Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjab

NAjcudowniejsza chwila mojego zycia

Polecane posty

Gość alicjab

spedzona bez mojego mezczyzny, poza domem, o godzinie, w ktorej on pewnie juz smacznie spal. spedzona poza miastem, w objeciach innego mezczyzny. Najcudowniejsza noc. Najpiekniejsza. a bez seksu. On tez ma kobiete. Od tamtego czasu sie nie widzielismy. Tylko wiadomosci. Wciaz planowanie spotkania i wciaz nic z tego nie wychodzi. Pewnie juz sie nie spotkamy. A ja nie potrafie zapomniec dotyku jego dloni, jego zapachu... Trace rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjab
Tak.... Gdybym mogła wybierać drugi raz z pewnością wyszłabym za impotenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem co to, jakaś forma masochizmu czy co? No skoro aż tak cudownie Wam ze sobą, skoro tak uwielbiasz być z tamtym i upajać się myślą, że Twój mężczyzna śpi nieświadomy daleko od waszych bijących do siebie serc, to czemu po prostu nie odejdziecie i nie będziecie ze sobą? będziesz miała ten \"dotyk dłoni i zapach\" na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja autorkę poniekąd rozumiem ,często się zastanawiam czy mój mąż mnie kocha bo moim zdaniem zwyczajnie pożąda a do miłości i czułości to jeszcze dalekooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja najcudowniejsza, Twojego faceta taka, której nigdy nie chciałby przeżyć, albo conajmniej o niej słyszeć... przykre. radzę więcej pokory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś - bo moze na codzien, ten cudowny amant nie okazałby sie taki cudowny jak w te jedyną noc... a autorka woli żyć ułudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
alunia na napiecie przedmiesiaczkowe sa leki, nie trzeba tracic rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogu
komiczne sam pieprzy trzy po trzy jak poj..... alicjab moze sprobuj ze swoim takich romantycznych wypadow ,ja moja kobiete zabieram za miasto na spacer ,na rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo moze na codzien, ten cudowny amant nie okazałby sie taki cudowny jak w te jedyną noc...\" ----> jest takie powiedzenie, naprawdę całkiem mądre: \"Kobiety tak samo łatwo stroją kochanków w wyimaginowane zalety, jak ogołacają mężów z ich istotnych zalet\" ;) dlatego kochankowie są \"najcudowniejsi\", ale też do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
Jesli kobieta się już wysesiła z innym to już nie jest spargniona sexu, więc z panem nr 1 robi to co ty:)Cała filozofia. I udaje przed nim taką dziewice ślubną ( bo ma męża, że ona tylko z mężem i tak szybko do łozka nie:) Z nim nie, ale z innym się już nahapała. Nikt tego nie wie, nie łazi za nią, więc moze sobie grać. Druga sprawa, jeśli przed ślubem jej nie przeszkadzała ta huć męża to jakim cudem już po slubie tak? tak wielce przeszkadza? za żądze brylantów, hawaji też trzeba płacić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
"Kobiety tak samo łatwo stroją kochanków w wyimaginowane zalety, jak ogołacają mężów z ich istotnych zalet" - faktycznie mądre i życiowe. Nieznałam tego w takim wydaniu:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
to znaczy alunia przystawilas staremu rogi a kochankowi nawet poruchac nie dalas, nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z psychologii zachowań ---> w takich niepozornych powiedzonkach jest często dużo prawdy, tylko trzeba je umieć prawidłowo zinterpretowć i wykorzystać w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogu
z psychologii - co kobieta juz z innym zrobila bo nie doczytalem ?jakos tak jak lekarz bazgrolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogu
klaudka-nikt alicji nie namawia do kochanka na boku ,alicjob moze sie oddaliliscie ze swoim ,ale ten to tez zwykly facet wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
nahapała czyli nasexiła:) Więc już przed innym może udawać, że tylko z męzem, że daje po 6 mies od widzenia i wykorzystania tej osoby:P A przed chwilą sexiła się po kątach:) cała prowda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacomanadzieje ----> a dlaczego? Jesli ktoś pisze o tym na kafe, to chyba własnie tego oczekuje, a już na pewno się z tym liczy. Podejdz do tego z innej strony - nie sądzisz, że czym więcej punktów widzenia, tym więcej można z tego wyciągnąć dla siebie? Jedni niech bronią, inni niech ganią - wtedy jest zdrowa równowaga ;) (jak w życiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
A czemu nie mówić prawdy? Ta osoba taka jest. GRa udaje. Wie co robić i mówić by osiągnąc cel. Ona zawsze sie niby przypadkiem gdzies znajduje a potem prawda wychodiz na jaw ze wczesniej sledzi i planuje aby bywac tam gdzie on np 30 list 2006:) to samo z W. było niby przypadkiem poszła z kolezanką jasne.. polazła tam bo wiedziała ze dzieki temu osiagnie cel- kase. to sa mo z sexem. Gra cnotliwa ze z męzem a hapie z innymi po kątach, Kiedys czytałam analize zachowan. Kobieta nasycona sexem go nie potrzebuje to raz, dwa istnieje syeteoryp, aby nie dac sie poznac ze strony ze jets sie łatwą wiec baby grają jak alkab. Ach och a gzdzi sie po kątach. A potem.. ja tylko z mężem.. jak chciała dłuzej pomieszczac a wiedziała ze za mieksznaie nie płaci to co zrobiła? sprowokowała sexem.. a jak sie wyseskiła to kazała sobie poscilic łozko obok! czyli sexemkupila sobie miekszanie jeszcze pare dni.. a wiec jak ona tak handluje sexem to nie wierz ze ona tlko z mezem, tylko przytulanki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudka no masz rację ale to zdanie ,że przed chwilą sexiła się ...mi się nie podobało. Ja jej nie chwalę ale różne mogą być przyczyny ,że nam się miło w czyichś ramionach zrobiło ....przeróżne a my tak hoop wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
Podejdz do tego z innej strony - nie sądzisz, że czym więcej punktów widzenia, tym więcej można z tego wyciągnąć dla siebie? -- to prawda i widzi sie mechanim postepowania danej oosby np alki cel uswieca srodki sprzedaje siebie- sexem daje na ewo i prawo aby pomieszczac dłuzej, miec prace, wykorzystac jednym slowem potem sie zmywa jak juz nie tak bez kasy znow sie łasi, najpierw na gg potem na spotkanka ohydaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
Klaudka no masz rację ale to zdanie ,że przed chwilą sexiła się ...mi się nie podobało -- ale to prawda. Spała w nocy a rano kazała sbie poscilic na kanapie obok. A rano poszła na rozmowe w srpaiwe pracy i co? i z tym gosciem juz sie nie sexia bo juz sie wyseskila noc wczesniej za załatwiona prace, i mogła sobie zgrywac cnotliwa ze tylko z mezem i z miłosci jajaja ona tylko dla korzysci wskaukuj do łozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogu
z psychologii - to wy ja znacie bo sie pogubilem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×