Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka1987r

co o tym sadzice?????

Polecane posty

moj byly jak sie dowiedzail ze przyjezdza ktos do mnie, powiedzail ze a nio to niech sobie jezdzi i zrobil bardzo glupia mine, taka dziwna< jego przyjaciel mi to mowil> i od tego czasu prawie codziennie do mnie dzwoni, nio dzis niee... ale jakja mam rozumiec jego zachowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że o co
chodzi ???????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbund b
były za toba szaleje buahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie licze na to aby mi tak ktos napisal, tylko co o tym sadzcie, czy mpoze to cos oznaczac.... bo chyab od tak by sobie nie dzwonil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytututuuu
dzwoni z ciekawości ot i tyle, faceci to wścibscy plotkarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbund b
sądzimy,że nic to nie oznacza-serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o a co Cie to obchodzi nie rozumiem czym ty sie przejmujesz przeciez on CIE NIE ZJEEE nie ZAMORDUJE nie rozumiem co ma byc w tym zlego wiec odpowiedz jest prosta chcialabys zeby mu na tobie jeszcze zalezalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi.....
Jagódka juz kiedys coś tam Ci doradzałam, ale widze, ze to nie pomogło, hehe cóż miłosc wiesz czytam sobie to co się obecnie u Ciebie dzieje i mysle, ze za duzo analizujesz, zdecydowanie za duzo przeciez nie mozesz analizowac kazdego jego kroku, zadzwonił, a dzis nie zadzwonił, to bez sensu powiem Ci tak, jeli jemu zalezy to nwet jak jeden dzien nie zadzwonił, to i tak sie odezwie, a miłość nie wygasa, po jednym dniu a jesli mu nie zalezy, to moze bawic się tobą nawetr dzwoniąc codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbund b
pain au chocolat dobrze prawi-on jest ciekawy a byś chciała żeby za tobą szalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi.....
a tak wogóle to upieram sie przy tym, zebys go olewała, do konca jesli mu naprawde bedzie zalezało, to uwierz mi zrobi cos , zeby Cie odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sądzę że ...
przede wszystkim musisz nauczyć się poprawnie pisać PO POLSKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi masz racje, czas pokaze, tyklo ze sadzialm ze to jakis znak dobry w moja strone, ale widze z waszych wypowiedzi ze chyba nie bardzo;( tesknie za nim strasznie, chce na kawe przyjechac, ale ja teraz czasu w ogole nie mam:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×