Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira30

czy podobaja wam sie ciuchy w sklepie orsay?

Polecane posty

Gość mira30

mam wrazenie ze kiedys były lepszej jakosci, ładniejsze fasony i mniejsza rozmiarowka. teraz chcac cos kupic kupuje 34 a kiedys kupowałam 36 , a wy? co sadzicei o tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
od czasu do czasu coś kupuje, ale raczej pojedyncze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
w szmateksie kupuję ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio orsay się postarał i maja dość ciekawe ciuchy, ale nadal razi mnie stosowanie tych samych materiałów w każdej kolekcji. dopasowywanie do trendów przez dodanie paska czy jakiś drobiazgów. według mnie można tam znaleźć jakieś perełki ale większość to to co już było. no i nie można liczyć na oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśłi chodzi o to co było kiedyś to teraz zdecydowanie lepsze mają fasony.. pamiętam jak chodziłam do gimnazjum i moje \"różowe koleżanki z klasy tam się ubierały (tzn bardziej rozbierały, bo takie to były szmaty nie ubrania wówczas). teraz zdecydowanie inny \"styl\" mają. co do rozmiarówki to akurat ich jest spoko - ja nosiłam zawsze 34 i ichnie 34 jest na mnie dobre (w przeciwieństwie do 34 w innycj sklepach) a że materiały ciągle te same.. jak dla mnie lepsze to niż to co kiedyś mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.lo2
Fakt kiedyś były lepsz gatunkowo teraz jakość taka sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu były lepsze. Od dwóch lat nie kupuję ich, natomiast w szafie mam prawie same ciuchy z metką:orsay a to dlatego, że nie miałam cierpliwości chodzić po innych sklepach, gdyż ciężko jest dostać ubrania w rozmiarze XS a w orsayu zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×