Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pytanie zrozpaczonej

co Wy na to?

Polecane posty

Jak myślicie ile może to jeszcze trwać? Chodzi o trzyletni związek kobiety, która jest \\\"związana\\\" z bratem swojego męża - przy czym mieszka z mężem i wydaje mi się, że prowadzi z nim normalne życie. Mąż ją bardzo kocha i szanuje ją. Kochanek - brat męża to ostatni ch... Kryminalista, alkoholik i z wyglądu jest obrzydliwy. Spotykają się dość często - na bzykanko - w domu jak mąż jest w pracy i np. u niej w pracy. Obserwuję to od 2 lat i rzygać mi sie chce jak słyszę słodkie rozmowy na przemian z mężem i kochankiem. Przez to, że jest tak \\\"zajęta\\\" zaniedbuje swojego syna - ma 5 lat i prawie nic nie mówi. Jestem osobą z zasadami i ta sytuacja napawa mnie strasznym obrzydzeniem ale jestem bezsilna - ograniczyłam rozmowy z nią do spraw służbowych i chyba więcej nic nie mogę zrobić :( Ktoś zna taki przypadek - po jakim czasie to wyszło i czy zakończyło się np. zabójstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjggjg
Po co ten uśmiech na końcu? Chcesz, żeby to skończyło się zabójstwem? Weź się ogarnij plotkaro i żyj własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
patrzysz na to bezczynnie ????? powiedz tej suce, że powiesz o wszystkim jej mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć zajmij się sobą. Postaw się w mojej sytuacji - patrze na to dzień w dzień - ten ch.. przyłazi do niej do pracy i spedza u nas pół dnia, potem przyjeżdza jej mąż i jest niby luź. Zebyście na to patrzyli 2 lata to tez byście się tym załamali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyście widzieli jej zagrywki, jaka jest fałszywa. Ja znam cała sytuację. Teraz nosi pierścionek zareczynowy od brata męża wraz z obraczką. To nie jest takie łatwe. Mam zasady i nie jestem plotkarą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zabójstwa - to co napisałam na wstępie - to czy nie myślicie że tak by się to zakończyło - kto przeżyłby to że za jego plecami przez 3 lata jego brrat bzykał jego kochana żone - a synek wtedy oglądał bajeczki - a na jego sypialni żona i brat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz temu mężowi
przynajmniej będziesz miała zabójstwo na sumieniu - zawsze to coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
nic zlego nie widze, brat po bracie na jednym warsztacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×