Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m20m

pomozcie ! jak zerwac ze swoim chlopakiem ...

Polecane posty

Gość m20m

jestem z min 2,5 roku kocham go ale nie moge juz z nim byc cos jest miedzy nami nie tak rozmawialam plakal obiecywal zmiane i nic... probowalam juz zrywac kilka razy ale nie potrafie jak widze jak on placze najgorsze jest to ze mieszkamy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakał? Wiem co jest między wami nie tak. On jest zniewieściałą pierdołą. Będąc z nim czujesz się jak lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m20m
naprawde chce ... mieszkam z nim a czuje sie jak bym nie zyla z nim a obok niego... wiem ze bede tego zalowac ale juz nie moge ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc sie po pierwsze wyprowadz!!!! bo jak tego nie zrobisz to sie od niego nie uwolnisz. ja też wybrałam rozsądek i mimo, że kochałam to odeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m20m
nie moge sie wyprowadzic studiuje i nie mam gdzie mieszkac a zreszta podpisana mamy umowe ...mieszkamy w 4 osoby i nie chce znajomych zostawiac na lodzie nie wiem co zrobic musieli by placic za mnie a i tak juz sporo placimy za to lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie nie wiem co Ci poradzić...nie wiem czy Ci zależy na znajomych czy na zerwaniu ze swoim relacji. POwiedz znajomym jak jest, pewnie zrozumieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m20m
w sumie racja to nie problem znalesc kogos do mieszkania... musze z nim pogadac jak wroci w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m20m
w sumie racja to nie problem znalesc kogos do mieszkania... musze z nim pogadac jak wroci w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ze mieszkacie razem w jednym pokoju..jesli tak to..troszke bedzie to trudne..ale nie ma spraw,ktorych nie da sie rozwiazac..wiec.. Napisz cos wiecej - do kiedy macie umowe, mieszkacie w parach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m20m
mamy umowe do konca czerwca mieszkam z nim w jednym pokoju a dziewczyny mieszkaja razem w 2 takze nie jest za kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×