Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona ważka

Dr Waldemar Jankowiak- Klinika Estetyki Ciała Poznań. Wiecie coś o tym lekarzu?

Polecane posty

Gość zuzalka
no i jeszcze gdzie o nim napiszesz?????????????? ha, ha ,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinchudl
Witam, chciałbym zapytać, czy dr. Jankowiak lub ktoś z jego kliniki zajmuje się badaniem i usuwaniem przebarwień na skórze? Mam taki problem, że mam ciemną plamę na skórze i nikt jej nigdy nie badał więc jej pochodzenie jest mi nieznane i nie wiem w tym momencie, czy wybierać się do kliniki estetyki ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała pacjentka
No niestety, ale muszę dołączę się do opinii szawel...Jestem , a raczej byłam stałą pacjentką kliniki pana doktora. Regularnie oglądałam jego dracenę w gabinecie w starej i nowej siedzibie. Kosmetyczki- przeszłam przez wszystkie - Marzenkę- była super, Agnieszkę, Jolę- fajna, dr Chmielewską i Kończaka. Mam wrażenie, że dr Jankowiak pogubił się w autokreacji swojej osoby i zabiegów. "Jak pani zacznie to nie rozstaniemy się do końca życia"i inne teksty. Po 7 latach, wyjazdach do endokrynologa do Wrocławia Przestałam wierzyć, że dzięki panu Jankowiakowi mój trądzik minie. W chwili obecnej jestem po konsultacji z innym lekarzem, ale już dermatologiem, któremu jak pokazałam kartkę z leczeniem zaleconym przez dr Jankowiaka ( wszystkie "lekarstwa" do kupienia w gablocie pana dr Jankowiaka - oniemiał a potem powiedział "był niezbyt udanym chirurgiem w szpitalu Raszei. Niech ostrzykuje ludzi, ale niech w końcu przestanie ich leczyć". Mimo, że ostra jest moja opinia, to nie jest tak, że zupełnie go potępiam. Myślę, że nie powinien się podejmować problemów, które go przerastają!Z innych opinii wynika, że dobrze powiększa usta - tego akurat nie wiem, ale odnośnie mojego leczenia i zabiegów, peelingów itp... mam do niego trochę żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoltodziob21
stala pacjentk a jak wyglada teraz leczenie twojego tradzika, wiesz juz konkretnie w czym problem i u kogo sie leczysz? Mnie doktor polecil ponoc swietnego endokrynologa we Wroclawiu, mam tradzik hormonalny,lata eksperymentow nauczyly mnie ze pomaga mi tylko spironol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stala pacjentka
Ja też miałam podobny problem, też chodziłam do starej siedziby na Mrowińskiej gdzie była p. Ewa, byłam brardzo zadowolona. Nie powiem trądzik i również pojedyńcze krosty zdecydowanie się zmniejszyły. Zrobiłam większą przerwę i jak wróciłam już do nowej siedziby to nie było ani Ewy która " pilnowała" mojej cery ani Marzeny która była świetna w zabiegach kosmetycznych. Trądzik przerodził się w rumień, a dr Kończak zrobił mi zabieg laserowy na naczynka. Ze skórą było źle. Odnalazłam p. Ewę, ma swój gabinet, która wskazała mi dermatologa, alergologa, endokrynologa, ginekologa (i to W Poznaniu) i zajęła się moją skórą . Poleciła jednak by nie zaminiać lekarza jeżeli chodzi o zabiegi na bruzdy, usta i opadające brwi. Jestem zadowolona z zabiegów Dr Jankowiaka i mam tu pełne zaufanie, a o cerę dbam gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia27
Jestem na forum po raz drugi i znowu mam ochotę napisać parę słów. Zaznaczę ,że walkę z trądzikiem toczyłam wiele lat zanim trafiłam do Pana doktora do tego głębokie blizny potrądzikowe więc rozumiem co czują osoby w podobnych sytuacjach.Jednak czytając poprzednie posty załamuję ręce.Czego ludzie oczekujecie nie od dziś wiadomo ,że trądzik jest paskudnie trudny do wyleczenia jednemu pomaga krótka kuracja kto inny będzie walczył długie lata i bez długofazowego leczenia nie doczeka się nigdy idealnej skóry.Przychodzimy po pomoc do lekarza,ten stara się trafić w przyczynę jeśli jest super uwielbiamy go a jeśli nie to jest zaraz,,lekarzem od botoksu,, Jestem kosmetologiem z 10 letnim doświadczeniem pomagam wielu osobom ale nie wszystkim jestem w stanie.Nawet moja skóra bez leczenia farmakologicznego bywa kapryśna aleeeee... doktor kilkoma seriami trwającymi nie miesiąc nie rok a dłużej wygładził mi twarz,zawsze był rozważny ,trądzik prawie zniknął więc zrozumcie ludzie ,że każdy z nas jest indywidualnym przypadkiem a lekarz to nie wróżka chociaż pewnie czytając to wszystko wolałby nią być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawel
