Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brak

Pierscionek zareczynowy i obraczki

Polecane posty

Witam . Mam takie pytanie co sadzicie o pierścionku zaręczynowy i o obraczce wykonanej ze srebra ? My z moim chłopkaiem zastanawiamy sie nad tym, nie chcemy złota bo sie nam nie podoba . :( Czekam na opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dama
proponuję białe złoto..srebro zdecydowanie nie!Ale i tak wybór należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wybieramy srebro. nie lubie zlota i nie podoba mi sie. a jesli chodzi o biale zloto to musi byc ono bardzo dobrej jakosc - bo inaczej szybko sie zetrze wierzchnia wwarstwa i zostanie zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Dama
Madz nie słyszałam o tym, żeby białe złoto ścierało się...chyba jakaś bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubie złota zółtego, mój jeszcze do jutra narzeczony tez nie przepada - więc wybraliśmy obrączki z tytanu z białym złotem - tytan jest trwały wiec się nie martwie ze się zetrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe biale zloto sie nie sciera chodzi i o to tansze (na ktore czesto sie luszie naciagaja) - zwykle zloto pokrywaja cienka warstwa bialego zlota i ta warstwa sie po jakims czasie zciera juz nie raz slyszalam o takich przypadkach biale zloto jest drozsze i pewnie dlatego tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO własnie to samo słyszałam o białym złocie, - ze sie sciera . Uwazam wiec ze kupowanie z białego złota obraczek jest bez sensu. Zółte mi sie nie podoba, hmm co do tytanowych to jeszcze sie nie zastanawialismy, eeehhhh chyba czeka mnie spacerek po jubilerach :D Co do srebra to jest najwtrwalsze a poza tym z drugiej strony bedziemy w pewien spsob oryginalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×