Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biała orchidea

chcialabym mieszkać w WARSZAWIE....jak tam się żyje?

Polecane posty

Gość gość
Ciężko. To na pewno miasto przeznaczone przede wszystkim dla bogatych. Zarabiasz średnio to nie dasz rady tam żyć na normalnym poziomie. Mieszkania są strasznie drogie, ceny usług wysokie, wszędzie daleko. Dotarcie z jednej części warszawy do drugiej może trwać nawet 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest beznadziejnie,nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyje się całkowicie normalnie - o ile zarabiasz bardzo dużo i stać cię na to miasto. Jeśli zarabiasz mało, to twoje życie koncentruje się na spłacaniu kolejnych rat kredytowych. Czyli ogólnie - totalny bezsens. Zdecydowanie radzę zamieszkać gdzieś w mniejszej miejscowości - tam po prostu możliwości są bez porównania lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akacjowa Aleja w Radzyminie - to widziałem i potwierdzam. Przez ostatnie lata wiele się zmieniło. Ludzie nie chcą życia w stolicy ze względu na koszty. A im lepsza będzie droga dojazdowa do samego miasta, tym pewnie więcej warszawiaków będzie odpuszczało stolicę. Bo po co ładować się w tak potężne koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noorma
Drogo koszmarnie. Po 2 latach mieszkania tu, uciekamy do Marek. Nie zmieniamy pracy, bo zarobki są spoko, ale mieszkania w Warszawie nie kupimy zdecydowanie, bo wolę większą przestrzeń i spokój w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda życie w Warszawie? Jest przede wszystkim bardzo drogie... Stolica nigdy nie należała do tanich, ale teraz widać to szczególnie - choćby po tym, jak bardzo ludzie interesują się życiem w miejscówkach poza miastem. Pod tym względem sytuacja diametralnie się odmieniła. Najlepiej w stolicy pracować i do pracy dojeżdżać. Wtedy na samym mieszkaniu oszczędza się ogromną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w mniejszej miejscowości zdecydowanie lepiej spełni swoją rolę, przynajmniej tak uważam. Niższy koszt, lepsze warunki, większe możliwości. Im dalej od miasta tym jednak koszty niższe i pod każdym względem powinno się żyć zdecydowanie łatwiej. Zresztą - kalkulator mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sądzisz
Tak ogólnie Warszawa jest jednym z lepszych miast w jakich mieszkalem(może dlatego,że tu się urodziłem).Zależy jaki rytm życia Ci odpowiada.Lubisz nocne życie,duzo atrakcji,wyjścia ze znajomymi.Tylko tu jest wyścig szczurów.Zawsze tłoczno w autobusach,tramwajach,metrze a nawet w skm-ce.Jest tu też dużo mozliwości . A jeśli chcesz mieszkać w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum polecam młociny albo podwarszawskie Legionowo.Ja ostatnio przeprowadziłem się do Łodzi i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup mieszkania to poważna decyzja. Ja długo się zastanawiałem co wybrać i zdecydowałem się na nowe mieszkanie na Grochowie na Czapelskiej 25.Bardzo dobra oferta cenowa i ładne mieszkania.Bardzo blisko park jordanowski i dobra komunikacja z innymi dzielnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto dobre dla młodych dobrze zarabiających ludzi dla średniozarabiających ciężko, a na emeryturze trzeba szukać tańszego miasta.Warszawa jest droga,usługi,dojazdy,tempo życia,nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowolubuskie
Mieszkałem w Warszawie 5 lat. Uważam, że był to najlepszy okres w moim życiu. Bardzo intensywny i pełen rozrywki. Kino 2 razy w tygodniu, imprezy i spacery nocne. Pasował mi ten pęd! Przenieśli mnie do małej miejscowości, ale za lepsze pieniądze. Żałuję! Miasteczko małe w województwie lubuskim. Jedna knajpa, sklepy byle jakie, kina brak. Czuję się jak w klatce. Jedyne co mnie ratuje przed zwariowaniem to oglądam filmy na www.movieneo.com i oglądam filmy o tętniących życiem metropoliach. Warszawo! wróć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie już od roku mieszkam w wynajmowanym i sobie chwalę. Mieszkanie znalazłem na Saskiej Kępie przez stronę www.supermieszkanie24.pl . Uczciwy pośrednik, bo z góry wiadomo ile się płaci, nie ma jakiś ukrytych kosztów, które by nagle wychodziły po podpisaniu umowy. No i też muszę im przyznać, że mają raczej wyselekcjonowane mieszkania na stronie, często w bardzo fajnym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne mieszkania mozna teraz kupic w Wawrze, ogladalismy ostatnio nowe osiedle Miasteczko Wawer, mieszkania z widokiem na las, swietnie sie prezentują z zewnątrz a w srodku zapiera dech, idealne miejsce dla mnie, duze metraże, i wielkie tarasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetti
Brat z bratową teraz na miesiącach wprowadzili się do Wilanowa i są strasznie zadowoleni. Małomiasteczkowi to teraz odkrywają uroki Stolicy :) W ogóle jeszcze taką fajną lokalizację udało im się dostać, znalazł im ją pośrednik Eugeniusz Jaworski. Aż zazdroszczę, bo wcześniej też się rozglądałam za nowym mieszkaniem ale zrezygnowałam, bo nic ciekawego nie znalazłam. A tu proszę, oni w kilka miesięcy się przeprowadzili. Ja sobie chyba do tego ich pośrednika przedzwonię, mam zapisany numer. Wam też zostawię w razie czego - 603 195 624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Kubek
Miasto jak każde inne, jeżeli szukasz spokojnego miejsca do kupna mieszkania, to warto zwrócić uwagę na osiedle Leśny Kwiat, które leży w spokojnej i cichej okolicy Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykaMoo
Osiedle Dźwigowa Park. Osiedle na Włochach. Nie jest to typowa masówka, jakich pełno w Warszawie. Dla rodziny z dzieckiem to fajne miejsce, bo mieszkania są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je prosto i ciekawie zaaranżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://metropolitan.kupswoje.pl Zwłaszcza jesli tez nie chcecie koniecznie mieszkać w centrum. Marki to moim zdaniem fajne miejsce do zamieszkania dla kazdego. Zobaczcie sobie ze przejechanie do centrrum to tak naprawde pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćapril289
Polecam Środmiescie. Wszedzie blisko, a poza tym ladna okolica, gdzie mozna podziwiac najpiekniejsze warszawskie budowle. Chociazby: http://zlota44.com/ slynny drapacz chmur, w ktorym na zakup apartamentow moga sobie pozwolic tylko najzamożniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pNów____
Jeszcze nie wiem. :( Jestem tu od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi33