odnosnie wypowiedzi wyzej,posluchaj babeczko,czy jeasli lekarz stosuje pewien schemat leczenia w przypadku pajentow z roznymi zmianami bardzo podobny niemal identyczny to jak mozna mowic o leczneiu?skora wymaga indywidualnego podejcia,a ten debil,jakim jest Jankowiak stosuje kilka preparatow ,i jesli one zawodza,rozklada rece,gdzie np inni dermatolodzy stosuja inne zupelnie metody,jesli dana nie przynosi skutku,a ten czlowiek jest na tyle plytki ze nie potrafi sobie jakos tego poukladac z prostego powodu,nie ma wiedzy.....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie czy dr Jankowiak zajmuje sie usuwaniem naczynek ,tzw. " pajączkow" na nogach metodą skleroterapii ? Jesli tak, czy robi to pod kontrolą USG? Czy jesteście z niego zadowolone ? A może znacie innego dobrego lekarza w Poznaniu , który się tym zajmuje? Z góry dziekuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy specjalista!!!Miły i bardzo sympatyczny człowiek! do doktora trafiłam 1,5 roku temu.Na wejściu Doktor stwierdził ze mam zaburzenia hormonalne i trzeba zrobić badania.I oczywiście sie nie mylił:) wyniki badań pokazały podwyższoną prolaktyne.Hormony mam już wyleczone ale efekty nie zadowoliły próżnej kobiety:P:P tak wiec Doktor podjął sie leczenia izotekiem.Efekty są fantastyczne..z niedowierzaniem codziennie patrze w lustro jaki efekt przynosi Izotek. Reklamuje i polecam Doktora wszystkim którzy mają problemy z cerą i chcą wyglądać młodziej!To naprawdę fachowiec i najlepszy specjalista..wyleczył moją skóre,teraz jestem w trakcie usuwania tatoo u Doktora.Nigdy mnie nie naciągnął,zawsze przedstawia wszystkie ewentualności te tańsze i droższe,jakie mogą być konsekwencje a jakie rezultaty.Polecam z czystym sumieniem i sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keti1
Witam. Czy doktor powiększa biust kwasem hialuronowym? Czy ktoś miał w ten sposób powiększone piersi? Proszę o opinie! Słyszałam, że badania na raka przy zabiegu powiększenia piersi przeprowadzone były tylko w okresie do 12 m-cy po zabiegu i że kwas może się z czasem zgrupić. Więc czy jest on bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ponawiam pytania na temat powiększania ust. Czy Ktoś miał? Jaki efekt? Jaka cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulll
Mam takie pytanie czy moglabym gdzies zobaczyc jakies zdj powiekszania ust? poniewaz na stronie kliniki nie ma galerii, a chcialbym zobaczyc jakie sa efekty po zabiegu robionym w tej klinice ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, a raczej byłam klientką lekarza który wypowiada się w artykule. Obsesyjna atmosfera samouwielbienia wraz z zaciętością z jaką napastuje on konkurencję , zarówno lekarzy jak kosmetyczki jest nie do zniesienia. Moim zdaniem powód jest tylko jeden -pieniądze. Jeszcze niedawno aby, dostać się na zabieg musiałam czekać minimum 2 tygodnie, obecnie maks 2 dni. Każdy kij ma 2 końce Więcej tam nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potwierdzam masz całkowitą rację. Ujęłaś to znakomicie .Teraz próbuje wciskać "swoje" kosmetyki.Jak chirurg może zstępować dermatologa , On jest chirugiem a raczej był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu w Klinice Pana doktora Jankowiaka usunęłam przeszło 150 znamion laserem....Dziś już nawet nie pamiętam jak kiedyś wstydziłam się ubrać strój kąpielowy bo cała byłam jak biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może miałaś 550 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam sobie te wpisy i zagotowało się we mnie. Jestem pacjentką kliniki od ponad 3 lat. Trafiłam tam z powodu problemów z cerą. Ale nie trądzik. Miałam na twarzy czerwone place, popękane naczynka, plamy hormonalne po tabletkach