Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatrozy

jak go splawic albo zmienic?

Polecane posty

Gość kwiatrozy

dzisiaj zerwalam z facetem z ktorym bylam ponad dwa lata wlasciwie sama sie zastanawiam jak z nim tyle wytrzymalam.. dzis jest piatek mam ochote gdzies wyjsc ale jestem pewna ze on bedzie czekal na mnie na klatce pewnie jeszcze pijany i bedzie robil akcje .. jak mu wytlumaczyc ze nie chce juz z nim byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatrozy
czy jest ktos w stanie mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssss....
wyjdź już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatrozy
nie wiesz co to nie jest smieszne jakbys byl/a na moim miejscu to tez mialybs/mialabys problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssss....
ale skąd masz pewność, że będzie czekał na klatce? Poza tym ja poważnie mówie, wyjdź teraz do jakiejś kumpeli a potem od niej idzcie się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatrozy
bo jak sie czasem o cos poklocilismy i chcialam wyjsc to zawsze czekal na mnie .. a do baru chce isc z siostra a ona w tej chwili jest w pracy i bedzie ok 18 ale to nawet nie chodzi tylko o dzisiejszy dzien tylko o kazdy kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssss....
a mieszkasz sama? Bo mogłabys poprosić np. mame, by mu powiedziała, ze np. wyjechałaś do babci/cioci/kuzynki i wrócisz w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatrozy
tak z mama z tym ze pracuje na noc i wychodzi ok 18 i on o tym doskonale wie dlatego tez jak dzisiaj wyjde to nawet nie mam ochoty wracac w nocy do domu bo wiem ze bedzie czekal wroce jutro rano od siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×