Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nocna mama

oduczyć dziecko karmienia w nocy!

Polecane posty

Gość nocna mama

czy oduczałście swoje dzieci jeśc w nocy ??ile miały wtedy miesięcy?? Ja karmię piersią, mój mały ma 8 mc i podjęłam próbe nie-karmienia go. Nie chaiałm tego robić "na siłę"...pstanowiłam że jeśli bedzie płakał i domagał się to będe go karmić ale 2-3 noce wyatrczyły i nie budzi się juz na karmienie! a jak to wyglądało u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze najlepsze i najbardziej kaloryczne mleko jest właśnie w nocy, między 2 a 5 w nocy odbywa sie cały proces , który decyduje o ilości mleka, jeśli przestaniecie karmić w tym czasie to mleka bedzie coraz mniej az w końcy zabraknie, chyba że chcecie zakończyć juz karmienie piersią, wtedy życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw odstawiałam karmienia dzienne. Wieczorne i nocne na końcu. Tak było wygodniej. Nie musiałam wstawać w nocy gdy dziecku zwyczajnie chciało się pić. Karmiłam bardzo długo ale nie żałuję. Dzięki temu uniknęłam wielu problemów. Moje dzieci (bliźnięta) urodziły się w 30 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och i co z tego
straszne ze najbardziej kalorycne mleko jest w nocy, to naprawde straszne, mozna dac butle, nieprawda jest ze jak przestanie karmic w nocy to mleka zabraknie, glupoty opowiadasz!!!!!!!!!mleko ciagle bedzie jesli karmi w dzien!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przyklad
na to ze wiekszosc matek nie kieruje sie dobrem dziecka tylko i wylacznie jak sie zarzegnuja, i karmia piersia tak długo dlaczego??????????? PO PROSTU DLA WLASNEJ WYGODY - BO NIE CHCE IM SIE PRZYGOTOWYWAC MLEKA - LENIWE POKEMONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniczki , ale bedzie co raz mniej... zapytaj sie położnej , lekarza, konsultantki laktacyjnej to powie ci własnie to co ja, albo po prostu poczytaj książke na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbrajaja mnie teksty o tym \"że matki sa leniwe i dlatego karmia piersia\" człowieku zeby wsypac do butelki 3 miarki i zalac woda szczegolnie pracowitym byc nie trzeba! co ty wogóle opowiadasz? chyba wiecej czasu i pracy trzeba włozyc w odciaganie pokarmu przy karmieniu piersia niz w zrobienie mieszanki. Ktos tu ma dziwna wizje ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie rozumiem tej rozmowy ... najlepszym pokarmem jest mleko matki i najlepiej byłoby karmić co najmniej pół roku do ok roku, a komu wygodnie możne nawet dłużej... mleko matki jst dużo zdrowsze niż jakiekolwiek mleczka modyfikowane tworzone sztucznie... wiec nie rozumiem zbulwersowania ze komuś sie nie chce mleka przygotowac to karmi piersią... co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przyklad
NIE WYDAJE MI SIE!!!!LENIWCE!!!!!!!!!!!!!NAJŁATWIEJ PRZYSTAWIAC DO CYCKI DO 4 ROKU ZYCIE I SPAC KARMIAC,ALE MI I WYSIŁEK!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz ja karmie butelka i czasem tez spie karmiac :P budze sie jak czuje ze mi butelka z rąk wypada. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przykład
to złego, że takie matki teresy jak ty oczerniaja tylko w kolko kobiety ktore karnia butelka, tłumacza ze dobro dziecko najwazniejsze i dlatego karmia piuersia do 2,3 czy 4 roku a ciagle wiadomo ze w 90% przemawia za wami lenistwo i to ze wygodniej wziac dziecko z lozka i przylozyc w lozku do cycki niz wstac , isc do kuchni i robic jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem ja wolałam dziecko nakarmić w nocy z piersi, bo było prościej i wygodniej. I co w tym złego???? Natomiast teraz chciałabym przestać karmić synka w nocy (mały ma już 14 miesięcy) a jeszcze raz w nocy budzi się na butle i wydaje się autentycznie głodny. Nie bardzo wiem, co zrobić. Przeczekiwanie płaczu u mnie odpada, mogę sobie przeczekać protesty, że maluch nie chce sam usnąć w łóżeczku, płaczu z głodu nie wytrzymam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z wygody karmie, nie chcialoby mi sie wstawac w nocy i robic mleko w butli :P i co? zlinczujesz mnie za to? prosze bardzo :P a co do wieku to moj mlody ma juz 9 miesiecy i powiem szczerze ze mam ochote juz zakonczyc karmienie nocne :P z czysto egoistycznych pobudek :P chce sie wyspac :P i co? i zlinczujesz mnie za to? prosze bardzo...:P nie zalezy mi na twojej opinii a karmic pewnie i tak niedlugo przestane bo w dzien juz prawie nie ssie tylko w nocy, a ja od 9 miesiecy nie przespalam calej nocy :O wiec mam prawo do tego, aby zakonczyc nocne karmienie, a jak sie to komus nie podoba to 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przykład
now lasnie dobrze ze sie w koncu przyznalyscie-karmienie piersia nie dal dobra jak gadacie ale z czysto egoistycznych pobudek!!!! wiec wara od kobiet ktore karmia butelka nie wypowiadajcie sie wiecej leniwce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas współczuje (moje babki od skończenia 3 miesiąca przesypiają noce, są na butli) a co by się stało gdybyście dały wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przyklad
wara leniwce z tego forum, pokemony i moherowe berety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przykład
sorki , troche przesadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny przyklad
nie podawaj sie za mnie!!!!!!!!!!patałachu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×