Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biała orchidea

chcialabym mieszkać w WARSZAWIE....jak tam się żyje?

Polecane posty

Gość koszwin
Ciężko, bo jest strasznie drogo. Jeśli nie masz wysokich zarobków to szkoda Twojego czasu. Duzo łatwiej jest pod miastem - wtedy jesteś na dojeżdzie, ale bywa i tak, że ten dojazd do pracy zajmuje mniej, niż przebijanie się z jednej strony wawy na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalunia
Ciężko o mieszkania czy domy nowe na sprzedaż. Ostatnio podczas takich poszukiwań natrafiłam na te namiary- http://www.tanga.pl/ Polecam, bo domki wyglądają na bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropnie się zyje, za duzo słoików...wszędzie ciasno, komunikacja zapchana, korki na ulicach i kolejki w sklepach. Nie przyjeżdżajcie już tutaj, w końcu Kraków jest najpiękniejszym miastem w Polsce podobno, tam uderzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chcij, rodowici Warszawiacy (z dziada pradziada) maja dosc sloikow, serio. nie przyjezdzajcie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garda930
Takakijanka ja mieszkałam przez jakiś czas na Mokotowie i powiem Ci,ze nie było tak źle. Dojazd dobry. Obecnie wynajmuję mieszkanie na Wilanowie i powiem Ci,że mieszka nam się tam o wiele lepiej. Jest o wiele lepsza komunikacja. Jest bardzo wiele autobusów. Jednocześnie jest bardzo spokojnie. I nie wiem czemu czepiacie się tych słoików. Ja tam słoików nie za dużo widzę. Obecnie zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Wilanowie na Teodorowicza. Jest tam realizowana bardzo fajna inwestycja Zora Wilanów. Mieszkania o bardzo dobrym standardzie ale powiem Ci,ze cena nie jest taka wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na wsi i na wsi też mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekos
Drogo, nie warto, chyba że będziesz miał bardzo wysokie zarobki. Mieszkamy pod Warszawą od jakiegoś czasu, jest nam dużo lepiej. Piękne mieszkanie kupiliśmy za dużo mniejsze pieniądze, jest więcej zieleni, a nie ma takiego tłoku. Bardzo pozytywnie oceniam tą zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaboteks
Może i pod miastem jest taniej, ale na pewno nie po uwzględnieniu wszystkich kosztów. A dojazd do pracy? Poza tym w Wawie developerzy organizują mnóstwo promocji. Choćby Neosky na Bielanach, bardzo ładny budynek w wysokim standardzie do którego garaż można byłu kupić za 1 zł, albo w cenie mieszkania dostać pełne wyposażenie.... Ile to jest warte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej było bardzo fajnie. Niestety teraz gdy co raz większa fala słoików zalewa to miasto, Warszawa to już nie to samo miejsce. Wszędzie tłumy słoików i ten ich owczy pęd. Gorsze warunki pracy (słabsza płaca, gorsze umowy - bo przecież są słoiki i ukraińcy chetni na twoje miejsce) i możnaby tak wymieniać..... Miasto straciło swój klimat, nie ma tylu ludzi z tą warszawską mentalnoscią jest za to kupe wiesniaków zgrywajacych nie wiadomo kogo bo mieszkają w stolicy... Warszawiacy ktorzy mogli juz dawno uciekli za miasto, a garsc ktorych zostala są zdegustowani ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto jak miasto.Nie wiem jak się mieszka gdzie indziej, więc nie mam porównania, bo tu się urodziłem.Jedno wiem, nie chciałbym mieszkać w ścisłym centrum, wolę np: Ursynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle się żyje, strasznie ciasno...za dużo przyjezdnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mostowiakowa80
Ja na szczęście dostałam kredyt w tym roku i zdążyłam kupić na osiedlu ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ bardzo fajne mieszkanko, które już urządzam i mam nadzieję przed Świętami się wprowadzić. Współczuję tym, którzy od stycznia będą musieli mieć dużo większy wkład własny na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwsss
My z mężem zainwestowaliśmy w dom jednorodzinny u dewelopera sainz.pl. Wykorzystaliśmy ofertę Willa Kampinos. Sprzedaliśmy mieszkanie w centrum Warszawy i zamierzamy niedługo przenieść się na przedmieścia. Polecenie do dewelopera dostaliśmy od znajomych, którzy chwalili działalność za uczciwość i dotrzymywanie terminów. Również potwierdzam dogodne warunki inwestycyjne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergego
