Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość gość
Popieram wypowiedz goscia (12:51). Calkowicie sie zgadzam i mysle tak samo jak Ty . To co tzw cudotworcy - uzdrowiciele - szarlatani wyrabiaja to wola o pomste do Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj SPAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napażania naturalnymi olejkami w saunie są dobre dla zdrowia OLEJEK CEDROWY - (Cedrus Atlantica) Pochodzi z Ameryki Północnej. Jest silnym antyseptykiem. działa przeciwbólowo przy reumatyzmie i artretyzmie. ŁAGODZI : przeziębienia, kaszel, bronchit, katar, zapalenie pęcherza, cellulitis, łojotok, łupież, przetłuszczanie się skóry i włosów. OLEJEK BAZYLIOWY - (Ocimum basilicum) Olejek pobudzający, przeciwbólowy.Pochodzi z Hiszpanii. Bazylia znana jest jako przyprawa o przyjemnym ziołowym zapachu. ŁAGODZI : nerwobóle, migreny, bóle i skurcze mięśni, lęki, depresje, histerię, bezsenność, zmęczenie fizyczne i umysłowe, brak koncentracji, apatię, przeziębienia, katar, stany zapalne zatok, bóle reumatyczne i artretyczne, podagrę, ukąszenia i użądlenia owadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja303
Jestem jak najbardziej ZA Józefinką. Jej porady nie są wyssane z palca, widać,że jest oczytana w literaturze medycyny naturalnej. A nie każda/każdy z nas jest w stanie do tego wszystkiego dotrzeć. Ja te receptury kopiuję, niektóre sprawdzam na sobie. Robicie krzywdę dziewczynie za jej bezinteresowność. Dziękuję jeszcze raz ffinko za porady na zatoki i katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby doradzać na taką skalę jak to robi w/w osoba to trzeba mieć doświadczenie i widzieć pacjenta , a nie leczyć ludzi na zasadzie kopiuj, wklej. Tu oczytanie i dostęp do lektury nie wystarczy.Kobieta nie udzieli jakiegoś przepisu od czasu do czasu, tylko ewidentnie bawi się w leczenie ludzi na wszystkich forach , gorliwie polecając śmieszne nieraz terapie, a nieraz nawet powazne leki . Mądry człowiek przeczyta i się uśmieje , inny będzie karmił dziecko kozim mlekiem z wodą , bo tak polecił znachor . Wszystko ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och nie chcesz to nie stosuj za to bezkrytycznie łykaj leki z apteki, bo od lekarza to zdrowe... lepiej najpierw przeczytaj skład i skutki uboczne jesli umiesz czytać i myśleć przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Medycyna naturalna ---porady ,receptury ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksze skutki uboczne i zagrozenie dla zdrowia to kontakt i wiara w umiejetnosci czuba z Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku medycyny naturalnej należy niezwykle uważać, osobiście uważam, że sukces osiągnie się wyłącznie z dobrym specjalistą. Ja korzystałam z wielu tego typu form leczenia, ale skuteczne okazało się dopiero zastosowanie go u http://www.activummed.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub098
Coraz większą popularność i przychylność zyskuje medycyna niekonwencjonalna. Sklep takimi lekami można znaleźć w każdym miasteczku. http://www.herbavit.com.pl/ To chyba dobrze, że leki, których skład opiera się chemii próbuje się zastąpić lekami o składzie naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z medycyny naturalnej staram się brać wyłącznie zioła, które oczyszczają organizm. Czysto profilaktyczne leczenie, ale od dawna widzę jakie ma to na mnie zbawienne skutki. Na terapię oczyszczającą zapisałam się do activummed.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczów. jakis czas temu, może 2 lub 3 lata wstecz na forum kafeteri forumowicze pisali o zielarce Annie, był też podany numer do kontaktu. Szukam kogoś kto korzystał ze spotkań z tą osobą, albo kogoś kto ma do niej kontakt /przeglądam różne tematy tego forum, ale nie mogę znaleść/. Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłej Niedzieli. Pozdrawiam. EMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie medycyna naturalna naprawdę działa i nie rozumiem osób, które posądzają lekarzy o jakieś znachorstwo. Dzięki ziołom oczyściłem swój organizm z toksyn i jednocześnie wziąłem się za rzucanie palenia z pozytywnym skutkiem odnotowuje poprawę ale wszystko robię pod okiem lekarzy z www.activummed.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Chlorofil w plynie firmy Natures Sunshine i inne rewelacyjne naturalne produkty,podpowiem jak kupowac bez marzy. Najlepiej jak medycyna akademicka i naturalna sie uzupelniaja-bylby najlepszy efekt dla pacjenta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas syrop z cebuli, imbir, staramy się leczyć po domowemu, unikamy antybiotyków, wierzymy w homeopatię. wklejam link do ciekawej audycji radiowej na temat naturalnego leczenia. http://www.polskieradio.pl/18/4388/Artykul/14 75443 ,Naturalne-metody-leczenia-Dziecka w audycji mamy mówią o swoich doświadczeniach, w rozmowie bierze również udział pediatra, warto posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje medycynę naturalną od kilku miesięcy i zauważyłam pewne zmiany na lepsze w moim życiu uważam, że to dobry początek i dzięki częstszym wizytom w gabinecie medycyny naturalnej www.activummed.com pomogą mi oczyścić organizm w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet medycyny naturalnej "U ADASIA". Rewelacja na Podkarpaciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantyy
