Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imaginary

właśnie

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn
z jakiego powodu łapiesz dołka hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie pytanie
dolek nalezy zakopac, albo zalac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
ja własnie zalewa zampanem heheh juz mi odbiło hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm takie nazbieranie się emocji złych ogólnie to mam prawie 25lat i nic z czego bym się mogła cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go juz zlapiesz to
PUSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
a ja myślalam ze tu jakis powazny powód hheeh ja mam 21 i co tez nie mam powodów zeby sie cieszyc tak ostatni stwierdzilam ze człowiek sobie je specjalnie wymysla hehheeh głowa do góry zawsze sie cos pozytywnego znajdzie hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, ale mam pewne problemu prblemy ujmę je jako zdrowotne. nie mam dobrej/satysfakcjonującej mnie pracy, a nawet takiej w której przynajmniej trochę było mi dobrze. factea też nie mam- ale to może lepiej. przyjaciół mam i rodzine.. to chyba tak na plus. noi mam jeszcze studia - tylko nie wiem po co? mi one były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
kurna dziewucho masz przyjaciól i to najwazniejsze.... a studia mozna zacza nowe takie ktore beda cie satysfakcjonowac hheeheh a prace mozna zmienic wiem ze moze jak pisze to wydaje mi sie proste hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
powiem ci ze kazdy chyba tak ma tez mam takie dni ze nic mi sie nie chce i nie widze sensu zycia przejdzie ci jutro hhe napij sie czegos ja sacze szampana hhe i jest mi wesoło hheeh pijana chyba jestm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
a ja tam nie ogladam hhehe czytne w necie kto pwrowdzi byłam na wyborach ale jakos mnie to chuj obchodzi co bedzie ... wyskocz sobie do sklepu po jakis trunek ja pije imieninowy szapan maojej mamuski tylko ze ja nic nie wzieło a mnie tak hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się nigdzie iść nachętniej to bym przespała ten okres dołkowy i wstała jak będzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
najleiej tak mowic trzeba sie zmusic do czegokolwiek zjedz czekolady sobie hehe ja przegryzm sobie z toffi hheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×