Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominika_g

Co on zrobił?

Polecane posty

Gość dominika_g

Znaliśmy sie dłuższy czas, było fajnie - ale jakoś niespecjalnie mnie do niego ciągnęło. Spędziliśmy ze sobą chwilę czasu - ale potem powiedziałam mu, że nie jest tym z kim chciałabym spędzić resztę życia. A on wtedy wiecie co zrobił? Powiedział do widzenia i się obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_g
Nie mógł po prostu być może moim przyjacielem? Może kiedyś bym sie zakochała - ale tego mu obiecać przecież nie mogę. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co jeszcze
Może miał ci wyliazać dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
tak mial czekac az sie zdecydujesz? nie czaisz, z eon moze sie w tobie kocha i przyjazn dla niego to moze byc meczarnia? jak masz 10 lub 15 lat to jeszcze rozumiem ale jak juz masz ponad 20 to szkoda mi twego mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miał łaskawie czekać, aż ty się MOŻE zakochasz? :D buhaha, śmiech na sali. Ale miło byłoby mieć takiego księcia wiernego jak pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eum5
"Nie mógł po prostu być może moim przyjacielem? " Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, co takie slowa znacza dla faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_g
Przecież mam kilku przyjaciół. Wiec co mogą znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prowokacja :D Co innego mieć przyjaciela mężczyznę bez kontekstów i podtekstów, a co innego odrzucić faceta i wymagać od niego normalnych relacji - przyjacielskich. Proste, czy dale nie teges? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
to oznacza ze nadal nic nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z koła
buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _l
Wiesz... wszystko zależy od tego jak wyglądała Wasza znajomość, Twoje zachowanie.. Jeżeli nigdy nie dałaś mu znać, że choć trochę Ci zależy, czy na jego osobie czy też na jego przyjaźni, to.. facet poprostu nie chciał i siebie i Ciebie męczyć. Jak się w kimś zakocha to potem naprawdę ciężko o udawanie, że nic się nie dzieje, zwłaszcza jak druga strona bawi się Twoimi uczuciami.. lub udaje, że nic nie znaczysz. Ty probojesz porozmawiać a jedyne z czym się spotykasz to olewanie... Lub może nie chciał się męczyć? To bardzo boli udawać, że wszystko jest ok, jak nie jest.. pomyśl, spróbój z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutiuti
Dominika, pomyśl nad tym jak Go traktowałaś... czy jak prawidziwego przyjaciela, czy przybłędę która się do Ciebie przyplątała... może byłaś niewporządku wobec niego? Może On dawał z siebie dla Ciebie wszystko, a Ty? Czy kiedykolwiek byłaś dla niego miła? Jej, pomyśl... możliwości jest dużo. Najlepiej zadzwoń i porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutiuti
A może On się nie obraził, tylko czeka? Aby zobaczyć czy choć odrobinkę Ci zależy? JA bym tak zrobiła... zobaczyła czy się odezwiesz, jak nie.. widać zależy ci, a w zaiązku z tym.. szkoda się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest proste
to że powiedział ci dowidzenia to dobrze zrobił,a ja bym tak zrobił on pewno już bierze się za następną dziewczynę, szkoda by tracił na Ciebie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałaś mieć faceta
w "rezerwie"-no to nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titia
a ja dam sobie głowę uciąć, że chłopak nadal na Ciebie czeka. Liczy, ma nadzieję, ze Tobie przynajmniej na tyle zależy, ze się odezwiesz... Pokaż mu ze tez Ci na nim zależy. To drugi człowiek, on też czuje, go też można zranić. Wez to pod uwagę. Odezwij sie do niego, porozmawiaj, zaproś gdzieś. Pogadaj szczerze o Waszej przyjaźni. Może poprostu się źle zrozumieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który
ma godność odmówi spotkania-na kilometr widać ,ze to zagrywka taktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titia
chyba ze jest zakochany, albo nasza Dominika jest kimś wyjątkowym... tacy ludzie rządzą się swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika to
pusta lala która szuka "smiesznego" adoratora dla podbudowy ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titia
chłopaka szkoda... bo On się w niej zakochał a ona go skrzywdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazy poparcia dla
szanującego się faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukłonyukłony
a gdzie brawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Po ile macie latek Dominiczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no__nick
Szkoda, że autorka topicu już znikła... bo też znam Dominikę i też nazwisko zaczyna się na G. I też mamy podobną sytuację.. Ciekaw jestem Droga Autorko czy możesz coś więcej o sobie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest proste
dla tego gościa, ja mam nadzieje że on już zaczął się umawiać z inną dziewczyną ja bym nie robił nawet taktycznej zagrywki, jak ona się odezwie to on poczuje nadzieję pokaże ze jest zakochany a ta znowu powie że nie wie co czuje ale nie będzie potrafiła zerwać znajomości, koniec końców pozna faceta w którym się zakocha i tamtego oleje i nawet fałszywą przyjaźń szlak trafi... dlatego popieram tego gościa jak nic jak z faceta zejdzie trochę uroku to zobaczy ze jest tyle zajebistych lasek wokół ,tego jest na pęczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no__nick
no niestety, to jest właśnie problemem tutaj.. Dziewczyna nie potrafi być szczera i poprostu powiedzieć ze gościa nie chce... A rozmowa to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no__nick
a gościu będzie czekał i czekał i czekał na nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×