Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość gość
no jak wszyscy na swiecie sprzedaja to co kase daje :) widziałas kiedys sprzedawce który traci na kasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takiego ortograficznego nanosrebro natręta to nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ortograficzny nakret niczego nie sprzedaje on tu tylko zachwala jakie jest cudowne i zeby je pic ciagle lub terapie gersona poleca,nie jest sprzedawca zadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.02.14 nie osmieszaj sie spamerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jestes spamerem i sie osmieszasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Nina ----porada str 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo tak ffinka,tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Nie wiem czy to wina żołądka czy jelit. Otóż, od jakiegoś czasu zaczęło mi się - odbijanie , bekanie , burczenie w żołądku. Nigdy tak nie miałam. Napewno nie zmieniłam nawyków przy jedzeniu (szybko , połykając duże ilośc***owietrza) , dieta też jest raczej prawidłowa. A jednak dopadły mnie te problemy. Prócz tego mam czasem minimalne odbijanie treści żołądka i uczucie jakby kołatania serca. Zaczęłam pić sok z surowego ziemniaka (gdzieś wyczytałam ,że ma dobry wpływ na żołądek )ale to niewiele pomaga. Przymierzam się ,żeby zacząć pić mały kieliszek spirytusu na czczo (podobno to znakomity sposób na chory żołądek ) Musiałabym jednak sporo pozmieniac w pracy bo dużo jeżdżę. Może ktoś z Was miał podobne problemy albo wie jak mogłabym sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może refluks? Objawy podobne. Wtedy alkohol tylko zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina567
Finko, Dziękuję Ci za tyle cennych porad i wskazówek. Postaram się do nich zastosować. Znalazłam nawet w domu książkę na temat refleksoterapii i spróbuję zacząć masować te receptory na błędnik, mam nadzieję, że prawidłowo je zlokalizuję. I napiszę co i jak. Nie zauważyłam powiększonych węzłów chłonnych. Z ciśnieniem nie mam problemu, zazwyczaj w normie, ale czuję zmęczenie, ospałość, brak energii. Zawroty nie są to takie typowe zawirowania, tylko bardziej taki brak stabilności i uczucie pływania, I do tego ten dziwny wzrok, niby dobrze widzę ale jest taki kołowaty, pojawiają się też męty. Bardzo źle się czuję też np gdy wchodzę do sklepu i przy tym sztucznym oświetleniu i tylu kolorach robi mi się słabo, jakbym dostawała oczopląsu. Wszystkie objawy nasiliły się bardzo jesienią i zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Dodam jeszcze ,ze noszenie wysokiego obuwia i wąskiego w czubkach może powodować takie objawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finka, a co mi poradzisz? Mam polipa w jelicie ide na usunięcie do szpitala, dodatkowo torbielkę w piersi i torbielkę w macicy? Ciągle coś mi dolega, non stop choruję. Zastanawiałam się nad tym nagietkiem, ale co wiecęj byś mi poradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finkopomocy
Finko! Od kilku miesięcy ciągle mam nawracające zapalenie korzonków nerwowych. Co wyleczę jedno, pojawia się następne. Ostatnio miałam wiele stresów i zmartwień. Nie chcę zresztą ciągle brać antybiotyków. Może coś poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Korzonki nerwowe -wiele tu receptur ........ ale nawracające zapalenie może swiadczyć o nawracających stanach zapalnych dróg moczowych ,nerek.Skuteczne mogą okazać się leki moczopędne np wywar z korzenia pietruszki ,picie skrzypu ,tab ziołowe Urosept ...... Trzeba to sprawdzić .Dodatkowo można masowac receptory nerek i dróg moczowych na stopach.Prosze napisać czy dolegliwości ustąpiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Polipy ,torbiele ---operacjami chcesz wyleczyć ? hmm.Wiele receptur ......,porad..... na ;Choroby kobiece -porady .Oczywiście ,ze pić nagietek . Polecam też tab Mumio ( opisane po rosyjsku )do kupienia na allegro . Wykonuj okłady np z liści kapusty ,kratke z jodyny na brzuchu .Możesz też pić jodynę z mlekiem .Receptury na moich stronach ........... życzę powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na korzonki-wg Małachowa-tarte surowe buraki odciśnięte nieco+nafta świetlna(do lamp), okłady na noc...Mnie przeszły po dwóch okładach. Najlepsze, co może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola może masz nietolerancję pokarmową na białka lub zboża? U mnie też tak było....pół wieku nic takiego nie było, a tu nagle...nietolerancja na zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Finko Co myślisz o jedzeniu skorupek jajka? Czy pomoże na stawy? Ile i jak to jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
SKORUPKI JAJEK --nasycą stawy witaminami i mikroelementami Przyjmować .3x dziennie po 1/4 łyżeczki drobno roztartych i rozpuszczonych w soku cytrynowym.(cytrynian wapnia ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
STAWY---dla wzmocnienia więzadeł i chrząstek dwa razy w tygodniu jeść galaretę .Wit D czerpać ze słońca .Pić olej rzepakowy ,wywar z selera .Wywar z liści laurowych usunie nagromadzone sole w organizmie .Okłady ,smarowania .....wiele receptur ......listownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mogłoby pomóc na twardzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż niepewna
Finko, w rok po operacji piersi /mastektomii/ w okolicach blizny zrobiły się zgrubienia, guziczki. W badaniu histopat. opisane jako przwlekły stan zapalny. Czy masz jakis pomysł, co z tym robić, czy da sie je jakoś "rozpuścić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewka
Do ffinki Odsyłasz w jakiejś odpowiedzi do swojej strony, możesz podac jej adres? Chciałabym poczytać o metodach naturalnych, bo mam sporo problemów zdrowotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nerki i stawy i inne
a czy jak sie ma kamienie nerkowe to te skorupki na stawy nie beda szkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerki i inne a jaki masz problem najpierw wyczyścić nerki z kamieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Po operacji piersi ....stany zapalne ściągną np rozdrobniony liść kapusty wymieszany z białkiem kurzym lub olejem rycynowym.Okłady z rozgotowanej w niewielkiej ilości wody cebuli. Można zastosować siatkę (gazę) z jodyny.Maść propolisową....Wewnętrznie (przeciwzapalnie )popić nagietek (najmniej przez 2 tygodnie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna naturalna -porady ,Choroby kobiece -porady ,Profilaktyka i leczenie raka .Wyczerpujących porad (receptury )na wszelkie choroby wysyłam listownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorupki jajek--- w odpowiedniej dawce nie są szkodliwe.Rozumiem ,że kamienie to już i tak są .....Wiele przepisów na rozpuszczenie kamieni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×