Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badania badanie

++++APEL do MATEK++++

Polecane posty

Gość badania badanie
betoniara naprawde twoje dziecko nie ma ani jednego z dziadkow??A robcie sobie przyjecia, ciesze sie tylko ze ja nie dam sie tej warjaci.Wy tez jak zapraszacie to uprzedzacie jaki koszt ponosicie za goscia??Znam rodzine ktora wezmie kredyt zeby takie przyjecie zrobic,naprawdę robi mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania badania to moze poprostu nie idz na to przyjęcie, bo wylewasz na nas swoje żale. Zadzwon powiedz ze masz grype i nie przyjdziesz- po klopocie. ja mysle ze nikt tam nie czeka na twoje prezenty ( ale moge sie mylić) jesli uwazasz ze zaproszono Cie tylko dla prezentów i ze organizatorzy przyjecia tylko na to licza poprostu nie idz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania badanie
Jeszcze raz potarzam, ani chrzciny ani komunia to nie powod do tego zeby robic impreze dla calej rodziny. Swietna tez sprawa jak rodzice robia dziecku urodzinki z powodu ukoncczenia pol roczku.Naprawde ludzie troche umiaru i rozumu w tym wszytskim by sie wam przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania badanie
MaMani powiedz szczerze czy naprawde nie wiesz o tym jakie obecnie prezenty daje sie na komunie???Wiec mniemam ze skoro robicie to dla calej rodziny to chyba tylko po to zeby ich zgarnac jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie ja mam polroczne dziecko nie robie zadnej komuni przyjmij ty to wreszcie do wiadomości!!! to ty jestes przerazona wydatkami. nie masz to nie idz. jesli czujesz ze zostaniesz źle odebrana jesli nie stac cie na prezent to powiedz o grypie albo o czymkolwiek. nikt cie sila na to przyjecie nie zaciągnie. albo daj na ile cie stac. kup medalik i lancuszek albo nawet karte pamiątkowa do komuni św i tyle. boze drogi komunia to nie prezenty. nie po to sie robi impreze zeby dostac prezenty to nie wesele ze ma ci sie zwrocic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Jeju..ludzie czemu zagladacie innym w kieszeń...jesteście od lat nauczeni żeby oszczedzac każdy grosz i pewnie od dzieciństwa wam sie nie przelewało dlatego mówicie.."Błagam was i nie szalejcie jak w obecnych czasach " "ale po co wy ludzie zapraszacie cale roziny???ja tego pojac nie moge.jedynie co przemaiwa za tym to to ze liczycie w imieniu dzieci na fajne prezenty, bo jak wiadomo w obecnych czasach nie wypada innych dawac.Nie zdajecie sobie sprawy co wy z tymi dziecmi robicie.Komunia to nie jest dobry pretekst do imprezowania." Ale co was kto ile i gdzie wyda.Wazne żeby dziecko wiedziało jakie sa prawdziwe wartości.Rodzina,miłośc.uczciwość.....To że wydam 85 czy 120 za osobe trąci moja kieszeń a nie poglad i charakter mojego dziecka.Wydam bo mam i pracuje na to ,oby moje dziecko tez miało,nic od nikogo nie dostałam ,doszłam do wszystkiego sama i to moje dziecko wie.Zreszta nie wymagajcie od 8 latka że nie zareaguje radościa na prezent na komunie od dziadka,babci,cioci czy wuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo powiedz do rodziców szerze ze TY uwazasz ze komunia to nie jest wydarzenie któe nalezy uczcic imprezą i ze Ciebie to razi wiec wezmiesz udzial w mszy św ale nie w przyjeciu. dlaczego tego nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama przeciwna komercji
Do MaMani kobieto masz małe dzieciątko ,a jak tak czytam kafeterie to widzę,ze wszędzie Ciebie pełno.Moje dziecko ma juz 7 lat,ale z tego co pamiętam jak miało półroczku to nie bardzo miałam czas zeby sie porządnie ,że tak powiem brzydko wysrać( i z góry przepraszam za słownictwo)chciałam tylko dosadnie coś powiedzieć. Czasem nie dziwię się,ze ktos z pomarańczy wchodzi na topiki i wyraża opinie typu "zamiast zajmowac się dziećmi to siedzicie na kafeterii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mama przeczytaj temat. twoja wypowiedz nie jest zabardzo na temat pozatym spojz na zegarek. pozdrawiam iw społczuje bo ja przy moim dziecku moge zrobic duzo wiecej niz tylko isc do łazienki. ale dzieci mają rożne charakterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama przeciwna komercji
