Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StellaW

Ciągle zmieniam pracę...chyba jestem nie normalna...

Polecane posty

Gość StellaW

Przepracuje 2,3miesiące i zmieniam pracę ciągle szukam dalej, nie wiem czy znajdę wreszcie coś dla siebie, ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie ciesz
ze ja w ogole masz i udaje ci sie znalezc kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
pracę da się znaleźć w tydzień znalazłam dwie oferty, jedna w banku,druga w podobnej branży...ale to nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
rozumiem cie, ja w tym roku zaczynam już 4 prace, najkrócej przepracowałam 1 miesiac a najdłużej 4 miesiace, niedługo zaczynam nowa prace, jakoś nie mogę usiedzieć w jednej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie wiem nie wiem
rosalinda a co robisz >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsca swego szukam
ja tez tak mam;) własnie dziśsiedziałam i sie zastanawiałam nas sensem tego co robie;) teraz pracowałam na produkcij przy miesie(dziś rzuciłam prace po 3 h)-za ciezko mi było... wiec popracowałam niecały miesiac. chyba bede zmieniać prace dopuki nie znajde swojego miejsca... Mam 22 lata wykształcenie srednie a pracowałam już chyba w 8 miejscach:P Jutro ide sie rozliczyć z ciuszków a potem do urzedu ide zobaczyć oferty pracy. Ale napewno już sie nie bede łapać za nic cieżkiego. Ps. najdłuzej w jednym miejscu popracowałam pól roku-ale to było też na produkkcji. Leciutko nie było + kiepska atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stkorotka
Ja też tak mam i będę tak długo szukać aż znajdę coś co będzie mi sprawiało satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
własnie jestem na wypowiedzeniu...to moja czwarta praca i porażka...martwie się bo mam już 25 lat i chciałabym wreszcie normalnie pracować w miarę możliwości normalnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
Cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem, pozdrawiam wszystkie szukające swojego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
I jestem bezrobotna na własne życzenie, ale męczyć się w pracy to koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfs
ciekawe, kto chce zatrudniac takich skoczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
Widocznie mój urok osobisty działa :) Tak naprawdę szukam czegoś na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaudynka
hej :) kurcze ja mam takj samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tak mam
i tez 25 lat, do tego skonczylam studia dzienne wiec staz pracy mam niewielki okolo 1,5 roku a prace mialam juz 4 i w zadnej nie przepracowalam dluzej niz 5 miesiecy. Na razie mialam wytlumaczenie ze dopoki nie skonczylam studiow to byly raczej sezonowe. w obecnej jestem wlasnie 5 miesiecy, ale juz mnie zaczyna meczyc towarzystwo, bo sama robota ok. I szukam innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 26 lat i pracowalam w 12 miejscach, szukam czegos dla siebie, teraz pracuje w funduszach inwestycyjnych, jest ok, ale chyba jednak nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna jestem
dobre dobre;) ja ostatnio miałam iśc na pakawanie swieczek ale doszłam do wniosku,że na huj mi kolejna badziewna praca,plus dojazdy bym miała koszmarne a o powrocie nie wspomne. Nie warte to było 7 zł netto. chce wkoncu znaleść fajna prace w której już zostane dłuzej. a nie miesiać,dwa czy pól roku... Chce wkońcu zararabiać na swoją emeryture:P najchetniej to otworzyła bym własny biznes ale jest ale pomysł? może i by sie znalazł ale co ja otworze za marną dotacje z urzędu...? Najchetniej to za granice bym wyjechała chociąz by na pól roku.... ale nie mam gdzie... a w czarno nie pojade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna jestem
w sensje np... wyjechac za granice-odłozyc kase. wrócić do kraju-wziąśc dodatkowo dotacje... no i byc sobie samą Pania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia genow
stella w ja tez mam 25 lat i mam to samo, popracuje miesiac do 4 i odchodze, nie moge znalezc pracy, ktora mnie na tyle wciagnie, zebym tam chciala zostac, a nie chce utknac w pracy, ktora nie bedzie mi sprawiac radosci. Obecnie szukam pracy i ludze sie, ze w koncu trafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
Jesetem od tygodnia na bezrobociu...nie jest to powód do dumy,ale wierzę że w końcu to się zmieni i znajdę coś dla siebie gdzie będę mogła normalnie pracować na STAŁE!!! do kwestia genow- Musisz wierzyć i nie przestawać szukać tej idealnej dla siebie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
Dostałam kolejną pracę, modlę się o to by była ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
to będzie 4 praca w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bez czarnego tym razem_
jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie mam czego
zmieniać, bo 1,5 roku nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
Tak długo nie pracujesz? a jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaW
W ciągu miesiąca miałam kilka propozycji pracy, wybrałam najlepszą tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Myślę, że trzeba trafić na coś co będzie własnie dla Ciebie. Widocznie jeszcze nie trafiłaś na "swoją" posadę. Ale nie martw się, jak ktoś już wcześniej napisał: "kto szuka, ten na pewno znajdzie". I Ty znajdziesz, tylko czasami na dobrą pracę trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam, aż w końcu znalazłam fajną prace w Kasie Stefczyka, bardzo fajni ludzie, niezłe warunki, wydaję mi się, że się tu zostanę troszkę dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maju koncze 25 lat i tez tego juz sporo bylo :D - staz jako asystentka stomatologiczna 3 miesiece, potem 2 miesiace praca jako asystentka - potem bylam 3 miesiace w zoologu - potem bylam 2 miesiace na wsypie sprzedawalam soczki i jablka - potem bylam miesiac kelnerka w 4 gwiazdkowym hotelu - potem bylam 3 miesiace na stazu jako dietetyk - od jutra zaczynm prace w piekarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×