Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość crayzolkaaaa

saszki!! Co sadzicie!!??

Polecane posty

Gość crayzolkaaaa

Hej!! ;] co sadzicie o modnych w tym sezonie saszkach? Mi sie podobaja ale takie ladne z zaokraglonymi czubami Jak macie jakies fotki saszek to wrzucajcie fotki i podpisujcie gdzie mozna kupic Mnie interesuja na plaskim obcasie bo mamuska nie pozwoli mi kupic na obcasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to jest saszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszki to inaczej botki, mnie się te krótkie nie bardzo podobają...bo i też nie bardzo mi pasują, wolę dłuższe na obcasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsisss
ale wstretne!! fuj i ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajne te z linka
ja wlasnie popielatych nie moglam znalesc wiec obie pary mam czarne;/ ale ;) ja mam takie na plaskim jedne i drugie na szpili takiej seksi ;) mi sie bardzo takie buty podobaja za to nigdy nie podobaly mi sie te wysokie kozaki i ofecerki wiec ja w zeszlym roku bylam "biedna" bo nie moglam sobie kupic nic co by mi sie podobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz nick
Ksiezniczka84 :D:D:D:D hahahaha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszki to chyba najohydniejsze
ze wszystkich ostatnio modnych butow-przebijaja chyba nawet biale kozaczki z czubami:O totalnie znieksztalcaja kostke-wygladaja jakby mialy duzo za duza cholewke ktora zjechala a na stopie kopyto szewskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulia
Te z linka to najzwyklejsze botki,(fajne zresztą,sama bym sie na nie skusiła).Mnie nazwa saszki kojarzy się z buciorami ze spilśnianej wełny.(od Saszy,rosyjskie zdrobnienie imienia Aleksander)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka**65
Saszki są super! A zobacz na allegro na uzytkownika aga0102, co o nich sadzisz?? Zastanawiam sie nad nimi. I są tanie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×