Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacy wy

Małżeństwo nez seksu

Polecane posty

Gość jacy wy

Proszę o wpisy opowiesci osob ktore żyja w małzenstwie bez seksu.W moim przypadku jest tak juz 3 rok z dwoma bodajze "razami".Brak poczucia bliskosci było powodem pewnej mojej znajomosci ktorą drastycznie przerwał moj mąż.Przezyłam bbtrudne chwile swego zycia jednak nic sie nie zmieniło trwamy dalej bez seksu.Wiem ze gdybym tylko chciała .....ale.....kocham meza jednakze nie pociąga mnie.Chwilami nie chce mi sie przez to zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowooo
cześć, my współżyjemy ale wiąże się to z mojej strony z tak dużym bólem, że wolałabym zachować wstrzemięźliwość :o nie chcę mu sprawiać przykrości, bo wiem, że on chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasi partnerzy po prostu Was szanują, nie chcą, byscie myslaly, ze jest z Wami tylko z powodu sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo
ja też odczuwam cholerny ból zamiast przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini zosia ze szczecina
to nie malzenstwo-bez seksu,co to jest?? to chyba jakis uklad przyjacielski;/ Co to za facet bez temperamentu i popedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wy
niuncia-a ile lat jestescie po ślubie?i jak długo bez seksu?tez pozdrawiam goraco.to wszysto jest takie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wy
anonimowooo-to dobrze ze potrafisz sie przemoc,ja nie potrafie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jest u mnie... Wiem, że mąż mnie kocha - okazuje mi szacunek, troskę. Ale... Nasz związek pozbawiony jest intymności, zmysłowości a erotyka została z niego wyłączona całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
kocha mnie bardzo, przytula ... a sex kurwa mac poszedl na spacer w maju i jeszcze nie wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wy
:) u mnie ten spacer dłuzszy jest.tak sobie mysle ze pobiłam chyba rekord....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCICA NIEZASPOKOJONA
obawiam sie, ze co drugie malzenstwo ma taki problem :( rutyna i znudzenie soba, to my wymyslilismy instytucje malzenstwa nie natura :( wiec jest to wbrew naturze, umysl podpowiada znajdz nowego samca i chyba to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjojejjjjjjjjjj
a ile macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnie nie
ja bym go zdradzila ale go kocham i wiem i czuje ze on tez dlatego mam skrupuly ... ale mam dosc juz przytylam 5 kg !!!! a co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnie nie
stara dupa za mnie 38 lat choc nie wygladam - opinia innych , jutro podobno ma byc romantycznie bo go postraszylam ze odejde ,, moze zadziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam czytam
i jest mi trudno w to uwierzyć ja co prawda nie jestem mezatka mieszkam z facetem 5 lat razem 7 lat i nie mówie ze sex jest najważniejszy ale dwa razy w tygodniu to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka2
jesli do tej pory byl sex, to teraz jego calkowity brak nie jest normalny.. ale nie rozumiem dlaczego o tym nie porozmawiacie? dlaczego Panie ktore cos boli przy stosnku ni epojda do ginekologa i nie zapytaja, dlaczego ludzie boja sie sexuologow? dzieczyny ratujcie wwspolnie zwiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wy
a czy seksuolog pomaga na pozadanie żony wobec męza też?co zrobic gdy po kilkunastu latach mąż po prostu przestaje pociagac nas seksualnie choc nadal go kochamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×