Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

mdłosci po wypiciu mleka- kto mial?

Polecane posty

generalnie to juz mdłosci powinnam miec za sobą(13 tc), i miałam, ale wróciły :O wymiotuję jednak tylko po mleku i jego przetworach- smietana, jogurty itp. nie jest tak ze mnie odrzuca, bo mam straszny apetyt na nabiał, ale po kilku min. wszystko ląduje w sedesie. do tej pory piłam duuuzo mleka i nigdy nic takiego sie nie działo. czy to normalne w ciązy? a moze powinnam iść do lekarza po recepte na jakiś lek uzupełniający poziom wapnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ci to przejdzie
jak wszystkie inne mdłości:) a swoją drogą to ty masz jakąś okropną ciążę:albo zachcianki:D(ja nie miałam tyle przez 9 m-cy co ty przez 13tc) albo mdłości od wszystkiego po kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciesz sie że nie miałaś:P Ja też w pierwszej ciaży czułam sie super a teraz podobnie mam jak minimonia Co do tego mleka to mnie tez odrzuca(jak całe życie z resztą) jedyne co jem z nabiału to ser żółty, a ty próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wolaj, nie wiem jak jest z serem, jadłam go dzis na sniadanie ale potem jeszce wypiłam jogurt, i poszło wszystko spowrotem :O. no i od mleka mnie nie odrzuca, chetnie bym sie napiła ale potem mnie mdli i wiadomo jak sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może spróbuj samego sera, nie popijajac juz niczym z mlekiem. A używasz masła do kanapek? I jak po nim? Mnie całe zycie odrzucało od mleka w sensie że strasznie mnie mdliło jak coś mlecznego zjadłam, więc teraz nawet nie próbuje zaczynac z jogurtami:) Na początku jadłam activie ale źle to sie kończyło więc wcinam tylko serek żółty no i masełko do kanapek:) Mam nadzieje że to starczy dzidziusiowi, a powinno bo przy 1 dziecku tez nabiału nie jadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ci to przejdzie
ja nie pisałam tego złośliwie:D Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ci to przejdzie
nie martw się o dziecko,ono umie się o siebie zatroszczyć.Jest tak,że wyciągnie wszystko z ciebie.Najwyżej tobie braknie wapnia i popsują ci się zęby.Ale dziecfku nie zabraknie.Nie martw się.Pewnie zresztą bierzesz witaminy dla kobiet w ciąży a tam chyba jest wapń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ci to przejdzie
a najwięcej wapnia jest w żółtym serze.Wystarczy plaster i jest jak szklanka mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bardzo bym chciała uniknąc tego ze dziecko się poczęstuje wapniem z moich zębów i kości... witamin na razie nie biorę, gin kazał odstawic, moze dlatego ze wyniki z krwi i moczu mam b. dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ci to przejdzie
bo wiesz co?Teraz jeśli wszystkie wyniki są ok. lekarze nie przepisują witamin,bo jak to mówi mój gin dzieci są pędzone na witaminach i rodzą sie coraz to większe.Nie martw się pewnie ci te mdłości minś za tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy tak miałam. Bardzo miałam ochote na mleko ale jak wypiłam wiecej niz 1 szklanke to miałam zawroty głowy i mdłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxjjkjkj
mi tez mdlosci powrocily tak ok 13 tyg ale ja po wszytskim wymiotowalam wiec nie martw sie za 2 tyg powinno byc lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×