Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka..

Proszę o pomoc-schodząca skora z nosa

Polecane posty

Od jakiegos czasu schodzi mi skora z nosa i brody :o nie wiem juz co robic peelingy pomagaja ale tylko w ten dzien co zrobie:o smarowalam juz tlustymi kremami na nic ale srednio skutkuje:( najgorsze jest to jak naloze podklad i na to puder masakra jedna wielka:(:( na brodzie jeszcze ujdzie ale nos wyglada koszmarnie... macie jakies rady??? Dodam ze nie opalam sie wiec nie wiem czym moze byc spowodowane takie schodzenie skory z nosa. Wogole ostatnio jakos cala twarza taka przesuszona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglos sie do dermatologa schodzenie skory z nosa moze byc objawem lojotowego zapalenia skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam kiedys u dermatologa i kazala mi sie smarowac smierdzacym linomagfiem takze podziekuje:O potem jakos mi samo przxeszlo ale teraz znow wrocilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
:O P.S. Mi też się łuszczyła. Ścierałam martwy naskórek a potem smarowałam to kremem. Pomogło. Masz tam za suchą skórę. Krem tłusty nie pomoże. Spróbuj Garniera mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze myslalam ze jak ma sie sucha skore to trzeba ja natłuszczac..tak kiedys mowila mi lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
aha jeszcze jedno pytanie jakiego podkładu używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
no tak ale jak widzisz nie pomogło Ci. Też zawsze miałam z tym problem. Szczególnie paskudnie wyglądają skórki pod podkładem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
hmm a to nie jest podkład do skóry tłustej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj sudokremu ale raczej na noc bo w dzien bedzie go widac polecam jednak dermatologa - moze innego - ja kiedys tez mialam taki sam problem, czasami tez mi schodzila skora na brwiach. niedawno bylam u dermatologa bo mi wlosy wypadaly (skora juz sie nie luszcztyla) i lekarz sie zapytal czy mialam schodzaca skore z nosa i stwierdzil ze to lojotokowe zapalenie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy słownik
tak on jest do cery tłustej. Nie dziw się że wszystkie skórki Ci pod nim widać. Na Twojej cerze będzie efekt maski. Zmień podkład bo dodatkowo psuje Ci wygląd nosa. Też kiedyś używałam podkładów matujących (bo mi się czoło świeciło) Za namową pani w drogerii zmieniłam podkład na niematujący a miejsca świecące przejadę pudrem i tyle. ZMIEŃ PODKŁAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest podklad matujacy do strefy T Ja mam suche policzki ale czoło to mozna sie w nim przejrzec tak sie swieci:o wogole ja naprawde mam dziwna skore bo z jednej strony schodzi mi skora z nosa i brody ale tez sie swieca:o nie wiem jak to wytlumaczyc:P ale jakbys zobaczyla to sama bys sie zdziwila:P poprostu nos jest swiecacy i schodzi skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze faktycznie powinnam podklad zmienic..ale uzywam go juz dlugo(jakies pol roku) a te dolegliwosci to dopiero niedawno mi sie pojawily Zastanawialam sie tez na podklad kryjacy dermablend vivhy ale to chyba tez nie dla mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
hehe nie zdziwiłabym się bo też mam taką skórę:) Masz pryszcze, jakieś przebarwienia, trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko troche piegów:P no i czasem jakis pryszcz wyskoczy:P masa zaskornikow ktorych nie moge sie pozbyc ale tradziku i przebarwien jakis to nie zauwazylam cale szczescie;) Wiecie ja uwielbiam podklady ktore stapiaja sie ze skora i mam taki jednolity kolor..dlkatego zastanawialam sie kiedyts nad vichy dermablend chcialam go kupic ale wlasnie wtedy wyszedl ten normateint ktory uzywam i pani aptekarka bardzo chwalila a ze ja podatna na rozne okazje itpo kupilam go:P z tego co czytalam to u niektorych wlasnie te podklady powoduja przesuszenie skory:o to moze ja tez do tych osob naleze:/ tylko czemu mi tylko na nosie schodzi skora a czololo dalej siweci:P masakra.. My kobity to mamy przekichane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_szamana
Pij więcej wody. Mnie pomogły maseczki ze śmietany (ktoś już tu o tym pisał). Po tygodniu były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelingy a co to
oj tam piegi chcesz zamaskować, taki Twój urok. Jeśli nie masz pryszczy to nie stosuj takich podkładów bo przesuszają Ci skórę. A czoło zawsze jest problemowe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mialam problemy z dobraniem podkladu rodzaju koloru itd.. Sa jakies ktore moglybyscie polecic? takie do 100zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×