Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akwarystka

JAK ZAŁOŻYĆ AKWARIUM??

Polecane posty

Gość gość
o, ja też jak najbardziej polecam plantice! najtańszy taki sklep w necie :P serio, nie ma sensu przepłacać. Przykładowo - ja na samym akwarium oszczędziłam chyba 150 zł - a gdzie nowy filtr, światło i cała reszta? Więc naprawdę moze nam się zrobić sympatyczna zaoszczędzona sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja, w takich sklepach jak plantica jak się robi spore zakupy, to naprawdę sporo można oszczędzić. ogólnie lubię kupować rzez internet, jest tanio, jest szybko, wygoda jakich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zadbać o odpowiedni żwirek filtracyjny, akwarystyczny. Za namową znajomego, który siedzi mocno w tym temacie postawiłem na ofertę http://www.sandmix.pl - sprawuje się wyśmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujecie wszystkie artykułu do filtracji, pielegnacji rybek? Słyszałam, że warto na Marlazoo.pl, kupował ktoś z was tam? Ceny kuszą żeby od razu zestaw kupić bo nie trzeba za przesyłką płacić, ale jak z dostawą i samymi produktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabbeala
Wszystko zależy od tego, jakie ryby chcesz mieć w akwarium. Poczytaj sobie na specjalistycznych forach. A zakupy możesz zrobić w sklepie Plantica. Wszystko do akwarium u nich dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×