Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bankowiec

ZAPYTANIE DO BANKOWCÓW

Polecane posty

Gość nie bankowiec

Witam! Nie znam się, więc chylę głowę i pytam. Załóżmy, że mam kilka kredytów w bankach "x" i "y". Starałem się o kredyt konsolidacyjny na w/w kredyty w banku "z". Po pozytywnej weryfikacji itd., przyznano mi całą kwotę, o którą się starałem. Czy pieniążki na spłatę w/w kredytów otrzymam ja i ja będę musiał je spłacić, czy bank "z" się tym zajmie? Gdy (opcja 2) bank "z" spłaci za mnie całość kredytów zaciągniętych w bankach "x" i "y", to zwrot odsetek z tych banków trafi do banku "z", czy do mnie??? Z góry dzięki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to tu się kupa
bankowców i osób znających się niby na finansach wypowiada! a jak ktoś zadał troszke inne pytanie niż dotyczące MLM, czy inwestycji, to nagle wychodzi, jak się znają na bankowości! nie dziwie się, że zarabiacie 1000brutto w tych bankach, przyjmują byle kogo, byle by miał świstek, że ukończył studia, może być hotelarstwo i agroturystyka, byle by wyższe, a potem brak wiedzy wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank za Ciebie wszystko załatwia. Nie dostaniesz kredytu konsolidacyjnego, bez zaświadczeń o zadłużeniu z innych banków, bądź telefonicznym uzgodnieniu między bankami. Odsetki Ciebie nie dotyczą bo kredyt zostanie przeliczony na dany dzień i zostanie spłacona kwota po odjęciu odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra to już wiem
że bank za mnie załatwia, ale jak podawałem zadłużenie, to podawałem z odsetkami, całościowe i na tą kwote przyznali mi kredyt konsolidacyjny, więc, jak spłacą kwotę mniejszą, po przeliczeniu na dzień dzisiejszy, to co się stanie z resztą pieniążków, które mi zostały przyznane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank, w którym pierwotnie zaciągnąłeś kredyt wysle Ci pismo z informacją o nadpłacie i z zapytaniem w jaki sposób chcesz odebrać nadpłatę, lub po prostu przekazem pocztowym prześle Ci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu jeden kompetentny
DZIĘKI BARDZO! CHOCIAŻ JEDEN KOMPETENTNY NA TYM FORUM! WIĘCEJ TAKICH LUDZI I ŻYCIE STAJE SIĘ PROSTSZE! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli dostarczysz do banku harmonigramy splat tych kredytow to ila pani w banku sama przeliczy raty i kwote do splaty i kwote obnizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu tych
Pań/Panów w tym banku, skoro można załatwić to inaczej, lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×