Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dahaha555

jak powinnam rozwiązać tę sytuację?

Polecane posty

Gość dahaha555

Osoby występujące: - Piotr - mój ukochany, mieszkam z nim, znamy się 2 lata - Beata - moja najlepsza przyjaciółka, znamy się od dziecka - Sławek - chłopak Beaty, znam go rok - ja Rok temu Beata poznała Sławka, ja już byłam oczywiscie wtedy z Piotrem. Sławek poznał Piotra i się polubili. Między Sławkiem a Beatą początkowo nic nie było, byli znajomymi. Gdy Piotra nie było akurat w mieście, parę razy spotkałam się z Beatą i Sławkiem. Sławek zaczął do mnie startować, prawiąc mi komplemety typu "o takiej kobiecie zawsze marzyłem", próbując mnie obejmować, całować itd. Beata się wściekała (na Sławka, nie na mnie), bo już wtedy zaczęło coś się między nimi kluć. Jako że wtedy miałam lekki kryzys z Piotrem, wygadałam się mu (pewnie zrobiłam błąd), że Sławek mnie podrywa. Chciałam żeby był zazdrosny itd. Piotr się wściekł, gdyż lubił Sławka i nie mógł zrozumieć, jak Sławek może tak jawnie próbować mnie odbić. Zabronił mi kontaktów ze Sławkiem. Zgodziłam się. Na towarzystwie Sławka mi nie zależało, po drugie - rozumiałam Piotra (zrobiłabym to samo, gdyby jakaś laska do niego nachalnie uderzała). Problem leży w Beacie. Ich znajomość się błyskawicznie rozwinęła, są parą. Beata może do nas przychodzić kiedy chce, Sławek ma tu zakaz wstępu. Beata się piekli, bo bez Sławka się praktycznie nigdzie nie rusza. Beata każe mi wpłynąć na Piotra, wytłumaczyć że to było dawno, każe mi odkręcić to co zepsułam (bo niby ja zepsułam, mówiąc do Piotra o tym że Sławek mnie podrywał). Wszyscy są na mnie wściekli: - Beata za to że musi się odrywać od Sławka żeby mnie odwiedzić i że nie wpływam na Piotra - Sławek za to że wszyscy nas mogą odwiedzać tylko nie on, w związku z czym zabrania czasem Beacie odwiedzania nas - Piotr za to że czasami poruszam temat czy nie mógłby się ze Sławkiem pogodzić Piotr ma twardy charakter, skreślił Sławka z naszego życia i próby wpłynięcia na niego źle się kończą (tekstami "a co ci tak zależy żeby Sławek u nas bywał?!"). Nie mam pojęcia jak to wszystko rozwiązać. Nie chcę stracić przyjaciółki i nie chcę kłótni z Piotrem. Każdy czegoś ode mnie chce i każdy się na mnie złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
tylko pytanie poco Slawek jest z Beata skoro woli Ciebie , i poco Beata jest ze Slawkiem jak on sam niewie czego chce '????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dahaha555
bo go kocha on niby ją też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że Twój chłopak nieco przesadza. Swoim zachowaniem tylko nakręca sytuację, gdyby nie to, już dawno wszyscy zapomnieliby o sprawie. Skoro Sławek jest z Beatą dłuższy czas, to myślę, że nie bez powodu i że nie w głowie mu już zarywanie do jej koleżanek. Nie wiem, jaki problem ma Piotrek, że tak boi się widoku chłopaka Twojej kumpeli. Mógłby choć raz się spotkać z Wami we czworo, by chociaż ocenić, jak sprawa naprawdę wygląda. A Twoja kumpela nie może się na Ciebie wkurzać, bo w końcu, to nie Twoja decyzja tylko Twojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×