Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maalutka

Historia o ufności

Polecane posty

Tybetańczycy znają pewną historię, może nie jest prawdziwa ale bardzo ważna. Nie obchodzą mnie za bardzo fakty, dla mnie najważniejsze są znaczenie i prawda, a to cvąłkiem coś innego. Marpa usłyszał o pewnym mistrzu. Odszukał go, poszedł do niego i poddał się całkowicie mistrzowi, całkowicie mu zaufał. Spytał mistrza: co mam teraz zrobić? -skoro już się poddałeś nie musisz robić nic więcej, po prostu uwierz we mnie, gdy znajdziesz się w kłopotach powtórz moje imię, a zjawię się i wszystko będzie dobrze. Dzieki mnie wszystko możesz, wszystkiego dokonasz. -Marpa dotknął stóp Mistrza, był prostym człowiekiem i postanowił od razu sprawdzić czy Imię działa i po chwili szedł po rzece. Inni uczniowie, którzy byli z Mistrzem od lat nie mogli w to uwierzyć. - Mistrzu ten zwykły człowiek, nie doceniłeś go, to nie jest zwykły człowiek, on chodzi po wodzie - co? Wszyscy pobiegli w strone rzeki, a Marpa chodził po wodzie śpiewając i tańcząc - w czym tkwi sekret ? - jaki sekret? -zapytał Marpa, Ty mi dałeś sekret,. To twoje imię Mistrzu, pamiętałem o Tobie, mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalande2125
Słabe jak Krzynówek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×