Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona1988

CIĄĄŻA A SZKOŁA... I RODZICE

Polecane posty

Gość zaskoczona1988

POMÓZCUIE CO MAM ZROBIC JESTEM W 7 TYG A MAM JESZCZE SZKOLE I MIESZKAM NADAL Z RODZICAMI... JAK MAM IM O TYM POWIEDZIEC I CO MAM ZE SOBĄ ZROBIC??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
a jaka szkola? ile amsz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
JESTEM W TECHNIKUM W 3 KLASIE MAM 19 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do apologize
kretynko, przeczytaj sobie co autorka ma w nicku, to jest raczej data jej urodzin. Czytać nie umiesz albo myśleć, albo jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
a twoi rodzice znaja chlopaka?lubia go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbosi
a kto jest ojcem dziecka? twoj facet? czy przypadkowy kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
nie zauwazylam nie patrze na nick :P i co takiego ci sie stalo ze ja zapytalam nie wypowiadasz sie w temacie to spierdal.aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do apologize
sama w.y.p.i.e.d.a.l.a.j. stąd na miotle skoro nickow nie czytasz! Durna baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
pocaluj mnie w dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do apologize
szczerze mowiac srednia to przyjemnosc calowac twoje zarosniete i obesrane dupsko, zostawie te przyjemnosc twojemu przygodnemu koledze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
OJCEM JEST MÓJ CHŁOPAK Z KTÓRYM JESTEM 2 LATA I 4 MIESIĄCE. A MOI RODZICE GO BARDZO LUBIĄ ALE JEGO ZA MNĄ NIE PRZEPADAJĄ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
powiedzcie o ciazy razem, stalo sie i musza to zaakceptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
CZY KTÓRAŚ Z WAS MAIAŁA PODOBNĄ SYTUACJE DO MOJEJ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy ze juz wiesz
ze tesciową będziesz musiała omijać szerokim łukiem :) Musisz być czujna, ona może teraz w tej sytuacji namawiać synka, żeby się z tobą nie żenił - pamiętaj, musisz bronić swojego stanowiska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno pomagacie autorce
nie nie mialam i nie mam. Kończę bude matura w maju i nie wyobrażam sobie ciąży ...yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego rodzice moga
myslec, ze zlapalas go na dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
ALE BOJĘ SIE TAK POPROSTU IŚC I POWIEDZIEĆ :( MUSZE SIE DO TEGO PRZYGOTOWAC ALE NIE W8IEM W JAKI SPOSOB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz do nich
za 9 miesiecy ze słodkim bobaskiem, na pewno sie ucieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
który miesiąc? maturę macie w kwietniu? jak zdążysz napisać będąc jeszcze w ciąży to fajnie... jesteś pełnoletnia, masz stałego faceta. jeszcze zależy jakie twoi rodzice mają podejście to twojego współżycia tak ogólnie.... bo ja mam 23 lata i gdybym wpadła to chyba by mnie obdarli ze skóry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
wspolczucia, ale napewno lepiej bedzie jak powiecie o tym razem, wtedy zobacza ze mozesz na niego liczyc i nie zostaniesz z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrobanka
eee, 7 tygodniowe to można jeszcze wyskrobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgghdvh
A chcesz mieć to dziecko? Bo jeśli nie, to wiadomo co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia26
wydaje mi sie ze przede wszystkim musisz pogadac o tym z ojcem dziecka.na twoim miejscu od razu powiedzialabym rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
