Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kilusia

czy mogę zajść w ciązę?

Polecane posty

Mój cylk trwa od 38 do 43 dni. Dzisiaj jest 5 dzień cylku, nie kochałam się z chłopakiem, ale wszedł we mnie trzy razy. Rano skończyła mi się miesiączka. Proszę o pomoc. Niby mam dni niepłodne, ale mimo to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
masz dlugie cykle wiec sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoMatko
1.894308967388893870847534 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomatko musisz byc taka zlosliwa?! Jak nie masz nic do powiedzenia to siedz cicho, ze tez Tobie sie chce pisac takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
mowie tobie nie przejmuj sie i przestan o tym myslec bo wkrecisz se ciaze urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoMatko
Nie rozumiem - napisalam odpowiedz, a zamiast podziekowania dowiedzialam sie, ze jestem zlosliwa. Dziwni sa niektorzy ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mam brac postinoru? Kiedys pękła nam prezerwatywa w trakcie owulacji i wzielam ta tabletke. A dzisiaj nie wiem co zrobilam chcialam zaszalec czy co. Jak to jest, ze dziewczyny wpadaj stosujac metode kalendarzykowa, przeciez kochajac sie krotko po miesiaczce sie nie zachodzi tak z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty to niby obliczylas? Hmm? Nie widzisz ze jestem zdenerwowa na. Nie mam nastroju do zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
kochana nie bierz zadnego postinoru!! szkoda kasy i trucia organizmu. masz dni nieplodne wiesz na bank ze chlopak sie nie spuscil? to naprawde nie masz czym sie przejmowac. glowa do gory zpbaczysz okres pryjdzie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mamusia-
bo te obliczanai to gowno prawda dni plodne ustala sie na podstawie sluzu, temperatury i, dni plodne wystepuja kiedy chca, i na nic obliczania kupcie se baby termometry i patrzcie na uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoMatko
Nie przejmuj sie niczym - na 100% nie zajdziesz. Ja z mezem staralam sie ponad rok, aby zajsc w ciaze, a oboje jestesmy zdrowi itd. I probowalismy w dni plodne, wszystkie metody itd Zajsc w ciaze nie jest tak latwo jak sie pozornie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
dokladnie loMatko! autorko panikujesz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki wy mnie uspokoilyscie a mamusia niekoniecznie, ale nic dzieki za pomoc. A milam zaczac brac tabletki od tego cyklu i nie wzielam, jeszcze mam szanse dzisiaj na cerazette mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to wlasnie jaaa
nie bierz nic poczekaj spokojnie na okres zobaczysz bedzie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×