:-) nie jestem tu po to aby sie spierac i kłócić..wyraziłam tylko swoją opinię. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama przeciwna komercji
a swoją droga to śliczna dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama przeciwna komercji
no ale ta wypowiedx to już zupełnie nie na temat a zeby było na temat to zgadzam sie oczywiście z założycielem topiku troche czasem zapominamy co w zyciu jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiść ludzka
ludzka nie ma granic nawet na tym forum, bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak to ja już całkiem odchodze od normy :p dla mnie każda, ale to każda okazja jest dobra do świątowania: pierwszy ząbek, pół roczku Jasia, pierwszy ukończony kurs pływania, pierwszy kroczek.. i jakoś ani dziadkowie, ani chrzestni nie narzekają na nadmiar naszej kawy i ciacha :p ot dzwonie mówie że mam okazje i wpadają, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś Jaś był u dziadków na wsi bo urodziły się małe prosiaczki - to dopiero zboczenie co ?? oj zabierzemy Babci dowód :p ta to całkiem zwariowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was drogie mamy
oby to twoje dziecko ktoremu robisz imprezy z okazji jkazdego osiagniecia nie popadlo kiedys w narcyzm i samouwielbienie.Troche umieru drogie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was drogie mamy
Mnie rodzice nie wyprawiali imprez bo kiwnelam prawym palcem u nogi albo zrobilam fikolka i tez jestem szczesliwa i raczj ciesze sie ze mialam tak normalnych rodzicow a nie jakis przewrazliwionych na moim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Tak...bo pewnie gdyby robili dawno już bys była narcyzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy ludzie mówicie? czy dla was zaprosić rodzine raz w miesiącu to takie halo? skoro tak to współczuje i wam i dzieciom.. w tygodniu nie mamy czasu, fakt, ale na weekend się spotykamy, bez przesady, od paczki kawy i blachy ciasta chyba nie zbankrutujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tego beznadziejnego topiku co cię interesuje kto jakie ile i za ile robi imprezy dla swoich dzieci co to ma być za apel zajmij się swoim życiem a nie apelowaniem i pouczaniem innych będę robić przyjęcia dla mojego dziecka nawet co tydzień bo mam taką ochotę i moja rodzina a tobie nic do tego to nasze dzieci nasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przestać zapraszać dziadków i innych członków rodziny bo to zdemoralizuje moje dziecko no żenada...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was drogie mamy
nie tylko ze zdemoralizuje ale po co robicie tyle hałasu.Myslicie ze kazdy przychodzi do was bo tak naprawdę czuje.Mysle ze wiekszosc to pewnie wolaby jednak zeby ich ominol roczek, czy pierwszy ząbek waszego dziecka.To jest wasze szczescie, a nie zmuszajcie całej rodziny do uczestnictwa w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty głupia jesteś myślisz że np. moją rodzinę to nie interesuje i nie mówię tu o pierwszym ząbku>jesteśmy bardzo zżyci ze swoją rodzinką i mam na myśli babcie i dziadków małej a także z kilkoma innymi osobami i to jak często się rodziny odwiedzają i jakie mają kontakty to właśnie zależy w jakiej rodzinie się wychowujesz ja mam dużą i zżytą i przy każdej większej okazji się spotykamy i uwierz mi że nikt nic nie robi na siłę widocznie u ciebie jest inaczej nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: nie wasz cyrk, nie wasze małpy! skoro nie czujesz takiej potrzeby, nie jesteście związani tak z rodziną, ok, ja nie mam zamiaru nikogo nawracać czy przekonywać do mojego zdania.. my lubimy się razem spotykać i świętować najbardziej błache sprawy. mamy taką wewnętrzną potrzebe i nikomu nic do tego ile razy w tygodniu mój syn zobaczy babcie, ciocie czy sąsiadke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie wysilaj sie one rozumieja tylko udaja że nie moga pojać prostych rzeczy. Nie ma po co niszczyc sobie klawiatury!!! doskonale wiedza jak jest naprawde i nawet nie zdaja sobie sprawy ze miedzy wierszami ich wypowiedzi mozna wyczytać ze ich rodziny maja gleboko gdzieś je i ich dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×