Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waldeczek

DRAMATYCZNY APEL!!!

Polecane posty

Gość Waldeczek

Apeluję do wszystkich rozsądnych ludzi! Nie zróbcie strasznego błędu w niedzielę i nie zagłosujcie na PiS!!! Mam 35 lat od 10 lat interesuję się polityką. 4 lata temu wydawało mi się, że to właśnie Kaczyńscy będą lekiem na całe zło. Wydawało mi się... Po tym co zafundowali nam braciszkowie przez ostatnie 2 lata, aż boję się pomyśleć, co będzie dalej jeśli oni znów wygrają... Ludzie, toż to kolejne po komunizmie rządy dyktatury!!! Właśnie przeczytałem przed chwilą, że Kaczyński chce jeszcze dzisiaj o 20.00 wygłosić ostatnie przed ciszą przedwyborczą orędzie!!! Wyobrażacie sobie?! Tego nikt inny nigdy wcześniej nie zrobił. To co wyprawiała telewizja publiczna w trakcie kampanii to też jest czysta demagogia. Dzisiaj się przekonacie, że mam rację - jestem niemalże w 100% pewien, że dziś w Wiadomościach nic nie powiedzą o tym, że Marcinkiewicz poparł PO!!! To będzie kolejny dowód na manipulowanie opinią publiczną i podawanie faktów wygodnych dla PiS. A ile takich przemilczanych wiadomości było przez ostatnie miesiące?! Jestem tym naprawdę przerażony!!! Młodzi!!! To jest apel do Was!!! Idźcie koniecznie na wybory i zagłosujcie. Wysoka frekwencja jest zabójcza dla Kaczorów!!! To właśnie przez to, że 2 lata temu głosowały staruszki, a młodzi mieli to w pompie, dziś mamy bliźniaków u steru!!! To dzięi Wam droga młodzieży, tylu waszych znajomych i nietylko musiało wyjechać z kraju za pracą!!! Dlaczego 90% emigracji nie zagłosuje na PiS? Dlaczego Jaruś nie odważył się w kampanii pojechać do Anglii albo do Irlandii? Gdzie te 6 milionów mieszkań? Gdzie ten układ?! Za to mieliśmy łżeelity, wykształciuchów, spieprzaj dziadu i małpę w czerwonym! Mamy premiera bez prawa jazdy i konta w banku, któremu mamusia kupuje sweterki do pracy, który w butach ma pourywane i poskręcane sznurówki, a co było dla mnie najgorsze - nie zna nawet własnego hymnu!!! Żenada, cały świat się z nas śmieje!!! Dlatego też apeluję do Was młodzi!!! Odejdźcie w niedzielę choć na te pół godziny od kompa i netu i pojdźcie zagłosować. Nie powiem Wam na kogo. Ja zagłosuję na PO. Choć dużo mam im do zarzucenia, to jednego jestem pewien. Jeśli oni wygrają, to na pewno będzie lepiej, będą nas szanować w Europie. Daje Wam gwarancję, że jeśli wygra PO i uda jej się stworzyć rząd, to cała Europa i świat rzuci się z gratulacjami i deklaracjami poparcia dla różnych działań. Teraz milczą, a tylko w kuluarach nabijają się z 2 takich braci... A tym samym z nas, bo to my wybraliśmy tych homofobów i chorych na władzę maluczkich ludzi!!! Zagłosujcie za swoją przyszłością!! Proszę Was! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez chce glosowac ale mam problem. studiuje w stolicy i nie jestem tu zameldowany. czy jest jakis psosob abym mogl glosowac na miejscu? wyjazd do domu po jakies zgody itp. odpada bo to 500km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldeczek
dziękuję! Kocham ten kraj i chciałbym tu żyć. Mam wspaniałą żonę, 2 dzieci, piękny dom na wsi, 4 psy, dobrą pracę, możliwości rozwoju. Do wszystkiego doszedłem sam, nie dostaliśmy prawie żadnego wsparcia od rodziców, bo sami nie mieli skąd nam dać. Nasze dzieci uczymy tolerancji, poszanowania dla drugiej osoby, syn chodzi do katolickiej szkoły. Ale nie zgodzę się na dalsze manipulowanie faktami, zaklinanie rzeczywistości, szukanie haków, których nie ma. Straciliśmy 2 lata na walkę z układem, którego tak naprawdę nie ma.Nikt nie zajął się gospodarką, likwidowaniem długu publicznego i dziury budźetowej. Mamiono nas nibywalką z oligarchami i konferencjami p. Ziobry - zresztą największego karierowicza w całym rządzie. Mam znajomego adwokata w Krakowie - powiedział mi, że Ziobro dla kariery zabiłby swoją matkę. Jest uzależniony od władzy. Poświęciłby wszystko byle tylko zostać przy korycie. Sława i poklask są dla niego jak opium. Dlatego organizował takie show na każdej konferencji. Dlatego od samego początku nagrywał niemalże wszystkich i wszystko. Tego chcecie? Zresztą, decyzję zostawiam Wam! Pozdrawiam mądrą młodzież polską! ;) Waldi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wysilaj się
Wszyscy wiedzą na kogo głosować. Ja słyszałam że Tusk zamierza wygłosić orędzie dziś wieczorem. Piszesz że przez PIS tylu młodych wyjechało, nie zgadzam się z tym. Wyjechali bo w polsce (bez względu na to kto by był szefem rządu) zarobki nie były i nie są porównywalne. A p. Tusk namawiał do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyfr
ty Waldeczek , się lepiej przyznaj gdzie kasę ukradłeś aby dom mieć na wsi , ile zwykle dostawałeś w kopercie kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi26
Nie kłóćcie się - po prostu idźmy głosować na kogo tam chcecie byle nie na PiS- błagam! Pokażmy że my młodzi, wykształceni nie jesteśmy żadnymi wykształciuchami itp. Pokażmy że to w nas siła - ja nie chcę żyć w zaściankowym, moherowym i policyjnym państwie - nie zawalmy tym razem sprawy - pamiętajcie w jedności siła - wspólnie możemy pokonać nawet moherowe berety - tylko ruszmy wreszcie tyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak każdy zagłosuje na swojego... kandydata...bo nie faworyta... co da taki apel ? nic. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko...
byle nie PiS i Samoobrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×