Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

karmienie piersią a utrata kilogramów

Polecane posty

przed ciążą zawsze ważyłam 47 kg przy 166 cm wzrostu. Po porodzie została mi waga 52 kg czyli bym powiedziała idealna, ale nie na długo... karmie piersią już prawie 11 miesiąc i teraz waże 44 kg tylko ! jem ile sie da, robie obiady z dwóch dań, oprócz tego I i II śniadanie , podwieczorek, kolacja ale to nic nie daje. Czy to przez karmienie piersią tak schudłam? co robić? boje sie że mi waga jeszcze bardziej spadnie a już wyglądam jak szkieletor.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja akurat problem z waga mam odwrotny :) Ale jak lezałam z mala w szpitalu to poznalam mame 9 miesiecznego chłopczyka. Karmila go tylko piersia - chlopczyk slicznie przybieral a mamusia jak szkielet wygladala. Jak anorektyczka. Kazali jej porobic wszystkie badania. wyszlo ze kobieta ma anemie i musiala powoli odstawiac dziecko od piersi- takie bylo zalecenie lekarza. Ja bym proponowala zrobic ci badania krwi w kierunku anemii i udac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam to samo.Przed ciaza wazylam 51 kg po urodzeniu dziecka 43 wczesniej nie zdazylo mi sie tylko tyle wazyc.Karmilam dlugo malego,myslalam ze jak skoncze karmic to przytyje.Ale jem duzo i waze 43 no czasem 44 kg.wszyscy sie pytaja czy sie odchudzam.Tez chcialabym bardzo przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie jestem z tym sama... ale dla mnie to jest porażka, zawsze mi przeszkadzalo że jestem taka chuda ale teraz to mi normalnie wstyd sie przy mężu rozbierać, same kości.. szczegolnie że on czasem zażartuje coś na temat mojej figury i choc twierdzi że podobam mu sie taka jaka jestem to jednak ja sobie biore te żarty do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz mowi ze chcialby zebym przytyla.Zawsze sie smieje ze jak idziemy na spacer to on wyglada jakby szedl z dwojka dzieci a nie z zona i dzieckiem.Tez bym chciala przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko co zrobić z tym fantem? ja poważnie zaczełam ostatnio dużo jeść. Dwudaniowy obiad , ciagle coś przegryzam , non stop jakieś deserki, wybieram to co najbardziej tuczące ale nic to nie daje... może jeszcze za mało? są odżywki dla sportowców na mase, takie białkowe chyba ale nie wiem czy moge to pić jako karmiąca piersią... może to by pomogło? nawet tu był gdzieś taki temat na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa
no ja się tego strasznie boję- przed ciąza ważyłam 47 kg. przy wzroście 158 cm- i chciałam trochę przytyć, niestety bez skutku- w 9 miesiącu ważę 62 kilo i podobam się sobie- szczególnie na twarzy wyglądam zdecydowanie lepiej z większą wagą i inni tez to wyraźnie zauważają- boję sie strasznie że karmiąc piersią znowu zrobię się chuda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa
ja myślę że problem tkwi w Tobie- czy robiłaś badania? Ludzie chudną tak nagle z różnych powodów- rozmawiałaś z lekarzem na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie byłam jeszcze u lekarza ale faktycznie musze sie wybrać, ale ja czytałam w gazecie że kobieta karmiąc piersią traci miesięcznie 3-4 kg i pomyślałam że to przez to jestem taka chuda teraz, karmie już 11 miesięcy i choć wiem że mleko matki jest najlepsze dla dziecka i chciałam karmić jak najdłużej to jednak po mału odstawiam..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×