w Warszawie jest bardzo fajnie, a przynajmniej ja polecam tutaj pomieszkać 😉 ja większość dzielnic przez okres studencki zwiedziłam, bo tak często się przeprowadzałam... nie potrafilam wysiedzieć na miejscu i dlatego z doświadczenia mogę polecić bardzo fajną i tanią firmę przeprowadzkową czyli Wiki transport prywatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Życie w Warszawie jest pełne energii, cieszę się, że już wkrótce tu zamieszkam, nie mogę się doczekać odbioru mieszkania, współpracuję z deweloperem Home Invest, pełen profesjonalizm, wiem, że będę zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Profesjonalne podejście do klienta. Od samego poczatku czułam się otoczona fachowymi osobami. To będzie udany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

generalnie wieczny pospiech, niezbyt polecam to miasto. Są inne duże miasta jak Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań itd. gdzie też nie można się nudzić, a nie ma takiego wyscigu szczurów.

Ja uciekłam z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Aha i teraz mieszkam w Krakowie i jestem o wiele bardziej zadowolona, poza tym cena wynajmu mieszkania jest niższa, a zarabiam tyle co w Warszawie, nie ma takiego pośpiechu i generalnie jest mniejszy wyścig szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra31

Zawsze warto kupić swoje, a nie inwestować w kogoś. Kupiłam niedawno mieszkanie w Piasecznie w Dom Marzeń, rzeczywiście spełniają się teraz moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa jest droga. Ja przeprowadzając się z łodzi znacznie to odczułam, ale miałam o tyle szczęścia, że od razu zamieszkałam na swoim, a nie wynajmowałam. Polecam to rozwiązanie i polecam dewelopera Home Invest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariabe

A ja uważam że wynajem to na dłuższą metę nieoplacalna sprawa, lepiej wkładać pieniądze we własne mieszkanie niż komuś do kieszeni a kredyt się kiedyś też spłaci. Poza tym nie musisz od razu kupować drogiego mieszkania, Atal buduje na Targówku niedrogie jak na stolicę osiedle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny

W warszawie masz możliwość spotykania się z kulturą każdego dnia. Jest ogrom kafejek restauracji i miejsc rozrywki. Samo miasto też uważam za piękne. Wystarczy wjechać na 30 piętro pałacu kultury żeby się przekonać. Mieszkam tu już 5 lat i jest mi tu dobrze. Pamiętam jak ja się wprowadzałem. Nie wynajmowałem mieszkania tylko od razu kupiłem, na pierwszy rzut oka szok, jakie ceny, ale potem się okazało, że udało mi się znaleźć dobrą ofertę na rynku pierwotnym od dewelopera home invest. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×