Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasol

szlag! chyba to juz konie, chociaz sam nie wiem...

Polecane posty

Gość parasol

Opisze pokrótce. Jestem z dziewczyną 9 m-cy, przez ten czas roznie bywalo, ale z przewaga dobrego. Mysle, ze troche za szybko sie do siebie zblizylismy, omijajac jakis etap budowania naszego zwiazku - mam na mysli to, ze dlugo z nikim nie bylismy i kochalismy sie juz na 3 randce. Kocham ja najbardziej na swiecie, ale ona mi powiedziala, ze jest 2 kroki za mna i zdecydowalismy, ze odpoczniemy troche od siebie, bo jakas iskra zgasla, czy cos... Bylismy ze soba na wakacjach, potem ona wyjechala na 5 tygodni i na wyjezdzie miala czas na przemyslenia. Doszla do wniosku, ze nie widzi siebie ze mna \\\"na slubnym kobiercu\\\" i wogole nie tesknila za mna tak jak ja za nia. Ale slowa zaprzeczaly czynom, bo zachowywala sie normalnie i mowila, ze mnie kocha. Po co jej ten czas? Chce sie cofnac do poczatku, zeby przejsc opuszczony etap?? Czy moze uznala, ze faktycznie nie jestesmy dla siebie stworzeni... Nie wiem o co chodzi, cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buachachacha :D :D następny co wierzy w jakieś skomplikowane teorie. Koleś, poprostu się jej znudziłeś albo nie przypadłeś do gustu przy bliższym poznaniu. A bajeczki tworzy ona bo jest tchórzem, który nie potrafi działać asertywnie. Wiele jest takich kobiet. Tobie powiedzą \'wiesz nie jestem gotowa na prawdziwe uczucie\' a koleżance \' ten facet to nie wypał, kiepski w łóżku, nudny\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos kreci ta twoja panna, moze poprostu Cie sprawdza, mowi te wszystkie rzeczy, zeby sprawdzic czy Ci na niej zalezy, brzydka gra, ale kobiety sa pogiete, uwierz jednej z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol
No takie mam dziwne odczucie, ze moze mnie sprawdzac. Ale po co do k...y nedzy? przeciez wie, ze mi zalezy. I po co te cyrki z daniem sobie czasu i mowieniem mi, ze widzi przy mnie inna dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol
a z drugiej strony pisaniem sms-ow w stylu: Kochanie mam ochote wpasc dzis do Ciebie i sie z Toba pokochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna na wyjeździe poznała innego kawalera i teraz główkuje z którym bedzie jej lepiej, chyba jesteś na straconej pozycji skoro to nie z toba siebie widzi na ślubnym kobiercu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol
No sklejac na sile niczego nie bede... Ale bedzie zaj...scie trudno, bo bardzo ja kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalalala
w sumie to nie wiadomo o co jej chodzi bo albo chce byc z toba albo nie.. wiesz dla mnie robienie sobie przerw w zwiazku to troche zly pomysl ..no bo jak sobie to wyobrazasz za 2 lata albo po slubie?? co pojdzie do mamy spac bo musi sobie odpoczać?? no i jak nie widzi siebie przy tobie to po co dalej robi te cyrki??igra sobie z twoimi uczuciami.. ty ja kochasz i nie potzebujesz czasu no nie??wiec chyba cie zlała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bywa ...
że w każdym związku jedna z osób jest więcej zaangażowana uczuciowo, to normalne, tutaj padlo na ciebie ... Trudno cokolwiek powiedzieć i doradzić tobie na podstawie tych kilku zdań i nikt odpowiedzialny tego nie zrobi, ale może troche przyhamuj ? Piszesz ... "Doszla do wniosku, ze nie widzi siebie ze mna \"na slubnym kobiercu\" ... Na twoim miejscu bym jej od razu odpowiedział ... o ślubie nie myślę, mamy na to czas ... coś w tym stylu, nie wiem ale mi się wydaje, że ona jest za pewna ciebie, pewnie wie, że ją kochasz i ... niektore dziewczyny to wykorzystują, a jak stracą faceta to dopiero żałują, ale często gęsto jest już za późno ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet pamiętaj ...
Tego kwiata to pół świata :), a każda milośc jest pierwsza ... wszystkie dawne usuwa w cień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol
no jest pewna siebie, bo ja oszalalem na jej punkcie, i ona o tym wie. chyba nie moze sie zdecydowac. w jednym tygodniu mowi, ze cos jej nie gra, a w drugim idziemy na impreze, potem spimy u mnie i kochamy sie pol nocy. nastepnego dnia przysyla mi sms-a, ze chce wpasc i sie pokochac, a po tym jak sie kochamy robi mi awanture o byle co. przez nastepne 3 dni mnie zlewa, ja nie wytrzymuje i pytam o co chodzi, a ona znow mi mowi, ze jej cos nie gra i zebysmy dali sobie czas... co za temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie ...
dosyc "kapryśna " ta twoja dziewczyna. Może przyjmi inną taktykę, przecież tez masz swoje zycie, nie bądź na każde zawołanie, chociaż trudno nie raz powiedzie nie, bo tak bardzo chcesz ja zobaczyć, z nią być, ale ... Zobaczysz po pewnym czasie zmieni swój stosunek do ciebie, nie będzie już taka pewna ciebie (ale badź konsekwentny) ... no a jak to nie zadziala, to nic tobie innego nie pozostanie jak zamienić ją na lepszy model, bo jak wiesz nikogo do niczego nie mozna zmusić , a już na pewno nie do miłości. PS Pamiętaj to co łatwo przychodzi nigdy nikt nie doceni, więc ceń się, zasługujesz na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol
Mamy isc niedlugo razem na impreze i nie bardzo wiem jak sie zachowywac. Nasi znajomi jeszcze o niczym nie wiedza, ze cos jest nie tak. Wogole wszyscy widza nas razem na zawsze... Nie wiem, czy podrywac na tej imprezie inne dziewczyny tak specjalnie, zeby jej pokazac, ze mogla byc dla mnie ta jedyna, ale jesli wybrala inaczej, to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek1453
napisales wyzej ze ona wie ze oszalales na jej punkcie. Moze za bardzo dales jej to odczuc poczula ze moze cie miec na kazde zawolanie i przestales byc dla niej interesujacy nie wiem trudno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×