawde ma inteligencje mrowki ze myli telefon z pilotem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko jaki fajny kit :):):) chyba zaczne go stosować hehehehe teraz jak zapomne telefonu to będę bredzic że wziełam z domu pilota :):):):) swiat jest pełen dziwnych ludzików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas69
Jeśli powiem mu że kpi, to on się obrazi, że mu nie wierze i ze tak mówie!!! a jestem z nim 2 lata i go kocham więc mam zostawić z takiego powodu? też mi się wyadje żekłamie no ale.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
wiesz znam takie osoby które są w stanie pomylić pilot z telefonem :D Może sie śpieszył ,był zabiegany i szybko wziął co miał pod ręką? Ludzie często dają różne rzeczy tam gdzie nie powinni ,np grzebien do lodówki (zdarzylo mi sie ;P ) wiec mogą też brać rzeczy niewlaściwe.Jeśli prędzej nie zdarzyło mu sie takie coś, a stosunki między wami są dobre to może nie wierz w to ale potraktuj z przymrużeniem oka ,kazdemu sie zdarza.No chyba ze częsciej sie takie coś zdarzało ,wykręcał sie ,zmyślał itp... wtedy to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE POWINNAM
czyli mam rozumieć,że on ma taki duzy telefon że myli go z fonem?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE POWINNAM
tzn miało byc z pilotem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepski żart, jak na mężczyznę. Chyba, że mamy w tym konkretnym przypadku z bezjajowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha powiedz mu: wierze ze jestes debilem... i dlatego nie mozemy byc razem .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakalalakak
pffff, prowokacja. nie odpisał przez pare godzin - straszne! a jakby co chwila esy wysyłał, to też by źle było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
też mi się zdarzyło pomylić:P Odpuść mu, nie bądż jędzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murlata
ale ekstra, kiedys sasiad nawalony do mnie przyszedl z telefonem komorkowym ze nie moze wylaczyc tv i ze cos z tym pilotem sie stalo chyba. i czy moge mu pomoc, hehe. Mi sie kiedys koles tlumaczyl dlaczego nie przyszedl na spotkanie: ze cos tam robil i usiadl na zegarku a byl daleko od domu i nie wiedzial ktora godzina. Gdyby glupota umiala latac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie Ty...
lepiej mógł napisac ze nie wziął komórki z domu... byłoby to bardziej wiarygodnie niz pomylenie małej komórki z duzym pilotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×