Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzycielka001

zaczynam..

Polecane posty

Gość logic
dolacze sie a na co tracisz nadzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata temu się poznaliśmy... byliśmy razem rok, później rozstanie po roku wróciliśmy do siebie.. szybko się skończyło.. teraz znów w lipcu zaczęliśmy się spotykać.. było jedno zajście po którym mnie skreślił, powiedział, że brak mi rozumu, ogranięcia i odpowiedzialność.. teraz po dwóch miesiącach w piątek nagle dzwoni o północy czy mam ochotę na spacer.. przyszedł.. gadaliśmy o wszystkim i niczym.. przytulał mnie i byłam najszczęśliwszą osobą na świecie , miałam nadzieję, że złość na mnei mu minęła, że będzie dobrze.. ale od piątku w ogóle się nie odzywa :( moja pierwsza miłość, 3 lata go kocham i mimo , że próbowałam z 2 innymi nie udało się :( nie potrafię przestać go kochać a widzę że moją nadzieja, że będziemy jeszcze razem jest nikła :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
odezwie się, będzie dobrze:) albo TY do niego zagadaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż on uważa , że nic złego nie zrobił tuląc mnie do siebie mimo , że wie że kocham go cały czas i że to tylko da mi promyk nadziei 😭 czy się jeszcze odezwie?? nie wiem ale będę czekać... już 2 miesiące czekam i będę czekać dłużej.. z tym co o mnie powiedział , że nie mam rozumu ma racje bo zawsze kieruję się tym co mi serduszko mówi.. wiem że go kocham ponad życie, że z nim widzę przyszłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×