Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainwestowałemtu

Inwestycja i co dalej?

Polecane posty

Gość pomadka wiśniowa
wchodzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zgłoś się na policję, bo piramidy finansowe są nielegalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj w internecie
To nie jest zwykły program partnerski. To coś o wiele większego! Zobacz tu:www.otwieramy.wot.pl Zapraszam do rejestracji http://www.otwieramy.pl/?p=3659 Jest za darmo. Nie ma ryzyka. Jest natomiast szansa poprawić stan konta bankowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj w internecie
To niesamowite, jak ludzie potrafią nabierać się na różnego rodzaju piramidy finansowe i w tym samym momencie ignorować prawdziwe okazje na zarobieie dobrych pieniędzy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła łąka
Zainwestowałam 7 złotych bo sama widziałam jakie wyniki ma moja koleżanka po 3-ch tygodniach - to tylko umiejętność rozreklamowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co dalej
rentierem zostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj w internecie
Dokładnie tak samo jak na otwieramy.pl - czysty wał... Ludzie - czy wy nie potraficie normalnie zarabiać tylko się nabierać i robić komuś kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj w internecie
Powyższy wpis, to podszyw. A moje pytanie brzmi - co nazywasz "normalnym zarabianiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parę deko więcej
Uważam,że nikt nikogo tu nie zmusza do wplaty 7-iu zł. Nie chcesz, to idź na ryby albo na piwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nikt nie zmusza. Tylko w prawie karnym nie tylko zmuszanie, ale też nakłanianie do czynów powodujących straty czy szkody poprzez np nieprawdziwe informacje jest traktowane jako przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to naciąganie? Nie wytłumaczyłeś tego. Mi się wydaje, że naciąganie ma powodować stratę pieniędzy czy innych wartości strony naciąganej. W mojej ofercie nie ma żadnych wpłat wiec nie może być i straty! Skąd wiesz, że nikt mnie tutaj nie chcę, jak to sprawdziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kate
A ja wczoraj zainwestowałam 7 zł i czekam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalll
Koleś żjeżdzaj. Nie rób ludziom z mózgu wody. Tak, owszem, zapewne coś ta z te 7 zł można zyskać. Ale tylko dlatego, że ostatni frajer STRACI. Faktycznie koleś weź się do PRACY, bo naganianie ludzi na forach nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalll
To jest żerowanie na ludzkiej niewiedzy i naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówię to samo. Te wszystkie zabawki w 5 czy 7 złotych, to wielka bujda. Są to małe piramidki finansowe, na których jeśli ktoś i zyska, to jedynie jej założyciele. Zupełnie co innego powazne programy partnerskie. Są one tworzone również dla zysku założycieli, ale przy tym pozwalają innym ludziom też coś zarobić zgodnie ze swoim zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turek polski
zupełnie nic nie rozumiem - bo chyba nikt nikogo tu do niczego nie przymusza tylko reklamuje i pokazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje wiele definicji reklamy. Każda z nich ujmuje to zjawisko z innego punktu widzenia. Oto niektóre z nich: Wg Adama M. Grzegorczyka reklama to płatna, pośrednia komunikacja (przez różne środki przekazu) firm lub innych organizacji i jednostek, które są identyfikowane z treścią przekazu lub mają nadzieję poinformować lub przekonać członków pewnej grupy odbiorców. Na codzienny użytek reklama to jawny, płatny przekaz o charakterze perswazyjnym poprzez środki masowego przekazu. Jeremy Bulmore, prezes agencji J. Walter Thomson: reklama jest jakimkolwiek płatnym przekazem mającym na celu informowanie i/ lub wpłynięcie na jednostkę lub grupę ludzi David Bernstein: reklama jest źródłem i/lub przekazem informacji o produkcie i ma za zadnie skłonić konsumenta do zakupu. Jakoś nie pasuje to wszystko do tego, co oferujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×