Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruziak

co robić

Polecane posty

Gość fruziak

Strasznie go kocham a on mnie odtrącił Nie mogę bez niego żyć brakuje mi jego obecności i bliskości Walczę teraz ze sobą czy mam walczyć o tą miłość czy poprostu dac mu troche czsu do na mysłu żeby sam zrobił pierwszy krok Co robić???? jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
też tak zawze myślałam że goność jest najważniejsza i jak ma być konieć to koniec Ale jak się jest samemu w takiej sytuacji to takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
Napisz więcej na ten temat, dlaczego Cię odrzucił, co się stało dokładnie że jest tak a nie inaczej. U mnie była podobna sytuacja tylko że ja i tak wiedziałam że nadal mu na mnie zależy więc się nie poddałam, i jeżeli będę dalej walczyć to się uda, wiem to po wczorajszej rozmowie:-) Ważne jest żebyś nie narzucała się zbyt mocno ze swoją osobą powoli stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
ON mówi że mu na mnie zależy i to wszystko to tylko dla mojego dobra że zasługuje na kogoś innego ale ja niechcę innego tylko jego Też rozmawialiśmy i on powiedział ze mamy sznse być jeszcze razem i to bardzo duże Byliśmy razem ponad 2 lata myślę ze on może chce się przekonać czy to co nas łączy to prawdziwa miłość ale właśnie ja niechcę się narzucać on wie ze nawet teraz bardzo mi na nim zależy ale niechcę się narzucać czas pokarze co z tego bedzie ale teraz jest mi naprawdę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
nikt niechce mi pomóc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.. są dwa wyjścia.. pierwsze będziesz się o niego starać on wkońcu uzna że skoro tak skoro tak CI zależy to będziesz robić wszystko co on będzie chciał.. i zwyczajnie Cię będzie wykorzystał.. drugie możesz mu pokazać.. ze fajna z Ciebie babka.. ale nie pokazywać że Ci zależy.. --------------------------------------------------- facet zachował się w obec Ciebie uczciwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
wiem, że uczciwie i to bardzo ale to tak bardzo boli Niechce aż tak bardzo mu się narzucać i mamy dobre kontakty i chce aby było tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
on wie ze równa ze mnie babka bo przeciesz nie był by ze mną tyle czsu było nam razem tak cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie czuł tego co powinien.. a szanuje Cie dlatego nie chciał Cię oszukiwać dawać nadzieje.. boli? to normalne ale przejdzie przestań o nim myśleć napewno dobrze Ci zrobi odciecie od niego.. na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
Wielkie dzięki agii Próbuje onim nie myśleć al echyba się nie da zobaczymy jak to będzie mam nadzieję że dobrze bo on sam mówił ze mamy jeszcze duże sznsa aby być razem tylko ze on musi właśnie zobaczyć czy to jest prawdziwa miłość Ja go rozumiem bo wiadomo że każdy ma czasami wątpliwośći tylko teraz to takie ciężkie niewiadomo co ze soba zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
a przed chwilą napisal "TEŻ CIĘ KOCHAM" to dlaczego nie możemy być razem??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to już
nie jest uczciwe. To, że cię po prostu robi w balona. Albo nie możecie być razem i nie robi ci nadziei. Albo pisze ci , że cię kocha. To dla mnie juz zabawa. Bawi się tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon.
Zrób mu loda z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
Będziemy razem i to już na zawsze:) Kochamy się i wiemy teraz o tym napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
Gdy wtulam się w Twoje ciało, cały świat przestaje istnieć Lgnę do ciepła Twoich ramion Chcę zaznać ich słodyczy I pozostać w nich na zawsze KOCHAM CIĘ WOJTUSIU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×