Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka25

CO TO ZA PIOSENKA???

Polecane posty

Gość niuchaj sie
timbaland - apologize piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Wg mnie to kawałek ENYA, ale nie pamiętam tytułu ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumbp122
to na 100% z flmu brej hart ( sory znam wloski i nie wiem jak to się pisze)ta piosenka jest w końcowej scenie jak juz zbili mla gipsona i widzi sfoja zone wpisz muzyke z tego filmu i bedzie na 100% pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUREKA!!!!!!!!!!!!! w koncu znalazlam!!!! przeszukalam i przesluchalam wszystkie piosenki z Braveheart! Rumbp122 to na 100% nie jest Braveheart:) ale dziekuje za chec pomocy:D wlasnie przypomnialam sobie zakonczenie filmu Gladiator, kiedy w chwili smierci wspominal swoja zone i syna...i ta piosenka...az mi same lzy polecialy... jednak pamiec i emocje i wspomnienia ida w parze... to jest Enya - Now We Are Free - soundtrack \'\'Gladiator\'\'. http://zuraw91.wrzuta.pl/audio/y4HQ3R6k2S/enya_-_now_we_are_free_gladiator_soundtrack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa gerrard
chyba cie bog opuscil idiotko to jest lisa gerrard a nie enya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa gerrard
Lisa Gerrard (ur. 12 kwietnia 1961 r. w Melbourne), australijska wokalistka, kompozytorka i aktorka. W 1981 razem z Brendanem Perry założyła zespół Dead Can Dance. W połowie lat 90. rozpoczęła karierę solową. Obecnie jest znana głównie jako kompozytorka muzyki filmowej. W 2001 r., wraz z Hansem Zimmerem, otrzymała Złoty Glob oraz była nominowana do Oscara za muzykę do filmu Gladiator. W 2005 r. współpracowała z Ennio Morricone przy muzyce do filmu "Los utracony" na podstawie książki Imre Kertesza. W latach 80. brała udział w przedsięwzięciu This Mortal Coil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wyzwiska zachowaj dla siebie, bo niczym cie nie obrazilam i nie zasluzylam na nie. nie musisz tez mi pisac czyjejs bibliografii, bo z twojego opisu nic nie wynika ze to jej piosenka. poza tym spotkalam sie w internecie, ze ta piosenke wykonuje Enya, choc teraz i znalazlam ze Vangelis i Enigma, wiec nie badz taka madra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×