Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JagoDka 23

Witam. Staramy się ostatnio z partnerem o dzidzie... Tydzień temu kiedy miałam..

Polecane posty

Gość JagoDka 23

owulacje, próbowaliśmy... Wszystko niby jest u mnie ok, ale wczoraj miałam krwawienia z nosa. Nie przejęłam się tym, dzisiaj jednak znowu miałam krwawienia. To dla mnie bardzo dziwne, bo nie pamiętam żebym miała krwawienia z nosa.... chyba że przy jakimiś długim przeziębieniu z paskudnym katarem.... teraz jednak jestem w pełni zdrowa. Mam pytanie, czy te krwawienia mogą być oznakami że jestem w ciąży? Wiem że u kobiet w ciąży to się zdarza, ale czy aż tak szybko (po tygodniu od zapłodnienia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoDka 23
Proszę bardzo o odpowiedź. Szukałam w necie ale na próżno. Nic ciekawego nie znalazłam, a bardzo zależy mi czy to krwawienie z nosa może mieć związek z zapłodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoDka 23
juz rozwiazalam swoj problem, lekarz pierwszego kontaktu zakazal mojemu mezowi walic mnie w glinioka, powiedział ze to pomoze jednak ja ne jestem pewna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKO MEN
Jakto kochaliscie sie od tylu i dziwisz sie ze nie maci dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeslaw Niemen
dziwny jest ten świat... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoDka 23
Bardzo chciałabym usłyszeć szczerą odpowiedź. Nie zgrywajcie sie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoDka 23
Czy to możliwe. Proszę o odpowiedź, ale taką poważną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do terminu miesiączki i zrób test. Krwawienia z nosa u kobiet w ciąży wynikają ze znacznego przekrwienia błon śluzowych, ze zwiększenia objętości krwi krążącej i paru innych przyczyn - ale żadne z nich NIE dokonują się w ciągu tygodnia po zapłodnieniu. Nie doszukiwałabym się tutaj związku z ewentualnym zapłodnieniem. Jeśli naprawdę jesteś tak bardzo ciekawa czy się udało to zrób betę w laboratorium - podwyższony poziom już po 6 dniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×