Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafe merida

odchudzanie w Anglii - ktora sie przylaczy !!!!

Polecane posty

W Anglii Meridia nazywa się REDUCTIL i jest też na rceptę, ale jest gdzieś coś w rodzaju przychodni internetowej i tam można zamówić ją po wypelnieniu ankiety - niestety nie znam cenny z tej strony:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
bylam dzis u lekarza , chcialam jakies tabletki , kazala mi cwiczyc , nie przepisala mi nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsddsd
a nie slyszalysie o tych nowyh tabletkach ,ktore kosztuja funta a podobno sa bardzo skuteczne? nie jestem pewna czy juz weszly na rynek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - angielscy lekarze sa bardzo ciekawi. Mi na zespol policystycznych jajnikow na ktory cierpie od kilku lat polecil paracetamol :p Musialam isc do innego, ktory sie mniej wiecej orientowal, zebym mogla kontynuowac leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
ja rozumiem jak ktos idzie po tabletki jak ma 5 kg nadwagi ze ich nie dostanie ale ja mam przynajmniej do zrzucenia z 20 kg chodze na aerobic raz w tygodniu bez tabletek chyba nie dam rady juz je bralam w polsce niestety moje slownictwo jest podstawowe wiec tej doktor nie umialam zbytnio przekonac co do moich racji biore od 4 dni meridie dzis nie wzielam bo chcialam sie przekonac czy dam rade i rzucilam sie na jedzenie ,a teraz zdycham tak mi nie dobrze z przejedzenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nida
meridia kosztuje wtej chwili w polsce okolo 120 zl jest faktycznie skuteczna,ja schudlam 6 kilo w 1,5 miesiaca.ale wiadomo lepiej wybrac zdrowsza metode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nida
jednak bedac tu od wrzesnia przytywszy 5 kilo i probujac schudnac od dwoch i jeszcze gorzej decyduje sie na zamowienie...pozdrawiam i powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniak
witam Panie (a dlaczego nie ma panów?) mam na imię Paulina, od półtora miesiąca w Anglii. chudne tyje chudne tyje na przemianke, niczym Mariah Carey ;oooOo. nie chcę nie chcę! ale i tak wychodzi właśnie tak :) w Anglii już półtora roku, wymiary: 169- 60kg. w Polsce nie podkakiwało do 52 ;(( czuje sie tłuśta tłuśta tuśtaśta. a jak czuje sie tłuśta to obiecuje, że koniec z łakociami ;p i biegam przez godzine ;o nad ranem się budzę i stwierdzam, że mam zakwasy nie do zniesienia, no to sie pocieszam czekoladą (no przwecież wczoraj ją spaliłam) ;oo :p dobrze jest, napisze jak będę chuda ps. dobrze jest, zacznę się spotykać z chłopakami też jak będę chuda i o ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabyvi
Mam dla Was wszystkich super odpowiedz jak skutecznie schudnac, badz przybrac na wadze. Moge rowniez zaoferowac prace z tymi produtkasmi badz tylko ze kupowac. Prosze Was wszystkie wejdzcie na moja strone i zobaczcie czy ten produkt jest wlasnie dla Was! successbyki.bodybyvi.com Odrazu zaznaczam ze mozna wziasc udzial w programie schudniecia 5kg w ciagu 90 dni ktory jest ubezpieczony zwrotem pieniedzy. Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość tanim i skutecznym rozwiązaniem jest slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jestem która, ale w Anglii też łądnie mi się przytyło. 128 kilo przy 180 cm - byłem na prawdę gruby. Teraz 8 miesięcy minęło od mocnego postanowienia poprawy i ponad 45 kilo w plecy. Zapraszam na 128neveragain.com po ciekawe i proste przepisy, namiary na produkty i porady. No i powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impsrseive brain power at work! Great answer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnym produktem na odchudzanie jest naturalny i w 100% bezpieczny suplement diety o nazwie Piperinox. Numer jeden w rankingu 2018 roku w danej kategorii. Nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale również oczyszcza organizm z toksyn, co jest niezbędne w procesie odchudzania. Więcej informacji oraz możliwość zakupu w tym linku, polecam http://nplink.net/JJvdj0WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×