antykoncepcyjnych i taką ilość znamion na szyi i dekolcie, że nie byłam w stanie ich zliczyć. Gdybym mogła to latem chodziła bym w golfie. Po konsultacji dowiedziałam się, że leczenie potrwa wiele miesięcy bo skóra po każdym zabiegu "musi odpocząć", wysłano mnie na konsultację do ginekologa i....... Po trzech latach mam dekolt jak jedwab, gładką szyję i buźkę na którą patrzę z przyjemnością. A zamiast tabletek używam spiralki. Wielki podziękowania dla dr Jankowiaka i dr Kończaka. Yeraz już żadnych golfów - niech żyją dekolty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.operacjeplastyczne.info - wszystko temacie operacji plastycznych, medycyny i stomatologii estetycznej artykuły, najczęściej zadawane pytania, profile specjalistów , a także gabinetów i klinik. Wyszukiwarki specjalistów i placówek. Tu znajdziesz interesujące Cię informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabeata
Witam, od ponad 10 lat jestem pacjentką Pana dr i ZAWSZE wychodzę zadowolona!!! Zdecydowanie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA J
odnośnie termonów do dr. jankowiaka bo taki temat też był poruszany wczoraj dzwoniłam aby się zapisać pierwsze wolne terminy za za miesiąc ...chyba to o czym świadczy! zawsze jestem z usług kliniki bardzo zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA J
odnośnie terminów do dr. jankowiaka bo taki temat też był poruszany wczoraj dzwoniłam aby się zapisać pierwsze wolne terminy są za miesiąc ...chyba to o czymś świadczy! zawsze jestem z usług kliniki bardzo zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA z Poznania
Drogie Panie, chodze do Pana doktora Jankowiaka od 2002 roku ( jeszcze na Mrowińska ) ...regularnie robie Botox, mialam powiekszane usta kwasem , wypełnianie bruzd nosowo- wargowych, ( robiłam też u Pani dr Katarzyny Chmielewskiej regeneris i mezzoterapię ). Trochę się tego nazbieralo przez te prawie 14 lat :) Zawsze byłam zadowolona. Głowna zasada którą stosuje Pan Doktor to" lepiej mnie niż więcej ". - czyli lepiej zrobić delikatnie usta niż tzw.parówy :) Mam olbrzymie zaufanie do Pana Doktora.. jest miły , uśmiechnięty, rozmowny.. Polecam Wszystkim !!! a Pana , Panie Doktorze pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim Anna M.i mojej siostry z Niemiec Magdaleny R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzysowa matka
Chciałabym szczerze polecić usługi oferowane przez Pana doktora. Miałam powiekszane usta kwasem. Efekt jest bar dz o naturalny. Pan dr przede wszystkich "nie naciąga" na inne zabiegi. Niestety miałam już kontakt z osobami (lekarzami stomatologi- pewnie to był mój błąd) którzy co prawda wykonali zabieg zadowalająco jednakże podczas wizyty sugerowali poprawienie najlepiej całej twarzy. Wychodząc z gabinetu miałam jeszcze gorszy humor i samopoczucie niż gdy wchodziłem a chyba nie o to chodzi. Pan dr Jankowiak profesjonalnie ocenił mój wygląd i zaproponował rozwiązanie. Ważne jest to że słucha, ocenia wygląd i próbuje korygować niedoskonałości. Co prawda nie jest to bardzo wylewna osoba ale idąc do lekarza raczej szukamy pomocy a nie pogaduchy jak w warzywniaku. Szczerze polecam. I na pewno skorzystam jeszcze z Jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz trafiłam do dr. Jankowiaka w 2011 roku na powiększenie ust kwasem. Oczywiście wcześniej szukałam dobrego specjalisty czytajac różne opinie w necie. Wybrałam dr. i do tej pory nie żałuję. Mam tylko pytanie, o powiększenie ust ze znieczuleniem stomatologicznym,które dr wykonuje. Dowiedziałam się, od kosmetologa, że nie robi się takiego znieczulenia, ponieważ mogą wyjść krzywo. Ja u siebie tego nie zauważyłam i u mojej koleżanki również. Więc jak to jest z tym znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witam, mam18 lat  zmagam się z taradzikiem od 4lat natomiast od pół roku leczę tradzik hormonalnie oraz antybiotykami lecz tuż po odstawieniu tradzik wraca...

czy jest u doktora inna możliwość wyleczenia trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×