Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriannaa

chciałabym wyglądać ładnie modnie i gustownie,nie potrafie kupować ciuchów

Polecane posty

Gość adriannaa

powiedzcie mi czy moge wygladac fajnie jestem dosc szupła moje wymiary to 86-68-88 waze 46kg, nosze rozmiar xs, zastanawiam sie czy wogole moge fajnie wygladac skoro wszystko mi wisi na tyłku, nie mam tyle ciała zeby ciuchy mogłys ie fajnie opiąc i wygladam jak obwiesc ,jakbym miała wszystko za duze. poza tym mam krzywe nogi a mam wrazenie ze super sie wyglada w spodnicach lub rybaczkach, ale moze sie myle? dajcie mi jakies rady jak mam sie ubierac co z czym zestawiac, oczywiscie koniecznie zakryc krzywe nogi! w jakich sklepach kupujecie ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
pokazałabyś swoje zdjęcie? to ważne, wtedy mogę pomagać, bo jakoś nie umiem tego sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna..
wiesz wole nie wstawiac zdjecia bo moje kolezanki tez wchodza na to forum,one zawsze fajnie sie ubieraja ale jakos nawet jak widze fajny ciuch to zazwyczaj jest to sklep camaieu a tam S-ka na mnie wisi wiec nie moge kupic, zostaje mi orsay ale tam wszystko ma dekoldy do pasa, a rozmiarowka jest zrobiona na mniejszy biust a szersza talie wiec jesli mam w biuscie ok to w talii mi wisi:( a te new yorkery i inne takie sklepy to maja sportowe ciuchy a ja chce wygladac elegancko opisze sie bardziej szczegołowo ,moze pomozecie wzrost 160cm ale codziennie ubieram buty na obcasie 7-8 cm wymiary j.w cienkiej kosci tak ze raczej sylwetka filigranowa rozmiar spodni z big stara 28/30 do obcasow 28/32 włosy do ramion (teraz nawet krotsze ale docelowo do ramion) ciemny brąz oczy ciemne brązowe cera jasna ,ciało ciemniejsze jakie kolory,jakie fasony? nogi krzywe jak cholera:( niew iem jakie spodnie kupowac, rurki odpadaja, rozszerzanych nie lubie jaka długosc np. płaszcza skoro jestem niska? nogi mam jakos ok 75cm długie poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×