Dobrze się korzysta z ciśnieniomierza Simple SANITY. Kupowałam go już jakiś czas temu. Korzystam raczej doraźnie, bo póki co na nic poważnego nie choruję, ale warto mieć takie coś w domu. Dobrze kontrolować ciśnienie, bo dużo można po takim badaniu wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole medycyne naturalna niz faszerowanie sie ta cala chemia. Prawda jest taka ze dopoki sie nie sprobuje medycyny naturalnej to nie powinno sie wypowiadac. Najpierw zalecam isc na jakas badania lub terapie do lalimed http://www.lalimed.pl/ zobaczyc rezultaty i sami sie przekonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trafić na dobrego lekarza, a zwłaszcza na fundusz..to jest cud. Jak miałam problemy z bólami reumatycznymi to wszędzie szukałam pomocy i wszędzie mnie z kwitkiem odsyłali. Faktyczny efekt przyniósł dopiero biorezonans, jaki mi pan Dmytro Sydorchuk dobrał w Vitanea ( www.vitanea.eu ). Warto tutaj się zarejestrować – profesjonalna homeopatia, bez grama chemii, suplementów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaa87
Świetną opcją jest habaicyna, czyli kapsułki, ze sproszkowaną papryką habanero i pierzgą pszczelą. Zawarta w chilli kapsaicyna ma szeroki wachlarz właściwości (m.in. antynowotworowe, przeciwmiażdżycowe, przyspieszające metabolizm,itd), a pochodzenie całkowicie naturalne, więc warto przyjmować prewencyjnie. Można oczywiście szukać i zamawiać sobie chilli, a później robić macerat, ale według mnie, to bardzo dużo zachodu i jest obawa, czy dawka kapsaicyny w maceracie nie będzie zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka W
@Mariolaa87 Witaj w klubie! :) Ja od miesiąca też biorę habaicynę, trafiłam na nią na jakiejś stronie ze zdrowymi, naturalnymi suplementami. Jak na razie jestem zadowolona, pierwsze co zaobserwowałam, to właśnie przyspieszenie metabolizmu, co mnie bardzo zadowoliło, bo miałam kilka nadprogramowych kilogramów. Kataru jesiennego też na razie nie ma więc się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej perspektywy opłaciło się umówić na badanie do Vitanea - www.vitanea.eu Pierwszy ktoś tak dokładny przegląd całego organizmu mi zrobił. Badanie godzinne, bezinwazyjne i od razu widać co się w środku dzieje w każdym z narządów i układów. Super rzecz, polecam każdemu, zwłaszcza jak ktoś ma jakieś męczące i chroniczne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy się z mężem byli na badaniach całościowych w Vitanea i wrażenia mamy oboje pozytywne. Dokładny test obciążeń organizmu, czegoś takiego jeszcze nie miałam robione. Dostaliśmy pełny ogląd na to co się dzieje w środku i skąd np. męża problemy z krążeniem ostatnio. Będziemy się tutaj leczyć, opinie mają dobre, a pan Sydorchuk robi pozytywne wrażenie. Kontakt na www.vitanea.eu Dokładnie gabinet jest na Podłęskiej w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe metody mają w Vitanea. Ja się z nimi skontaktowałem jak już byłem pod ścianą. Często gorączkowałem, miałem bóle głowy i problemy z zaparciami. Lekarze mi tylko na to tabletki przepisywali, a z podstawowych badań nic nie wynikało. Dopiero test metodą Volla pokazał co tak naprawdę się w organizmie dzieje i jakie patogeny sobie na mnie pasożytują. O metodzie i terapii jest dużo na www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzała zadzwonić do Vitanea i się tutaj na badanie umówić. Tel jest na ich stronie podany: www.vitanea.eu Badanie trwa godzinę i jest bardzo dokładnie, nie ma szans, żeby jakikolwiek patogen nie został wyłapany. A warto wiedzieć co w organizmie mieszka, bo potem można to skutecznie leczyć. Kupowałam od nich urządzenie EAV Diagnostic i bardzo mi pomogło przywrócić dobrą aurę mojemu organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich na tym topiku,czytam i nie wiem płakać z wami czy śmiać się warto wiedzieć kiedy ktoś usiłuj***awić się w medycynę przynajmniej 2 rzeczy .Jedna to to że to bardzo złożona dziedzina,a drugie że jeśli ktoś usiłuje leczyć skutki a nie przyczyny to żeby mieć wyniki to musiał by mieć wiedzę 10 razy wyższą od wykształconych wytrawnych lekarzy a i to często było by za mało aby być realnie skutecznym.Jedynym wyjściem jest walczyć wytrwale z przyczynami a to wymaga nadludzkich czasem wysiłków oraz bardzo długich działań na które nie stać nawet najlepszych w tym temacie jak np.Haretski ,Zięba,Pokrywka i inni .Oni mają wyniki okupione popularnością której nikt nie śmie kwestionować co nie znaczy że nie są nieomylni tylko im się znacznie więcej wybacza i na znacznie wiele pozwala.Ja wiele lat odkręcam sukcesywnie własne błędy młodości grzebiąc w przyczynach i jak słyszę lub czytam wypowiedzi to pękam ze śmiechu widząc jak się zmagacie i oczekujecie cudów i piejecie z tytułu każdej drobnej poprawy którą poczytujecie za zwycięstwo*MARGUS*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to poczytuję jako qrawską złośliwość kafeterii skoro pojęcie usiłują bawić się zostało zdeformowane przez wrednego admina i wykropkowane hooj wam w doopę złośliwe qrwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×