Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fabia1985

czy któraś z was jest w zwiazku z chłopakiem

Polecane posty

Gość Fabia1985

który na samym poczatku nie przypadł wam do gustu..który nie pasował wam pod wzgledem charakteru ale stopniowo zmienil sie pod waszym wpływem i teraz jestescie razem i jest wam dobrze..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuś marzy się ....
zmiana faceta....rada nie czytać bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabia1985
ale on nie ma złego charakteru..jest tylko zbyt nieśmiały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabia1985
spotykamy sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja jestem z takim facetem nie przypadl mi do gustu jakis dziwny byl bo poznalam go przez internet to jeszcze nie bylismy razem a on jakis taki zazdrosny byl no i w sumie z poczatku przystojny nie byl jak dla mnie ale jednak po czasie (2 lata zwiazku) wyprzystojnial charakter mu sie zmienil troche ale mi znacznie za to .. teraz on mowi ze nie mozemy byc razem bo po prostu nie pasujemy do siebie ehh.. narazie mamy przerwe .. ;/;/;/;/ i mam nadzieje ze go odzyskam bo naprawde okazal sie taki kochany wierny uczuciowy i moze nawet za bardzo i to mnie zgubilo chcial duzooo uwagi.skarb jak nic .. bez zdrad i klamstw.. i owijania w bawelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to jest kolega z którym się czasami spotkasz i frustrujesz się że nie zachowuje się tak samo jak poprzednicy? a to nie są czysto koleżeńskie spotkania przypadkiem, tylko sobie coś wkręcasz :D czemu ludzie chcą mieć wszystko od razu :O spiesz ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabia1985
nie, to nie sa spotkanie kolezenskie..całujemy sie ale nie jest powiedziane ze jestesmy razem..Czuje ze on chce abysmy byli parą..Jest naprawde fajny, podoba mi sie z wygladu , ma fajne cechy charkteru, ale czasem jest zbytniesmialy, zdystansowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabia1985
ale wiem na 100% ze NIE jest to spowodowana złymi doswiadczeniami z dziewczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×