Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojejejjjj

Zaciskanie pochwy sprawia mi przyjemność.

Polecane posty

Gość ojejejjjj

Wam też? Takie fajne uczucie w brzuchu mam. Lepiej niż przy sexie przy którym nic nie czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjjjjjj
m... ale mi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak Ci wsadzę to też bym
tak chciał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Do zaciskania używam najczęściej klucza francuskiego a rzadziej opiekacza - jego tylko gdy chcę mieć mocno opalone wargusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Przyznaję, że moją zabawę w zaciskanie rozpoczęłam wyposażona jedynie w obcęgi wuja Arkadiusza, ale już po kilku dniach zamieniłam je na francuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Natomiast u dziadka na wsi - imadło rządzi ! Już mam tak rozklepotane wargi że mogę na nich plątać marynarskie supły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Przyznam, że dziadunio, praktyczny z natury, używa ich czasami do cumowania swej małej łódki rybackiej:) Nieskromnie się pochwalę, że i kuter bym przycumowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
częstokroć też roluje swoje wargi w podłużne liny i chodzę z dziadkiem łapać dziekie konie na lasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Czasem, w chłodne wieczory, otulamy się z dziaduniem moimi przerośniętymi motylami. Wywołuje to atmosferę intymnej bliskości i rodzinnego ciepła:) Dodam, że są bardzo ciepłe i niczym najleprzej jakości goreteks, znakomicie chronią przed wiatrem i deszczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Gdy są już przydługie, odcinam je bo i tak odrosną a nastepnie sprzedaję firmie obuwniczej Ryłko, która robi z nich markowe sandały. (wracam po faktach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Dodam, że znajdują też wielorakie zastosowanie w naszym skromnym gospodarstwie domowym. Dziadunio robi z nich sobie wyśmienite onuce, mamunia - torby na zakupy, tatunio - pokrowce na sprzęt wędkarski a nasz stary, poczciwy Burek dostaje je do żucia zamiast kości i świńskich ścięgien:) (ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Czasami masturbuję się frywolnie i w czasie największej ekstazy trzepot warg powoduje, że unoszę się kilkanaście centymetrów nad ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Najczęściej jednak motam je w fantazyjne kokardy na wysokości kolan i udaję się tanecznym krokiem na oniryczną przechadzkę ulicami miasta wraz ze stadem bezdomnej psiej zwierzyny, która wiedziona na równi instynktem i aromatycznym zapachem, podąża za mną z malowniczo wywieszonymi karminowymi jęzorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Ongiś, przed przesileniem wiosennym jeszcze zagubiłam się w leśnej gęstwinie i wtedy moje trzepoczące chiroptery przyszły mi z pomocą. Początkowo donośna klaka wypłoszyła zwierzynę leśną której się obawiałam, następnie usłyszał ją leśniczy który mnie odnalazł i zaprosił do swojej chatki w środku lasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Przyznam, że postawny i jurny był z niego facet. Rzeczowo złapał mnie za warę i pomiział swą rodową flintą. Nie pozostałam mu dłużna i z zapałem przeczyściłam mój uskrzydlony komin jego pokaźnych rozmiarów wyciorem:) I tak legliśmy przed sypiącym skrami kominkiem, w miłosnym uniesieniu tarzając się na moich przerośniętych warach, które znakomicie chroniły nasze spragnione pieszczot ciała przed zimnem podłogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
to JA klaszczę dla Rubika :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Głęboko wierzę Giertychowi seniorowi, że na naszych ziemiach żyły smoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Dziś będąc na wyborach ukradkiem wypuściłam moje motylki nogawką. Zakradły się do stosu kart do głosowania i zwinęły spory plik przez co cisza wyborcza została wydłużona do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Często robię takie psikusy:) Żebyście zobaczyli minę mojego wuja, gdy na spływie kajakowym, płynęłam na jednej wardze zawzięcie wiosłując drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz kurka wodna
niezli jestescie podszywacze :D ależ macie wyobraźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
albo kiedy pływałam w morzu to ktoś rzucił we mnie harpunem bo myślał, że jestem płaszczką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Gdy tylko ustaje jesienna szaruga i tylko lekki wietrzyk potrząsa ogołoconymi z liści koronami drzew, maluję moje wary farbkami młodszego brata i puszczam na wiatr niczym kolorowe, mięsiste latawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Zazwyczaj masturbuję się obejmując wargami latarnię morską. Przyssana do chłodnych cegieł wspinam się na coraz wyższe partie budowli i coraz wyższe szczeble rozkoszy, aż w okolicy światła nawigacyjnego osiągam apogeum i powoli zsuwam się na dół. Po wszystkim odpoczywam zazwyczaj na plaży, gdzie rozpościeram wargi do maksymalnych rozmiarów wywołując przypływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
W 77 powstrzymałam powódź stulecia na Dolnym Śląsku. Zgadnijcie, za pomocą czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Czasami jak zapraszam dwóch mężczyzn do felatio to dopiero po kilkunastu minutach oralnych rozkoszy orientują się że to trójkąt a nie duet. Na początku są skonsternowani, ale zazwyczaj szybko obracamy wszystko a w żart a moi panowie korzystając z nieprzeniknionych zakamarków moich motylków zaczynają się bawić w chowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Obecnie przycięłam wargi tak, ze rozpostarte tworza mapę Polski w skali 1:200 000. Łechtaczka robi za Półwysep Helski, cewka moczowa za Warszawę a Czechy mam w dupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Często też chowam w nich czekoladowe jajka tradycyjne podrzucane przez Wielkanocnego Królika:) Dzieciaki z całej dzielnicy mają super zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjjj
Kiedy rozłożę wargi dokładnie na ziemi to wyczuwam fale sejsmiczne spowodowane trzęsieniem ziemi w Los Angeles i potrafię określic jego natężenie z dokładnością do 0,5 stopnia w skali Richtera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×