Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziulek

DLACZEGO???

Polecane posty

Gość andziulek

Byliśmy razem 2,5 roku Od ponad roku mieszkaliśmy razem najpierw w Polsce później w Londynie Teraz on chce się rozstać tylko że bez konkretnego powodu mowi że mnie kocha i zależy mu na mnie ale nie chce mnie ranić bo wie że nie jest dla mnie dobry i że zasługuje na kogoś lepszego Tylko ze ja go kocham i nie chce się rozstawać nie mogę bez niego życ................Co o tym sądzicie???Czy mówi prawdę czy może ma inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma kogos albo przestal Cie kochac,ale tak nagle nie przestaje sie kochac wiec ja mysle ze kogos ma...wiem ze to smutne,ale musisz chyba poszukac innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Tylko że on zapewnia że niema nikogo innego i mówi że chce się przekonac czy to prawdziwa miłość i żebym się nie martwiła że może jeszcze do siebie wrócimy To wszystko takie dziwne że niewiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma kogoś na 100% mój były mówił to samo i zaklinał, że mnie kocha i dlatego ze mną się rozstaje, bo nie chce mnie zranić, a od 3 miesięcy mnie zdradzał. Jeżeli chce odejść nie zatrzymuj go na siłę, to nic nie da, uwierz mi ... będzie tylko coraz gorzej. Jak odszedł, to myślałam, że mój świat się zawalił, po kilku miesiącach poznałam nowego chłopaka i teraz po 5 latach jestem szczęśliwą mężatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Nie chcę go zatrzymywać na siłę bo wiem że czas leczy rany i na pewno poznam kogoś odpowiedniego Tylko że najgorzej jest teraz Wolalabym znać prawdę Długo rozmawialiśmy ze sobą ale on do niczego się nie przyznał mówił że to tylko dla mojego dobra Rozstaliśmy się w dobrych stosunkach i myślę ze dalej będziemy ytrzymywać kontakty tylko chciałabym znać prawdziwy powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca - tematu
andziulek Więc powód, już znasz. Ma inną dziewczynę. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna tego innaczej, racjonalnie wyjasnic skoro facet wali taka scieme to musi miec inna laske na pewno boi sie przyznac i sciemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
wiem, że tak to wygląda bo też pewnie bym tak pomyslała gdybym coś takiego przeczytała Prędzej pogodziłabym się z tym ze ma inna niż z tym co jest teraz On dzwoni do mnie rozmawiamy sobie o wszystkim tylko że ja nie chcę poruszac tematu rozstania bo nie chcę go prosić i tą miłość Mówi że mamy jeszcze szanse aby znowu razem Nic z tego nie rozumiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Myślicie że może być tak, że on chce dać sobie czas aby sobie to wszystko przemyśleć i i zobaczyć czy naprawdę mnie kocha On jest starszy odemnie o 4 lata Ja mam 22 a on 26 może chciałby założyć już rodzinę bo on bardzo chciałby mieć dziecko Mi jeszcze az bardzo tak na tym nie zależy bo chciałabym skończyć studia i takie tam Może chce wiedzieć czy to jest to Tylko że ja niewiem czy mogłabym jeszcze do niego wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmandzia
niech ktoś jeszcze mi coś doradzi Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek-zx
Uwazam że nie powinno się prosić o miłość,ja tak niedwno robiłem-błagałaem,namawiałem dziewczyne zeby przy mnie została.Jest to bardzo upokarzajace.Dopiero po jakimś czasie dociera do człowieka jak się zachowywał.Emocje opadają,czas biegnie i za kilka tygodni stwierdzisz po co to wszystko.Jeśli nie chce,widocznie na Ciebie nie zasługuje-burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, nie mozna prosic o uczucie... a kazdy predzej czy pozniej na wlasnej skorze sie przekona o slusznosci swojej decyzji, niestety wiekszosc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Też tak myślę że na mnie nie zasługuje i tak z żadną inną nie będzie miał lepiej przekona się ale wtedy będzie już za późno.... Nigdy nikogo nie prosiłam o miłość i teraz też nie zamierzam tak robić Tak postanowiłam po przeczytaniu tego forum i mam nadzieję ze będe się tego trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×