BĘDZIE CIĘZKO ALE MUSZE BYC SILNA I MUSZE SIE PSYCHICZNIE PRZYGOTOWAC DO NIEMIŁYCH TEKSTÓW ZE STRONY (PRZYSZŁYCH)TEŚCIÓW... WŁASNIE TO JEST NAJGORSZE... A WIEM ZE JAK SIE DZIECKO URODZI TO BEDĄ PIERWSI DO DZIEKA I NIE DAJ BOŻE BEDĄ CHCIELI MI DZIECKO ODEBRAC... MAM NADZIEJE ZE WSZSZYTKO POTOCZY SIE DOBRZE I DASM SOBIE RADE Z PRZESZKODAMI... DZIEKUJE ZA WASZE WYPOWIEDZI :* I NADAL PROSZĘ DZIEWCZYNY KTÓRE BYŁY NA MOIM MIEJSCU BĄDŹ SĄ O WYPOWIEDZENIE SIĘ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize
powodzenia bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona1988
NIGDY W ŻYCIU NIE ZABIŁABYM SWOJEGO DZIECKA TYM BARDZIEJ ZE JEST Z NASZEJ MIŁOSCI A NIE Z JEDNEGO WYBRYKU, WIĘC NIE PISZCIE O SKROBANCE BO TO NIE WCHODZI W GRE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia26
odebrac nikt ci go nie odbierze bo masz 19 lat ito ty decydujesz o tym kto bedzie je wychowywal nie daj sie dziewczyno zastraszyc nikomu badz silna i dzielna bo to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Chciałabym się wypowiedzieć w temacie, bo mimo że ja nie byłam w podobnej sytuacji do twojej to znam kogoś kto był. Dziewczyna ma w tej chwili 19 lat i ostatni rok liceum przed sobą. Zaliczyli z chłopakiem (z którym jest już 4 lata) tzw, wpadkę. Nie ma ojca tylko ojczyma i mamę. Jak jej (mamie) powiedziała o ciąży to mama chciała ją z domu wyrzucić. Mimo, że ma starsze rodzeństwo nikt nie stanął w jej obronie. Oczywiście zaskoczona była ciążą, ale wraz z chłopakiem po fakcie cieszyli się, że zostaną rodzicami:-). Przyszli teście lepiej zareagowali bo przyjeli to do wiadomości i nie robili młodym wyrzutów. Dziewczyna chodząc z brzuchem do szkoły, sama poinformowała swoją wychowaczynie o ciąży (co tu ukrywac i tak niedługo było by widać) i tu miła niespodzianka, wychowczyni porozmawiała z innymi nauczycielami i pomagali jej jak mogli, namawiając aby nie rezygnowała czasem z nauki i z brzusiem uczęszczała na zajęcia. W domu jej mama nie zważała na to, że córka jest w ciąży i kazała jej fizycznie ciężko pracować (mieli gospodarstwo rolne). Ponadto po paru tygodniach zaczęła ją namawiać że ma chłopaka (ojca dziecka) pozwać o alimenty i jej oddawać te pieniadze to będzie mogła w domu zostać:-(. Jej chłopak jak przyjechał i usłyszał co się dzieję i zobaczył jak ją poganiają do pracy, postanowił zadziałać. Pogadał ze swoimi rodzicami i z ich pomocą wynajeli jakiś pokój niedaleko teściów. Dziewczyna dwa m-ce temu urodziła i jest super szczęśliwa. Mieszkają w tym jednym pokoiku z chłopakiem i ich synkiem. Bała się, że nie dorosła do roli mamy i nie będzie umiała się zająć synusiem, a radzi sobie świetnie. Położna środowiskowa przychodzi i jej podpowiada co robić. Ze szkołą ma załatwione tak, że koleżanka podrzuca jej materiały i tylko musi zaliczać sprawdziany. Nauczyciele zachowali się naprawdę super. Opisuje to wszystko bo wydaje mi się, że strach ma wielkie oczy i ty chyba nie będziesz miała takiej złej sytuacji jak ta dziewczyna. Myslę, że obie strony (twoi rodzice i teście) pogodzą się z zaistniałą sytuacją i po pierwszym szoku przyjdzie radość z mającego sie narodzić potomka. Lepiej wcześnie zostać mamą niż w ogóle, tak ja uważam. Życzę powodzenia, na pewno wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaahha
BOJĘ SIE TAK POPROSTU IŚC I POWIEDZIEĆ a nie bała sie tak po prostu isc i sie bzykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×