Polacy nie chcą dużych miast - chcą życia w dużo lepszych warunkach, choćby pod miastami i raczej pod tym względem zmiany prędko nie przyjdą. Kwestia taka czy macie na to wszystko wystarczający budżet. Ale lepiej mieszkać poza miastem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam mieszkanie w Warszawie. Miasto więc wszystko jest pod ręką a jednocześnie można mieszkać w takiej dzielnicy gdzie tego miastowego hałasu i gwaru w ogóle nie słychać. Przykładowo ja polecam Białołękę gdzie tak właśnie jest. Jakby ktoś szukał dobrego dewelopera u którego można kupić tam mieszkanie to niech wejdzie na stronę Barc www.barc.com.pl. Ja u nich kupowałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geratil
Pewnie, że życie pod miastem to znacznie wyższy standard. Im dalej od miasta tym lepiej. Nie ma co ukrywać, że wszyscy raczej oczekujemy bardzo dobrych warunków, ale jednocześnie bez wydania ogromnych sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieszkać w Warszawie? My też niedawno się wprowadziliśmy na stałe! Kupiliśmy mieszkanie w www.osiedleprzylesie.eu . Może też się na nie zdecydujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Giżycka, mieszkałem w W-wie przez dwa lata, ale wróciłem do siebie i nie żałuję swoje decyzji :-).Warszawa, szybkie tempo życia,korki,chałas,smród brud i ubóstwo, praca jest ale za 1500 pln, drogie nieruchomości, ogólnie wszystko jest drogie :-(. U siebie zarabiam więcej i wydaje mniej, kończę budowę domu(180m2) bez zobowiązań finansowych na działce o pow 42000m2 :-). Mam ciszę,spokój i czyste powietrze i wszystko to co miałem w W-wie(kino,teatr itd) w promieniu 60 km. A najlepsze jest to, że w mojej okolicy mieszka sporo tzw Warszawiaków i nie wyobrażają sobie teraz powrotu do siebie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy tydzień w Warszawie u rodziny. Żyja w pięknych domach lub apartamentach. Dla naszych dzieci kupowali ciuszki w prezencie po 100 zl za sztuke, dla nas to bardzo dużo, pochodzimy z miasta ok 120 tys.mieszkancow i mamy srednie zarobki. Kawiarnie, piękne lokale, centra handlowe, a nawet IKEA, to nas wszystko zachwycalo. A zwłaszcza parki, zabytki, pomniki, Centrum Kopernika, tu się ciagle cos dzieje w stolicy. Widzielismy sporo osob z TV, naprawdę wszystko super. Ale inne myslenie maja. Kuzynostwo w naszym wieku, po 30, a o slubie i dzieciach nie myśleli, tylko crossfit, tance, imprezy, podroze. I tylko zycie praca i kariera. Z mezem stwierdziliśmy, ze jednak lubimy nasze skromniejsze ale spokojne zycie w naszym miescie. I nasze proiorytety. Ale do Warszawy chętnie wrócimy zwiedzac dalej bo jest pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie, bo w samej Warszawie wcale nie wszędzie mieszka się dobrze, teraz więcej ludzi wyprowadza się na przedmieścia, a takie osiedla jak Arkadia Łomianki są świetne do zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrelina30
My zdecydowaliśmy się na Mokotów.Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania kredytu na mieszkanie. Oraz zamierzamy wprowadzić sie tutaj: http://bobrowiecka10.pl/ Jest to dość luksusowe osiedle na Mokotowie. Okna są od podłogi do sufitu.Mieszkania są duże, rozkład bardzo sensowny a zależało nam na ładnym mieszkaniu z dobrymi widokami. Wprawdzie nie jest tak tanio ale inne mieszkania w tej okolicy potrafią kosztować jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie w Warszawie ma swoje wady jak i zalety. Jeżeli lubisz zgiełk miasta i nie przeraża Cie wieczne stanie w korkach to stolica stoi przed Tobą otworem :) Ja mieszkam tutaj od 3 lat - przywykłam do tego stopnia, że postanowiłam tutaj kupić mieszkanie. W niedługim czasie mają powstać bardzo ładne nowe mieszkania na dzielnicy Bemowo - http://ncinvestment.pl/ Mieszkam w tamtej okolicy i chciałabym pozostać tutaj na dłużej, tym bardziej, że planach jest budowa stacji metra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edika
Według mnie jeśli ktoś lubi duże miasto i jego energię, to stolica jest doskonałym rozwiązaniem. Ostatnio przeglądałam oferty mieszkań i na http://www.mieszkanie24.com dość sporo ciekawych mają. Jeśli ktoś się zastanawia nad własnym lokum, to warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz zamieszkac w warszaqwie to poszukaj sobie ladnego mieszkania. Najlepiej w cichej okolicy jaka jest www.osiedleprzylesie.eu . Tutaj jest las i takie lekkie obrzeze dzieki czemu poczujesz sie jak w domu. A w samej Warszawie zyje soe bardzo dobrze i przyjemnie, duzo teatrow, kin, restauracji. Jak trafi Ci sie fajna pracy i fajni ludzie to bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Radzyminie w tych nowych blokach są pruski.nie dokładają się do czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam to osiedle przy lesie.Kiepska lokalizacja, drogo, miejsce parkingowe w cenie złota, zadupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×