Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka prawda

Facet zdominował damskie forum

Polecane posty

Gość taka prawda

Witajcie,tak jak w temacie.Na początku miałam wrażenie,a teraz mam PEWNOŚĆ. JEDEN i TEN SAM facet /wciąż pod innymi nikami/ zakłada co rusz nowe topiki i udziala sie na innych. Nie miałabym nic przeciwko,ale to zaczepianie/niekoniecznie pozytywne-a wręcz chamskie czasami/ kobiet staje sie męczące i sprawia,że kafe robi sie mdła :O Skąd sie biorą tacy dewianci i skąd/niby pracując :O / tyle czasu mają na bywanie tutaj? Pozdrawiam wszystkich "normalnych" bywalców kafe [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź sie kobieto pochlastać.. albo włóż głowe do wiadra i trzymaj tam dopóty, dopóki nie zmądrzejesz... zakładasz po kilkanaście takich topików tygodnioowo, na dodtake pisząc w nich bzdury - skąd Ty masz tyle czasu na śledzenie facetów na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne do boju ha ha
komiczne=pawel 28 ha ha kolejne wcielenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka czarnego niku
tez to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga slodka prawda
ciekawe czy on uważa nas kobiety za takie idiotki które nie domyslają sie? zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie błaźnij się
człowieku nie blaźnij sie,to az się rzuca w oczy na kafe siedzę juz czas jakiś ,rzadko sie udzielam,raczej czytam aż nadto widać w ilu postaciach wystepujesz,zgadzam sie z autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co za roznica
po co komus wpierac, starac sie udowadniac i takie tam... Kazda z nas ma kilka nickow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_30 adam
ale one nie chcą tego widzieć :P ja jestem facetem i tez to dostrzegam,ale nie wszystkie chcą też to dostrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Czytajcie: tylko ten topik jest zalozony przeze mnie, resztę odnośnie swoej osoby KOMICZNE zaklada w celu zmniejszenia wiarygodnosci tegoż topiku :) Kto mądry, zauważy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka taka jak ja
skapnelam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie.....
nie lubie komiczne bo widziaam pare wypowiedzi, w ktorych ocenia kobiety, jak ocenia ...... i zwracas sie do ludzi wyjatkowo bez szacuunku jak sie go skrytykuje ale jesli chcecie mi powiedziec ze wypoiwedz Pawel-28 cyt: ladna czy inteligentna Zakładając oczywiście niejednoczesne występowanie obu cech stajemy przed wyborem mniejszego zła. Z dwojga złego lepiej wybrać ładną. Być może rozmowa z nią będzie mało ciekawa ale przynajmniej rano nie obudzimy się z uczuciem kaca moralnego i obrzydzeniem do niej i do siebie. ...........jest tez komiczne - to nie uwierze komiczbne moze byc impertynentem i chamem ale nie moze byc az takim idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł - nie tłumacz im, one wiedzą lepiej.... wiedzą tez, ze lista nr 4 to ich lista wyborcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe...
a ty komiczne dlaczego tu tak ciągle przesiadujesz? samotnośc doskwiera? :) jak cie kiedys ktos zapyta o adres zamieszkania to możesz spokojnie podać ten ---> www.kafeteria.pl \ życie uczuciowe :) z "domu" prawie nie wychodzisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda---> Dzięki za pozdrowienia :) 🌻 Też pozdrawiam! 😘 A wracając do tematu - fakt ciągle odgrzewane kotlety (np. grube contra chude) są mdłe. ale trochę same jesteście temu winne bo dajecie się wciagnąć w durne dyskusje. Dla mnie recepta na to jest jedna - totalny ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka taka jak ja
----> no ciekawe :D dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe - skoro przypisuje mi sie 25 nicków to faktycznie przesiaduje tu ciągle, ale Ciebie moge spytac o to samo, bo np uwazam, ze piszesz pod 50 nickami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -- przestańcie
przecież on moze być każdym-prawnikiem,aktorem a nawet IDIOTĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze piszę pod jednym nickiem,a frustratami są tu wszyscy w stopniu większym lub mniejszym :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×